studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021
TUVĀKAIS VEBINĀRS: Datumi Tiek Plānoti

Studiju izvēle: IESPĒJAMA MISIJA

Studiju izvēle ir sarežģīts process. Lai veiksmīgi izvēlētos studiju virzienu un nākamo profesiju, ir jāveic vesela virkne soļu. Jāiepazīst sevi, jāzina, kādi studiju virzieni vispār pastāv, jāizvēlas no tiem interesanti un atbilstoši, jāapsver, kur var iegūt vislabākās kvalitātes izglītību. Turklāt jāvelta uzmanība eksāmeniem, un, ja pieņemsi lēmumu studēt ārzemēs, jāsagatavojas arī IELTS eksāmenam. Ilgi nemeklē atbildes uz visiem šiem jautājumiem – piedalies KALBA rīkotajos vebināros, un saņemsi nepieciešamo informāciju vienā vietā. Semināru laikā savas jomas profesionāļi dalīsies uzkrātajās zināšanās, sniegs vērtīgus padomus un atbildēs uz visiem TAVIEM jautājumiem.


Paraksties uz jaunumiem >>

Studiju izvēle: IESPĒJAMĀ MISIJA

Studiju izvēle: IESPĒJAMA MISIJA

Zemāk atradīsi nākamajā mēnesī paredzēto vebināru datumus un sīkāku informāciju par tiem. Šīs nav visas vebināru cikla tēmas – projekts norisināsies visu mācību gadu, tāpēc seko jaunumiem sociālajos tīklos Facebook un Instagram un nepalaid garām tev visvairāk interesējošās tēmas. Protams, vari vienkārši pierakstīties jaunumiem un mēs nosūtīsim tev atgādinājumus par gaidāmajiem pasākumiem, hiperlinkus uz iepriekšējo pasākumu ierakstiem un informāciju par nākamajiem vebināriem.

Iepriekšējie vebināri

07.07 16:00 Angļu valodā  ISM University of Management and Economics

ISM UNIVERSITĀTE TUVĀK MĀJĀM

Skandināvu tradīcijās dibinātā ISM universitāte piedāvā inovatīvas un praktiskas biznesa un ekonomikas studijas angļu valodā pašā Viļņas sirdī! Modernas un labiekārtotas mācību telpas, 42% ārvalstu pasniedzēju no pasaules izcilākajām universitātēm (Harvard, Oxford, St Andrews), praktiskas studijas un sadarbības prakses ar starptautiskiem uzņēmumiem, kas tendētas uz studentu ātrākas izaugsmes iespējām darbatirgū – viss minētais pieejamas vien 300km attālumā no Rīgas.

01.07 16:00 Latviešu valodā   Anna Strode, Marks Krontāls

Neveicās Eksāmenos? Tu vari vēl pieteikties Studijām!

Šī vebināra laikā Tu uzzināsi ne tikai universitātes, kurām vēl vari pieteikties, bet arī kāpēc visas valstis un universitātes nepieprasa eksāmenu rezultātus.

08.06 15:00 Latviešu valodā Marks Krontāls

Iegūsti pilnu finansējumu studijām COVENTRY UNIVERSITĀTĒ!

Coventry universitāte piedāvā unikālu iespēju studentiem studēt un saņemt pilnu finansējumu studijām! Universitāte piedāvā 7 studiju programmas, kurām šī iespēja tiks pielāgota. Reģistrējies vebināram un uzzini visu par procesu un pievienošanās nosacījumiem.

 

03.06 15:00 Angļu valodā Zoe Christopoulou

Domājiet radoši: studējiet Grieķijā un iegūstiet Lielbritānijas izglītību!

Šajā vebinārā mēs iepazīstināsim jūs ar AAS koledžu un mūsu piedāvātajām Lielbritānijas programmām.
Visas studiju programmas ir pieejamas angļu valodā, jo notiek franšīzes sadarbība ar Sunderland Universitāti, tāpēc studiju beigās jūs iegūsiet Lielbritānijas grādu, studējot daudz lētākā valstī, draudzīgā pilsētā, kurā ir daudz starptautisku un vietēju studentu – Thessaloniki!
Tajā pašā laikā jūs uzzināsiet par uzņemšanas prasībām, iespējamām stipendijām un atbalstu, ko iegūsiet no AAS koledžas studiju laikā.

