ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM PAR

IZGLĪTĪBU ĀRZEMĒS

Vienmēr ir daudz jautājumu parizglītību . Vairāk jautājumu par izglītību ārzemēs.

  • Kādas atzīmes man NEPIECIEŠAMAS?
  • Kādi dokumenti man jāiesniedz un kad?
  • Kā es varu atrast mājokli?
  • Mācīties un strādāt: vai būs iespējams apvienot?
  • Kādas valodas jāzina? Vai IELTS būs nepieciešams?

 Vebināru laikā mēs atbildēsim uz šiem un citiem jautājumiem par konkrētām valstīm, specialitātēm un universitātēm. Zemāk izvēlieties sev interesējošo tēmu un apmeklējiet tiešsaistes lekciju vai reģistrējieties personīgai konsultācijai.

Iepriekšējie vebināri

Izvēlies savu iecienītāko lekciju un reģistrējies! Lai apskatītu jau notikušās lekcijas, meklējiet tās mūsu YouTube kanālā. Lai saņemtu informāciju par gaidāmajiem vebināriem – abonējiet.

01.20 15:30,   Angļu valodā     Anna Strode

Studē Īrijā

Pēc BREXIT Lielbritānijā sabruka vairuma latviešu jauniešu sapnis studēt šajā valstī. Taču te talkā nāk Kalba.lv speciālisti, kuri var piedāvāt studiju alternatīvas. Viena no tām ir Īrija. Šajā valstī zinātne tiek finansēta no valsts līdzekļiem un augstskolas piedāvā plašas studiju iespējas. Vebināra laikā pārrunāsim studiju iespējas, finansējumu un uzņemšanas prasības Īrijā.

01.25 15:30,   Angļu valodā     Dominykas Živatkauskas

Studē Dānijā

Ņemot vērā ievērojamās pārmaiņas Dānijas universitātēs, vebināra mērķis ir kliedēt mītus, kas saistīti ar šo situāciju. Mēs jums pateiksim, ka studijas Dānijā angļu valodā joprojām padara misiju iespējamu. Kopā ar SDU Universitātes vēstniekiem atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. SDU Universitāte koncentrējas uz tādām jomām kā komunikācija, informācijas tehnoloģijas un biotehnoloģija. Vebināra laikā atklāsim noslēpumu, kāpēc Dānija ir laimīgākā valsts pasaulē un jāiekļauj savā studiju iespēju sarakstā.