studies@kalba.lv   |   +371 25638009
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Studiju izvēle: MISIJA IESPĒJAMA

TUVĀKAIS VEBINĀRS: 21. OKTOBRĪ

Studiju izvēle: MISIJA IESPĒJAMA

Studiju izvēle ir sarežģīts process. Lai veiksmīgi izvēlētos studiju virzienu un nākamo profesiju, ir jāveic vesela virkne soļu. Jāiepazīst sevi, jāzina, kādi studiju virzieni vispār pastāv, jāizvēlas no tiem interesanti un atbilstoši, jāapsver, kur var iegūt vislabākās kvalitātes izglītību. Turklāt jāvelta uzmanība eksāmeniem, un, ja pieņemsi lēmumu studēt ārzemēs, jāsagatavojas arī IELTS eksāmenam. Ilgi nemeklē atbildes uz visiem šiem jautājumiem – piedalies KALBA rīkotajos vebināros, un saņemsi nepieciešamo informāciju vienā vietā. Semināru laikā savas jomas profesionāļi dalīsies uzkrātajās zināšanās, sniegs vērtīgus padomus un atbildēs uz visiem TAVIEM jautājumiem.


Paraksties uz jaunumiem >>

Studiju izvēle: MISIJA IESPĒJAMA

Zemāk atradīsi nākamajā mēnesī paredzēto vebināru datumus un sīkāku informāciju par tiem. Šīs nav visas vebināru cikla tēmas – projekts norisināsies visu mācību gadu, tāpēc seko jaunumiem sociālajos tīklos Facebook un Instagram un nepalaid garām tev visvairāk interesējošās tēmas. Protams, vari vienkārši pierakstīties jaunumiem un mēs nosūtīsim tev atgādinājumus par gaidāmajiem pasākumiem, hiperlinkus uz iepriekšējo pasākumu ierakstiem un informāciju par nākamajiem vebināriem.

21.10 16:00 Latviešu valodā Santa Krievāne KALBA studiju ārzemēs vecākā konsultante

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Augstākas izglītības iespējas ārzemēs pastāvīgi mainās. Labi, ka mums ir atbildes uz visiem jautājumiem un KALBA var tev palīdzēt. Tikšanās laikā pārrunāsim Latvijas jauniešu iespējas studēt Eiropā angļu valodā. Tikšanās noslēgumā atbildēsim uz visiem jautājumiem, tādēļ nepalaid garām iespēju atrast sev piemērotas studijas Eiropā ar KALBA!

studijas Nīderlandē

26.10 Angļu valodā Gabija un Anneke

Hanze University of Applied Sciences Groningen  15:00

Pieredzes stāsti – Hanze Univeristy of Applied Sciences

„Mēs studējam un strādājam Hanze UAS. Gabija ir mārketinga vadības ceturtā kursa studente, bet Anneke strādā kā nodarbinātības un studiju konsultante universitātē. Nepacietīgi gaidām vebināru, kurā izstāstīsim sīkāk par starptautiskajām programmām, augstās kvalitātes studijām un citām iespējām, ko sniedz Hanze UAS, atrodoties vienmēr nerimstošajā Groningenas pilsētā.“

26.10 Angļu valodā Petra Hendriksen

NHL Stenden University of Applied Sciences   15:30

Laipni aicināti NHL Stenden University of Applied Sciences

Studijas NHL Stenden UAS – jauna un aizraujoša pieredze. Studenti tiek mudināti ne tikai izteikt savu viedokli, bet arī uzņemties iniciatīvu, veidojot studiju pieredzi, kurā tiek novērtēti arī citādāki uzskati. NHL studenti nelielās grupās pilda uzdevumus, ar kuriem sastapsies darba vidē. Ja vēlies uzzināt, kādi ir galvenie ieguvumi, ko iegūst studenti, pievienojies mūsu prezentācijai. Vebināra gaitā uz visiem tev interesējošiem jautājumiem atbildes sniegs NHL students.

26.10 Angļu valodā Marissa un Andrjus

Rotterdam Business School  16:00

Studē starptautisko biznesu lielākajā ostas pilsētā Eiropā – Roterdamā!

Pievienojies vebināram un uzzini vairāk par starptautiskā biznesa studijām Roterdamas biznesa skolā. Vai esi gatavs kļūt par profesionālu uzņēmēju? Sign up now!

26.10 Angļu valodā Sharon Feijen

Vrije Universiteit Amsterdam  16:30

Studē Vrije universitātē Amsterdamā

Šī vebināra laikā uzzināsi vairāk par Vrije universitāti, kas atrodas Nīderlandes galvaspilsētā. Mēs pastāstīsim par studentu dzīvi Amsterdamā, kā pieteikties studijām un kādas ir iestājprasības, kā arī sīkāk informēsim par dzīvošanas iespējām un citiem tev aktuāliem jautājumiem!

26.10 Angļu valodā Leo un Andrjus

Fontys University of Applied Sciences  17:00

Iepazīsties: Fontys University of Applied Sciences

Studē Fontys UAS un uzsāc savu karjeru Nīderlandē. Fontys UAS piedāvā 23 bakalaura studiju programmas dažādās jomās: veselības aprūpe, informāciju tehnoloģijas, inženierija, loģistika, bizness, mārketings un māksla. Daudzsološi, vai ne?