  Z=90B+a@

27.05 15:30 Angļu valodā Benjamin Huss

Studē vienā no Top 10 Lielbritānijas universitātēm Leipcigā, Vācijā!

Vebinārā jūs uzzināsiet vairāk par Lancaster University Leipzig un kāpēc mūsu devīze – #fromleipzigtotheworld – palīdzēs Tavai personīgajai attīstībai. Tu uzzināsi, kāpēc Lancaster University Leipzig ir vadošā Lielbritānijas Universitāte Vācijā un kāpēc Leipciga ir visstraujāk augošā Vācijas pilsēta.

 

26.05 16:00 Angļu valodā  University of Law

Uzziniet par LLM (tiesību maģistra) studijām juridiskajā universitātē – University of Law (Lielbritānija).

University of Law sadarbībā ar Kalba rīkos vebināru par LLM maģistra studijām Ulaw un to, kā tas var uzlabot jūsu starptautisko juridisko karjeru. Pievienojieties mums un uzziniet vairāk, uzdodot visus interesējošos jautājumus tiešsaitē kādam no Ulaw pasniedzējiem.

 

 2a6*w782

25.05 15:00 Latviešu valodā  Anna Strode

Iegūsti pilnu finansējumu studijām COVENTRY UNIVERSITĀTĒ!

Coventry universitāte piedāvā unikālu iespēju studentiem studēt un saņemt pilnu finansējumu studijām! Universitāte piedāvā 7 studiju programmas, kurām šī iespēja tiks pielāgota. Reģistrējies vebināram un uzzini visu par procesu un pievienošanās nosacījumiem.

 

19.05 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls, KALBA studiju ārzemēs konsultants

Virtuālā Tikšanās Vecākiem: studiju ārzemēs iespējas, sagatavošanās, praktiskie padomi

Šī virtuālā tikšanās ir vecākiem, kuru atvases plāno studēt ārzemēs. Mēs zinām, ka vecākiem var rasties daudz jautājumu par nākotnes studijām, tāpēc KALBA konsultants atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī pastāstīs kādas iespējas ir pieejamas viņu bērniem, kā sagatavoties jaunajam dzīves posmam. Konsultants pastāstīs vairāk par studiju unikalitāti, noteikumiem par aizņēmuma saņemšanu un atdošanu, dzīvošanu, darba iespējām, nepieciešamajiem dokumentiem, Brexitu, u.c.

 

13.05 15:30 Angļu valodā  Kate-Rose, University of the Arts London

Portfolio radošā darbnīca ar University of the Arts London

Vebināru vadīs Kate-Rose no Londonas Mākslas universitātes, kura stāstīs par sevi, savu darbu un lielākajām pieļautajām kļūdām. Dalībnieki tiks aicināti parādīt savus darbus anonīmi (mūzika, māksla, skulptūra utt.) un saņemt profesionālas atziņas un padomus. Vebināra mērķis ir palīdzēt studentiem sagatavot savu portfolio.
 

 

07.04 16:00 Latviešu valodā Anna Strode, KALBA studiju ārzemēs konsultante

Vasara pirms absolvē: kā sagatavoties jaunajam mācību gadam

11. klases noslēgums – tas ir lielisks laiks sākt ieguldīt savās nākotnes studijās, lai jaunajā mācību gadā paliek vairāk laika gatavoties noslēguma eksāmeniem. Ja jau tagad radīsi atbildes uz jautājumiem – ko, kur un kā studēt, tad 12. klasē varēsi mērķtiecīgi tiekties pretim savam sapnim bez liekas svārstīšanās!

