Svarīgi zināt

Kas jāzina, izvēloties studijas ārzemēs:

Finanses

Studiju maksa, kā arī iespējas saņemt kredītu tās segšanai katrā valstī atšķiras. Atgādinām, ka organizējam bezmaksas seminārus par studiju ārzemēs finansēšanu. Tajos stāstām par finansēšanas iespējām, stipendijām, kā arī palīdzam pareizi aizpildīt kredīta saņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Lasi vairāk >

Kas jāņem vērā, izvēloties valsti?

Ļoti svarīgi ir izvēlēties valsti. Jāapsver tās valoda, paredzamās dzīvošanas izmaksas, darba iespējas, mājoklis, studiju maksa, vai iespējams saņemt finansējumu studijām, kādas specialitātes tiek piedāvātas un kādi ir iestāšanās nosacījumi tajās. Vērts pievērst uzmanību arī kultūrvidei.

Lasi vairāk >

Kas nepieciešams, lai studētu maģistrantūrā ārzemju universitātē?

Mēs palīdzam izvēlēties piemērotu maģistra studiju programmu gan tiem, kuri pabeiguši bakalaura studijas Latvijā, gan tiem, kuri plāno turpināt studijas ārzemēs. Ja vēlies pretendēt uz studijām maģistrantūrā, tev jāizpilda vairākas svarīgas prasības.

Lasi vairāk >

Kāpēc ir vērts studēt ārzemēs?

Varēsi izvēlēties starp daudzām studiju programmām, saņemsi visā pasaulē atzītu diplomu, gūsi nenovērtējamu pieredzi, iegūsi draugus no visas pasaules – un tas viss ir tikai neliela daļa no tā, ko tev sniegs studijas ārzemēs.

Lasi vairāk >

Kas nepieciešams, lai studētu bakalaura programmā ārzemju universitātē?

Katra valsts un konkrētā universitāte nosaka savas specifiskas iestāšanās prasības. Taču ir vairākas nozīmīgas prasības, kuras noteikti jāizpilda, lai varētu iestāties augstskolā.

Lasi vairāk >

Dokumentu iesniegšanas termiņi

Iestājoties ārzemju universitātēs, ļoti svarīgi neaizmirst to, ka dokumenti tiek pieņemti savlaicīgi, proti, tie jāiesniedz vēl pirms saņemts izglītības atestāts (bakalaura studijām). Maģistrantūras studentiem dokumenti iesniedzami vēl pirms ir saņemts bakalaura diploms.

Lasi vairāk >