CITI PAKALPOJUMI

egoperfectus
Personalizēta izglītība

TIEM, KAS TIECAS SASNIEGT IZCILĪBU

egoPERFECTUS ir personalizētas izglītības tirgus līderis Latvijā. Tā ir vislabākā izvēle cilvēkam, kurš zina, ko vēlas, tiecas sasniegt savus mērķus un iegūt vai nostiprināt personīgo izcilību. egoPERFECTUS orientējas tikai uz personalizētu izglītību un konsultācijām, kā rezultātā piedāvā mācību programmas, kas precīzi atbilst katra indivīda vai uzņēmuma vajadzībām. Šeit strādā paši zinošākie konsultanti un pasniedzēji, tiek izmantoti visjaunākie mācību materiāli un oriģinālas metodikas.

UZ MĀJASLAPU

Individuāli valodu kursi

Individuāli valodu kursi

Mēs mācām dažādas svešvalodas Latvijā un ārvalstīs atbilstoši individuāliem, grupu vai uzņēmumu mērķiem. Ar egoTRACKING metodikas palīdzību mēs nosakām cilvēka, grupas vai uzņēmuma darbinieku vēlmes, efektīvāko mācību stilu un piedāvājam atbilstošākos individuālos valodu kursus.

Augstākā izglītība ārzemēs

Augstākā izglītība ārzemēs

Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Karjeras tests

Karjeras tests

Oriģinālais karjeras tests egoCOMPASS ir veidots Lielbritānijā, un egoPERFECTUS ir tā vienīgie pārstāvji Latvijā. Tests palīdz atklāt klienta unikālās īpašības, intereses un piemērotākos specializācijas virzienus, kas nodrošinātu personīgās pilnveides iespējas.

Privātie pasniedzēji

Privātie pasniedzēji

Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vidējā izglītība ārzemēs

 Vidējā izglītība ārzemēs

Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Valodu nometnes ārzemēs

Valodu nometnes ārzemēs

Valodu nometnes ārzemēs – tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.