 

31.03 16:00 Latviešu valodā Anna Strode, KALBA studiju ārzemēs konsultante

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Augstākas izglītības iespējas ārzemēs pastāvīgi mainās. Labi, ka mums ir atbildes uz visiem jautājumiem un KALBA var tev palīdzēt. Tikšanās laikā pārrunāsim Latvijas jauniešu iespējas studēt Eiropā angļu valodā. Tikšanās noslēgumā atbildēsim uz visiem jautājumiem, tādēļ nepalaid garām iespēju atrast sev piemērotas studijas Eiropā ar KALBA!

 

17.03 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls, studiju ārzemēs konsultants

Kas jāzina par maģistrantūras studijām un MBA ārzemēs?

Nevari izvēlēties – maģistrantūras studijas vai MBA – vadītāju apmācību ārzemēs? Mēs dalīsimies savā pieredzē! Tikšanās laikā saņemsi informāciju par studentiem visdraudzīgākajām valstīm, iespējām apvienot mācības un darbu, kā arī studiju ilgumu. Tāpat noskaidrosi, kā rīkoties, ja esi ieguvis bakalaura grādu, bet maģistra studijām vēlies izmēģināt jaunu jomu.

 

16.03 16:00 Angļu valodā Rītis Jurkenas KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos

Kā mācīties efektīvāk?

Tikšanās laikā uzzināsi, kā apgūt vairāk īsākā laikā. Tāpat sniegsim padomus, kā uzlabot vidējo atzīmi, tam patērējot tikai dažas papildu stundas nedēļā.

 

10.03 16:00 Angļu valodā Pauļus Jakuitis KALBA studiju ārzemēs attīstības vadītājs

Virtuāla tikšanās: izvēlies studēt Īrijā!

Piedalies un uzzini kāpēc Īrija var kļūt par vienu no populārākajām valstīm, kur iegūt augstāko izglītību Eiropā. Lieliskas finansēšanas iespējas, stipra, ekonomiski attīstīta angļu valodā runājoša valsts un augstas kvalitātes studijas – daži no galvenajiem iemesliem, kas pievilina studentus no visas pasaules.

 

03.03 16:00 Latviešu valodā KALBA studente Ella Lauma Bērtiņa, VIA University College, Global Nutrition and Health

Virtuāla tikšanās: izvēlies bakalaura studijas Dānijā

Tikšanās laikā uzzināsi, kāpēc ir vērts studēt Dānijā. Tevi gaida bezmaksas izglītība ES pilsoņiem, vairāk nekā 650 studiju programmu izvēle angļu valodā, kur īpaša uzmanība tiek veltīta praksei, modernas universitātes, augstas kvalitātes studijas un vēl daudz citu priekšrocību. Būs iespēja tikties ar KALBA absolventi Ellu, kas pabeigusi VIA University College, Global Nutrition and Health studijas. Varēsi uzdot jautājumus par studijām un dzīvi Dānijā!

 

25.02 16:00 Angļu valodā Javier Arias

Studējiet ilgtspējīgās enerģijas maģistra programmā kopā ar Eiropas enerģētikas
inovatoriem!

”EIT InnoEnergy” – spēks, kas apvieno cilvēkus un resursus. Mēs savedam kopā izstrādātājus ar nozari, uzņēmējus ar tirgiem, un, pats galvenais, – absolventus ar darba devējiem. Iegūstiet dubulto maģistra grādu ilgtspējīgās enerģētikas inženierzinātnē, apvienojot labāko Eiropas tehnisko universitāšu programmas un uzņēmējdarbības un inovāciju apmācību!

 

24.02 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls, KALBA studiju ārzemēs konsultants

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Augstākas izglītības iespējas ārzemēs pastāvīgi mainās. Labi, ka mums ir atbildes uz visiem jautājumiem un KALBA var tev palīdzēt. Tikšanās laikā pārrunāsim Latvijas jauniešu iespējas studēt Eiropā angļu valodā. Tikšanās noslēgumā atbildēsim uz visiem jautājumiem, tādēļ nepalaid garām iespēju atrast sev piemērotas studijas Eiropā ar KALBA!