26.10 Angļu valodā Liz

Radboud University  17:30

Dodies uz ārzemēm? Atklāj Radboud Univeristy!

Radboud University vebināra laikā uzzināsi visu, kas tev jāzina par studijām Nīderlandē, par Neimegenas pilsētu, kurā atrodas šī universitāte, kā arī sīkāk sapratīsi, kādas studiju programmas pieejamas šajā augstskolā!

28.10 19:30 Latviešu valodā KALBA studente Elizabete Marta Masena, University of Derby, Journalism studies

Pieredzes stāsts, izvēloties žurnālistikas studijas ārzemēs: grūtības un ieguvumi

Virtuālās tikšanās laikā uzzināsi būtiskāko par žurnālistikas studijām: kas nepieciešams, lai tās uzsāktu, kā arī uzzināsi, kas tevi sagaida, uzsākot šo studiju ceļu! Studente Elizabete Marta pastāstīs par savu pieredzi, kā arī programmas maiņu pēc pirmā studiju gada University of Derby.

04.11 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls KALBA studiju ārzemēs konsultants

Virtuāla darbnīca: Kā uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli

Rodas jautājums – kā uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli, atbilstoši ārvalstu augstskolu prasībām? Atnāc uz šo workshop un mēs tev palīdzēsim tikt galā ar šo uzdevumu. Tas tev sniegs iespēju pašam uzrakstīt veiksmīgu motivācijas vēstuli, ņemot vērā rekomendācijas un ieteikumus, ko sniegsim.

11.11 16:00 Angļu valodā Pauļus Jakuitis KALBA studiju ārzemēs attīstības vadītājs

Virtuāla tikšanās: FINAL CALL – pēdējās finansējamās studijas Lielbritānijā!

FINAL CALL! 2021. gada pavasara/vasaras uzņemšanā ir pēdējā iespēja saņemt studiju finansējumu no Lielbritānijas valdības. Nesatraucies. Piedalies šajā seminārā un uzzini aktuālāko informāciju no KALBA studiju ārzemēs ekspertiem, kas palīdzēs visos jautājumos, kas saistīti ar iestāšanos un nepieciešamo dokumentu noformēšanu.

11.12 15:30 Angļu valodā Roberta Paškevičūte, KALBA studiju ārzemēs konsultante

Virtuāls workshop: sagatavo portfolio attiecīgi ārvalstu universitāšu prasībām

Vai plāno studēt mākslas programmā? Vai esi dzirdējis, ka iestāšanās laikā būs nepieciešams iesniegt savu darbu portfolio? Par to, kas ir portfolio un kā to pareizi sagatavot, pastāstīsim šīs nodarbības laikā. Soli pa solim uzzini visu par mākslas virzienu studijām un to, kā tām pienācīgi sagatavoties. Workshop viesis – University of the Arts London pārstāvis – padalīsies ar savu pieredzes stāstu, stājoties dizaina studijās.

11.16 15:00 Angļu valodā Falmouth university

Apmeklējiet Falmouth Universitāti neizejot no mājām!

Mēs aicinām Jūs piedalīties vebinārā, kura laikā Falmouth Universitātes Lielbritānijā pārstāvis kopā ar KALBA dalībniekiem vadīs virtuālu ekskursiju pa universitāti. Jums būs iespēja virtuāli pastaigāties vienā no skaistākajām Anglijas pilsētām, apskatīt abas universitātei piederošās pilsētiņas, to telpas, auditorijas, pilsētas centru un pārsteidzošās pludmales! Kaut arī pašlaik ir grūti ceļot, šis pasākums noteikti palīdzēs jums sajust, ko nozīmē studijas Falmouth Universitātē! Pēc virtuālās ekskursijas uz visiem dalībnieku jautājumiem par studijām Falmouth Universitātē atbildēs šīs universitātes absolvents Gosia Jaracz.

25.11 16:00 Latviešu valodā KALBA studente Paula Janeka, HZ University of Applied Sciences, Water management

Virtuāla tikšanās: izvēlies bakalaura studijas Nīderlandē

Šīs tikšanās laikā uzzināsi, kādēļ vērts izvēlēties studijas Nīderlandē. Paula dalīsies savā pieredzē, un pastāstīs, kāpēc studijas šajā valstī ir bijis labākais lēmums viņas dzīvē. Sabiedriskā dzīve un studiju dzīves spilgtākie iespaidi kūrortpilsētā Vlisingenā.

Iepriekšējie vebināri

14.10 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls KALBA studiju ārzemēs konsultants

Virtuāls workshop: saplāno savu studiju kalendāru

Workshop laikā kopā izveidosim „TO DO LIST“ un sīkāk pārrunāsim katru studiju plānošanas posmu: kad un kā pareizi izvēlēties specialitāti, kā atlasīt pareizos iestājdokumentus, kad gaidīt atbildes no universitātēm u.c. atbildes. Nepalaid garām iespēju saplānot SAVU studiju kalendāru!

07.10 16:00 Angļu valodā Laurīnas Puidokas KALBA karjeras konsultants

Virtuāla karjeras stunda: kā pareizi izvēlēties specialitāti?

Kādi ir 3 galvenie jautājumi, uz kuriem SEV jāatbild, izvēloties specialitāti? Kā saprast, ka šī specialitāte attbilst tieši TEV? Piedalies virrtuālā nodarbībā un uzzini!