studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Derby University Buxton kampusā

[siteorigin_widget class=”kad_calltoaction_widget”][/siteorigin_widget]
University of Derby ir viena no modernākajām un mūsdienīgākajām universitātēm Lielbritānijā. Tā ir atpazīstama ar unikālo studiju pieredzi, kas sniedz ne vien teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas.

Buxton kampuss ir visu – pasākuma, viesmīlības nozares, tūrsima, SPA, brīvdabas un ekstrēmā sporta vadības – programmu mājvieta. Šajā universitātes fakultātē kulināriju studējošie jaunieši uzreiz sāk darboties augstas klases virtuvēs un restorānos. SPA programmas studenti darbojas Devonshire Dome ēkā, kur var sapulcēt 1000 cilvēku, lai organizētu dažādus pasākumus. Pasākumu organizēšanas, brīvdabas un ekstrēmā sporta studenti arī darbojas viņiem paredzētās ēkās ar speciālu sporta inventāru un aprīkojumu, kas sniedz iespēju kāpt kalnos, peldēt ar kajaku un daudz ko citu. Šī fakultāte ir perfekta vieta cilvēkiem, kas vēlas uzreiz apgūt praksi. Lielākoties tā ir apmaksāta prakse.

Daudzi topošie studenti, kas sapņo studēt Lielbritānijā jau ir izvēlējušies studijas University of Derby Buxton Campus. Bet tie, kuri vēl apsver iespējas un šaubās par studiju izvēli, iesakām izvēlēties šo universitāti šādu iemeslu dēļ:

  • universitātes augstie reitingi un ilgu gadu pieredze, ieņemot līdera pozīcijas starp citām augstākās izglītības iestādēm Lielbritānijā;
  • ekskluzīvi apstākļi studentiem, tiecoties sniegt ne tikai vērtīgās teorētiskās zināšanas, bet arī praktisko pieredzi, ko pielietot profesionālajā darbībā, strādājot ar potenciālajiem darba devējiem dažādos projektos;
  • prestižas studiju programmas un specialitātes, kas saistītas ar brīvdabas un ekstrēmā sporta organizēšanu, kā arī atpūtas, tūrsima, SPA, viesmīlības nozares vadību.

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK

University of Derby Buxton kampuss Lielbritānijā piedāvā šādas studiju programmas:
Viesmīlības nozares un kulinārijas vadība (Hospitality and Culinary Management)
Tūrisma vadība (Tourism Management)
SPA un veselības veicināšanas vadība (SPA and Welness Management)
Brīvdabas un ekstrēmais sports (Outdoor and Adventure Sport)
Pasākumu vadība (Event Management)

Ja ieinteresēja kāda no minētajām studiju programmām University of Derby Buxton kampusā Lielbritānijā, aicinām uz konsultāciju KALBA ofisā Rīgā! Bet, ja neesi no Rīgas piedāvājam konsultāciju Skype vai citā tev ērtā veidā!

KALBA palīdzēs noformēt studiju pieteikumu un informēs par tālāko pieteikšanās procesu! Uzticiet savu nākotnes karjeras izvēli mums!

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK

santa

Santa Krievāne

+37125638009
santa@kalba.lt