 

Virtuālā Atvērto durvju diena ar Vācijas universitātēm

23.02 Angļu valodā Oana

SRH University of Applied Sciences  15:00

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties studēt uzņēmējdarbību un vadību, inženierzinātnes vai informātiku, dizainu un komunikāciju vai mūzikas producēšanu un audio dizainu, mēs piedāvājam ne tikai modernas iespējas, bet arī personīgo atbalstu un radošu mācību vidi. Reģistrējieties vebināram un uzziniet visu par studijām, finansēšanas iespējām un.

23.02 Angļu valodā Thomas

BIMM Institute   15:30

Prezentācijas laikā jūs informēs par studijām BIMM institūtā, pieteikšanās procesu, cenām un priekšrocībām, ko saņem BIMM studenti un absolventi. Pievienojieties un uzziniet visu par lielāko mūsdienu mūzikas universitāti Eiropā!

x+KpEZc1

23.02 Angļu valodā Tayguen

ISM International School of Management   16:00

Starptautiskā Vadības skola (International School of Management) ir viena no privāto biznesa skolu līderēm Vācijā. Studiju programmas ir vērstas ne tikai uz starptautisko tirgu, bet arī uz zināšanu praktisko lietošanu. Dažādi projekti studiju laikā un studiju programmas citās ārvalstu universitātēs ir neatņemama ISM studiju sastāvdaļa. Reģistrējieties vebināram un iepazīstieties ar ISM programmām, uzņemšanas procesu un dzīvi Vācijā!

23.02 Angļu valodā Ekaterina

Jacobs University   16:30

Vai esat kādreiz ēduši Ruble Kit Kat by Nestle? Vai zinājāt, ka šī šokolāde tika izgudrota Vācijā, mūsu universitātē? Reģistrējieties vebināram un iepazīstiet tuvāk privāto Brēmenes universitāti! Jūs uzzināsiet visu bakalaura programmu uzņemšanas kritērijus, informāciju par stipendijām un citām ārvalstu studentiem pieejamajām finansējuma iespējām. Noskatieties mūsu prezentāciju un noskaidrojiet vairāk par starptautisko sabiedrību un studiju iespējām Džeikobsa universitātē Brēmenē!

23.02 Angļu valodā Katharina

CBS Cologne Business School  17:00

Piedalieties vebinārā un izpētiet informāciju par CBS un piedāvātajām studiju programmām, pieteikšanās procesu, stipendijām un daudz ko citu. Prezentācijas beigās Katrīna rīkos jautājumu un atbilžu sesiju, kurā ikviens varēs uzdot savu jautājumu!

23.02 Angļu valodā Patricia un Kim

Kühne Logistics University – KLU 17:30

Kīnes Loģistikas universitāte (Kühne Logistics University) ir apvienojusi studentu kopienu no vairāk nekā 50 dažādām valstīm, lielu uzsvaru liekot uz zināšanām, augstākās kvalitātes pētījumiem un komandas darbu. Vebināra laikā universitātes pārstāvji pastāstīs par vērtībām, kuras studentus pavadīs visās KLU piedāvātajās studiju programmās!

Studijas Dānijā

Virtuālā diena ar Dānijas universitātēm

11.02 Angļu valodā Signe Lund

University of Southern Denmark  15:00

Piedalies vebinārā un uzzini visu par University of Southern Denmark piedāvātajām starptautiskajām inženierzinātņu studijām! Tāpat varēsi uzzināt vairāk par praktisko apmācību universitātē, pirmā darba garantiju un visām priekšrocībām, ko saņem SDU studenti.

11.02 Angļu valodā Julija un Jacqueline 

University College Absalons   15:30

Noskatieties University College Absalons vebināru un uzzini vairāk par studijām Dānijā! Universitāte piedāvā divas starptautiskas programmas: bakalaura grādu biotehnoloģijas inženierzinātnē un grādu pedagoģijā. Studiju laikā studenti var strādāt universitātes partneruzņēmumos, piemēram, Novo Nordisk un Novozymes. Tāpat studentiem ir iespēja iegūt pieredzi ārzemēs un uzlabot zināšanas pat vairākās jomās.

