Cardiff University

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Kārdifas Universitātē (Cardiff University) mācās studenti no vairāk nekā 100 pasaules valstīm – kopā gandrīz 7000 starptautisko studentu.
 • Universitāte atrodas Kārdifā, kas pazīstama kā draudzīga un pievilcīga pilsēta, kas piedāvā kompaktas un finansiāli pieejamas vietas priekšrocības. 
 • Universitāte ietilpst labāko pasaules universitāšu TOP 150!
 • Saskaņā ar 2019. gada Times Higher Education World University reitingiem universitāte ieņem 187. vietu!
 • Pēc 2019. gada aptaujas datiem 84 % studentu ir pilnīgi apmierināti ar studiju kvalitāti.
 • 93 % studentu atrod darbu pirmo sešu mēnešu laikā pēc universitātes absolvēšanas. 
 • Universitātē pasniegtās bioloģijas virziena programmas ietilpst Apvienotās Karalistes TOP 5 sarakstā, bet pasaules reitingos tā ieņem 33. vietu.
 •  

Iesniedzot pieteikumu šajā augstskolā, ir nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts. Reģistrējies mūsu organizētajiem IELTS eksāmena kursiem!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitāte tika dibināta 1883. gadā, savu darbību uzsāka ar 102 bakalaura programmu studentiem un 13 darbiniekiem. Šobrīd Kārdifas Universitātē mācās vairāk nekā 31 tūkstotis studentu un tā ir lielākā augstskola Velsā. 

Universitāte sadalīta trīs galvenajās nodaļās (koledžās): mākslas, humanitāro un sociālo zinātņu; biomedicīnas un biozinātņu; fizikas un inženierijas. Studenti šeit var apgūt uzņēmējdarbību, jurisprudenci, politiku, mūziku, medicīnu, psiholoģiju, arhitektūru un daudzas citas programmas. 

Kārdifas Universitāte izceļas ar savām starptautiskajām aktivitātēm, šeit ir izveidota izcila internacionāla studentu kopiena un nodibinātas partnerattiecības ar vairāk nekā 200 institūcijām visā pasaulē.

Fakultātes

 • Mākslas, humanitāro un sociālo zinātņu nodaļa (College of Arts, Humanities and Social
 • Sciences)Biomedicīnas un biozinātņu nodaļa (College of Biomedical and Life Sciences)
 • Fizikas un inženierijas nodaļa (College of Physics and Engineering)
 •  

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte ir atradusi savu vietu Kārdifas pilsētā, ko uzskata par finanšu, tirdzniecības un zinātnes centru, tā līdz pat mūsdienām ir saglabājusi savu vēsturisko identitāti. Pašlaik tajā dzīvo ap 354 tūkstošiem iedzīvotāju. Ir saskaitīts, ka šajā pilsētā ir vairāk piļu nekā jebkurā citā pasaules valstī. Pilsētā ir 330 parku un dažādu zaļo zonu, sporta laukumu un vietu aktīvai atpūtai svaigā gaisā. Pilsētā var atrast daudz apskates vietu, tādu kā Kārdifas pils, Kārdifas Nacionālais muzejs un galerija, Tūkstošgades stadions un Velsas Nacionālais muzejs. 2015. gadā šī pilsēta tika atzīta par trešo labāko pilsētu Eiropā pēc dzīves kvalitātes. Universitātei ir divas studentu pilsētiņas: Cathays Park un Heat Park.

Transports

Kārdifa atrodas Velsas dienvidu piekrastē un tajā ir viegli nokļūt no citām Apvienotās Karalistes vietām un pat aizjūras teritorijām. Līdz Londonas lidostām no šīs pilsētas var viegli nokļūt ar vilcienu un autobusu. No Kārdifas un Bristoles lidostas tiek veikti tiešie lidojumi uz daudzām Eiropas pilsētām.

Brīvais laiks

Studentiem ir liela brīvā laika pavadīšanas izvēle, no kuriem vispopulārākais ir sports, kas uzskatāms par neatņemamu Kārdifas kultūras daļu. Pilsētā ir ļoti daudz ievērojamu vietu, kafejnīcu un restorānu, bet Kārdifas Tirdzniecības centrs uzskatāms par vienu no lielākajiem pasaulē, to gadā apmeklē 40 miljoni pircēju.