11.02 Angļu valodā Alla

International Business Academy   16:00

Starptautiskā biznesa akadēmija (IBA – International Business Academy) piedāvā studiju programmas topošajiem biznesa un IT profesionāļiem. IBA īpaši rūpējas par ārvalstu studentiem, un tās mērķis ir nodrošināt draudzīgu multikulturālu vidi, kurā satiekas studenti no 50 dažādām valstīm.

Pievienojieties vebināram, lai uzzinātu par studiju iespējām un to, kādas papildu nodarbes IBA piedāvā ārvalstu studentiem!

27.01 16:00 Angļu valodā Pauļus Jakuitis KALBA studiju ārzemēs attīstības vadītājs

Virtuāla tikšanās: izvēlies bakalaura studijas Vācijā

Tikšanās laikā uzzināsi, kādēļ vērts izvēlēties studijas Vācijā. “Vācu kvalitāte”, kas atspoguļojas studiju ietvaros, plašs studiju programmu piedāvājums angļu valodā, ģeogrāfiskais tuvums, kā arī citas šīs valsts priekšrocības tiks izklāstītas šajā vebinārā.

 

20.01 16:00 Latviešu valodā KALBA studente Evija Kļava, Nottingham Trent University, Media Communications and Culture

Virtuālā tikšanās: Mediju un kultūras studijas Lielbritānijā

Virtuālās tikšanās laikā Nottingham Trent University, Media, Communications and Culture studente Evija pastāstīs par savu pieredzi, studējot mediju, komunikācijas un kultūras jomā. Piedalies un rodi iedvesmu studijām!

13.01 18:00 Angļu valodā Rītis Jurkenas KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos

Kādā vecumā jāsāk domāt par bērna karjeru? 

Karjera – ilgs, laiku un pūļu patērējošs, bet ļoti aizraujošs process. Vienas pareizās atbildes par to, kad vajadzētu sākt domāt par karjeru – nav. Gan pirmskolas vecuma bērniem, gan tiem, kas jau strādājuši algotu darbu, šis jautājums ir aktuāls. Piedalieties šajā vebinārā un uzziniet, kādus uzdevumus jāveic attiecīgajos dzīves posmos, lai karjeras izvēle tiktu veikta pareizi!

06.01 16:00 Angļu valodā Egle Kazlauskiene, KALBA mācību kvalitātes vadītāja

Virtuāls workshop: pārbaudi sevi – vai spētu nokārtot IELTS eksāmenu

Virtuāla workshop laikā varēsi novērtēt savas angļu valodas zināšanas. Saņemsi lietderīgus ieteikumus par IELTS eksāmenu, tā uzdevumiem un uzzināsi, kas palīdzēs vēl labāk to nokārtot. Nepalaid garām šo iespēju!

16.12 16:00 Krievu valodā Rītis Jurkenas KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos 

Virtuāla karjeras stunda: esi pārliecināts, izvēloties specialitāti

Studiju izvēles izdarīšanā svarīgs ir katrs solis, ja vēlies atrast sev vispiemērotāko variantu. Online tikšanās laikā mēs Tev palīdzēsim saprast, vai izvēlētais studiju virziens ir atbilsošs vai tikai virspusēji atklāts. Ja vēlies saprast, kādus soļus jāveic, lai atrastu pareizo studiju virzienu, piedalies šajā vebinārā!

10.12 15:00 Angļu valodā Falmouth university

Virtuāla tikšanās: radošo industriju un mākslas studijas Lielbritānijā

Iespējams, ka jaunieši, kuri plāno studēt radošo industriju un ar mākslu saistītas programmas, saskaras ar dažādiem stereotipiem par šādas izglītības ilgtspēju darbatirgū. Falmouth Univeristy – viena no spēcīgākajām universitātēm, kas piedāvā mākslas studijas, aicina pievienoties vebināram, lai apspriestu studiju iespējas Lielbritānijā. Prezentācijas laikā universitātes pārstāvji kliedēs mītus par mākslas studiju apšaubāmību un iepazīstinās ar studiju iespējām gan bakalaura, gan maģistrantūras līmenī.

09.12 18:00 Latviešu valodā KALBA studente Marija Pleskačova, Middlesex University, Music Business and Arts Management

Kādēļ izvēlējos mūzikas biznesa un mākslas vadības studijas Londonā?

Virtuālās tikšanās laikā Middlesex University, Music Business and Arts Management studente Marija pastāstīs par savu pieredzi, studējot mūzikas biznesu un mākslas vadību Londonā. Piedalies un rodi iedvesmu studijām!

02.12 15:30 Angļu valodā Breda University of Applied Sciences

Iepazīsti Breda University of Applied Sciences!

Vai Bredas Lietišķo zinātņu universitāte tev ir vispiemērotākā? Iepazīsti mūsu profesionālās un akadēmiskās datorspēļu dizaina, mediju, viesnīcu vadības, loģistikas, atpūtas un tūrisma studiju programmas! BUAS ir vidēji liela augstskola Bredā, Nīderlandē, un tā koncentrējas uz uzņēmējdarbību, radošumu un starptautiskām studijām. Pavisam jauna studentu pilsētiņa piedāvā modernas iespējas un zaļu vidi. Iepazīsti mūs un atklāj savu pasauli!

25.11 16:00 Latviešu valodā KALBA studente Paula Janeka, HZ University of Applied Sciences, Water management

Virtuāla tikšanās: izvēlies bakalaura studijas Nīderlandē

Šīs tikšanās laikā uzzināsi, kādēļ vērts izvēlēties studijas Nīderlandē. Paula dalīsies savā pieredzē, un pastāstīs, kāpēc studijas šajā valstī ir bijis labākais lēmums viņas dzīvē. Sabiedriskā dzīve un studiju dzīves spilgtākie iespaidi kūrortpilsētā Vlisingenā.

Virtuālā diena ar Lielbritānijas universitātēm

23.11 Angļu valodā Eve

Anglia Ruskin University  15:00

Noskatieties vebināru un noskaidro visu par Anglijas Raskina universitātes studiju programmām, finansējumu un stipendijām! Universitātes pārstāvis pastāstīs arī par izmitināšanas iespējām un dzīvi studentu pilsētiņās Kembridžā un Čelmsfordā.

23.11 Angļu valodā Mikaela

University of Derby  15:30

Vebinārā uzzināsi par pašā Anglijas sirdī esošo universitāti un studentu dzīvi Derbijā. Universitātes pārstāvis informēs par studiju programmām un uzņemšanas iespējām 2021. gadā.

23.11 Angļu valodā Ryan 

Bucks New University   16:00 

Iespējams absolvēt studijas ātrāk – izvēlies paātrināto sagatavošanas vai pirmā gada programmu! Apmācības sākas janvārī un beidzas jūlijā, un tu būsi pilnībā sagatavojies turpmākajām mācībām.

23.11 Angļu valodā Andrew

University of Essex  16:30

Pievienojies virtuālajai diskusijai un pārrunā ar Endrjū, kāpēc vajadzētu studēt Lielbritānijā, kā breksits (Brexit) un COVID-19 ietekmē Eseksu un kā universitātes kopiena ir pielāgojusies šiem apstākļiem!

23.11 Angļu valodā Lars

London Metropolitan University 17:00

London Metropolitan University piedāvā virkni studiju programmu, par kurām pastāstīs universitātes pārstāvis. Pievienojies tiešsaistes sapulcei un uzzini visu par iestāšanās prasībām, kā arī universitāti un tās pilsētiņu!

23.11 Angļu valodā Linda

De Montfort University  17:30

Virtuālajā sanāksmē tiks prezentētas maģistra studijas, kas sākas jau janvārī. Tāpat dzirdēsi arī par bakalaura programmām Lielbritānijā, kas sāksies janvārī un aprīlī. Atsevišķos uzņemšanas posmos var piedalīties arī skolēni, kuri beiguši 11. klasi.

17.11 15:30 Angļu valodā Roberta Paškevičūte, KALBA studiju ārzemēs konsultante

Virtuāls workshop: sagatavo portfolio attiecīgi ārvalstu universitāšu prasībām

Vai plāno studēt mākslas programmā? Vai esi dzirdējis, ka iestāšanās laikā būs nepieciešams iesniegt savu darbu portfolio? Par to, kas ir portfolio un kā to pareizi sagatavot, pastāstīsim šīs nodarbības laikā. Soli pa solim uzzini visu par mākslas virzienu studijām un to, kā tām pienācīgi sagatavoties. Workshop viesis – University of the Arts London pārstāvis – padalīsies ar savu pieredzes stāstu, stājoties dizaina studijās.

16.11 15:00 Angļu valodā Falmouth university

Apmeklējiet Falmouth Universitāti neizejot no mājām!

Mēs aicinām Jūs piedalīties vebinārā, kura laikā Falmouth Universitātes Lielbritānijā pārstāvis kopā ar KALBA dalībniekiem vadīs virtuālu ekskursiju pa universitāti. Jums būs iespēja virtuāli pastaigāties vienā no skaistākajām Anglijas pilsētām, apskatīt abas universitātei piederošās pilsētiņas, to telpas, auditorijas, pilsētas centru un pārsteidzošās pludmales! Kaut arī pašlaik ir grūti ceļot, šis pasākums noteikti palīdzēs jums sajust, ko nozīmē studijas Falmouth Universitātē! Pēc virtuālās ekskursijas uz visiem dalībnieku jautājumiem par studijām Falmouth Universitātē atbildēs šīs universitātes absolvents Gosia Jaracz.

11.11 16:00 Angļu valodā Pauļus Jakuitis KALBA studiju ārzemēs attīstības vadītājs

Virtuāla tikšanās: FINAL CALL – pēdējās finansējamās studijas Lielbritānijā!

FINAL CALL! 2021. gada pavasara/vasaras uzņemšanā ir pēdējā iespēja saņemt studiju finansējumu no Lielbritānijas valdības. Nesatraucies. Piedalies šajā seminārā un uzzini aktuālāko informāciju no KALBA studiju ārzemēs ekspertiem, kas palīdzēs visos jautājumos, kas saistīti ar iestāšanos un nepieciešamo dokumentu noformēšanu.

04.11 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls KALBA studiju ārzemēs konsultants

Virtuāla darbnīca: Kā uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli

Rodas jautājums – kā uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli, atbilstoši ārvalstu augstskolu prasībām? Atnāc uz šo workshop un mēs tev palīdzēsim tikt galā ar šo uzdevumu. Tas tev sniegs iespēju pašam uzrakstīt veiksmīgu motivācijas vēstuli, ņemot vērā rekomendācijas un ieteikumus, ko sniegsim.

28.10 19:30 Latviešu valodā KALBA studente Elizabete Marta Masena, University of Derby, Journalism studies

Pieredzes stāsts, izvēloties žurnālistikas studijas ārzemēs: grūtības un ieguvumi

Virtuālās tikšanās laikā uzzināsi būtiskāko par žurnālistikas studijām: kas nepieciešams, lai tās uzsāktu, kā arī uzzināsi, kas tevi sagaida, uzsākot šo studiju ceļu! Studente Elizabete Marta pastāstīs par savu pieredzi, kā arī programmas maiņu pēc pirmā studiju gada University of Derby.

studijas Nīderlandē

Diena ar Nīderlandes universitātēm

26.10 Angļu valodā Gabija un Anneke

Hanze University of Applied Sciences Groningen  15:00

Pieredzes stāsti – Hanze Univeristy of Applied Sciences

„Mēs studējam un strādājam Hanze UAS. Gabija ir mārketinga vadības ceturtā kursa studente, bet Anneke strādā kā nodarbinātības un studiju konsultante universitātē. Nepacietīgi gaidām vebināru, kurā izstāstīsim sīkāk par starptautiskajām programmām, augstās kvalitātes studijām un citām iespējām, ko sniedz Hanze UAS, atrodoties vienmēr nerimstošajā Groningenas pilsētā.“

26.10 Angļu valodā Petra Hendriksen

NHL Stenden University of Applied Sciences   15:30

Laipni aicināti NHL Stenden University of Applied Sciences

Studijas NHL Stenden UAS – jauna un aizraujoša pieredze. Studenti tiek mudināti ne tikai izteikt savu viedokli, bet arī uzņemties iniciatīvu, veidojot studiju pieredzi, kurā tiek novērtēti arī citādāki uzskati. NHL studenti nelielās grupās pilda uzdevumus, ar kuriem sastapsies darba vidē. Ja vēlies uzzināt, kādi ir galvenie ieguvumi, ko iegūst studenti, pievienojies mūsu prezentācijai. Vebināra gaitā uz visiem tev interesējošiem jautājumiem atbildes sniegs NHL students.

26.10 Angļu valodā Marissa un Andrjus

Rotterdam Business School  16:00

Studē starptautisko biznesu lielākajā ostas pilsētā Eiropā – Roterdamā!

Pievienojies vebināram un uzzini vairāk par starptautiskā biznesa studijām Roterdamas biznesa skolā. Vai esi gatavs kļūt par profesionālu uzņēmēju? Sign up now!

26.10 Angļu valodā Sharon Feijen

Vrije Universiteit Amsterdam  16:30

Studē Vrije universitātē Amsterdamā

Šī vebināra laikā uzzināsi vairāk par Vrije universitāti, kas atrodas Nīderlandes galvaspilsētā. Mēs pastāstīsim par studentu dzīvi Amsterdamā, kā pieteikties studijām un kādas ir iestājprasības, kā arī sīkāk informēsim par dzīvošanas iespējām un citiem tev aktuāliem jautājumiem!

26.10 Angļu valodā Leo un Andrjus

Fontys University of Applied Sciences  17:00

Iepazīsties: Fontys University of Applied Sciences

Studē Fontys UAS un uzsāc savu karjeru Nīderlandē. Fontys UAS piedāvā 23 bakalaura studiju programmas dažādās jomās: veselības aprūpe, informāciju tehnoloģijas, inženierija, loģistika, bizness, mārketings un māksla. Daudzsološi, vai ne?

26.10 Angļu valodā Liz

Radboud University  17:30

Dodies uz ārzemēm? Atklāj Radboud Univeristy!

Radboud University vebināra laikā uzzināsi visu, kas tev jāzina par studijām Nīderlandē, par Neimegenas pilsētu, kurā atrodas šī universitāte, kā arī sīkāk sapratīsi, kādas studiju programmas pieejamas šajā augstskolā!

21.10 16:00 Latviešu valodā Santa Krievāne KALBA studiju ārzemēs vecākā konsultante

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Augstākas izglītības iespējas ārzemēs pastāvīgi mainās. Labi, ka mums ir atbildes uz visiem jautājumiem un KALBA var tev palīdzēt. Tikšanās laikā pārrunāsim Latvijas jauniešu iespējas studēt Eiropā angļu valodā. Tikšanās noslēgumā atbildēsim uz visiem jautājumiem, tādēļ nepalaid garām iespēju atrast sev piemērotas studijas Eiropā ar KALBA!

14.10 16:00 Latviešu valodā Marks Krontāls KALBA studiju ārzemēs konsultants

Virtuāls workshop: saplāno savu studiju kalendāru

Workshop laikā kopā izveidosim „TO DO LIST“ un sīkāk pārrunāsim katru studiju plānošanas posmu: kad un kā pareizi izvēlēties specialitāti, kā atlasīt pareizos iestājdokumentus, kad gaidīt atbildes no universitātēm u.c. atbildes. Nepalaid garām iespēju saplānot SAVU studiju kalendāru!

07.10 16:00 Angļu valodā Laurīnas Puidokas KALBA karjeras konsultants

Virtuāla karjeras stunda: kā pareizi izvēlēties specialitāti?

Kādi ir 3 galvenie jautājumi, uz kuriem SEV jāatbild, izvēloties specialitāti? Kā saprast, ka šī specialitāte attbilst tieši TEV? Piedalies virrtuālā nodarbībā un uzzini!