BEZMAKSAS angļu valodas līmeņa noteikšanas tests

Pārliecinies, vai Tavas zināšanas ir pietiekamas, ja vēlies studēt Anglijā!

Vai zināji, ka liela daļa Lielbritānijas universitāšu nepieprasa IELTS eksāmenu? Tev ir pietiekami labi jāsaprot pasniedzēja sacītais un jāspēj veidot sarunu. Un tik tiešām neviens neiebildīs, ja pirmo studiju nedēļu laikā Tu necitēsi Šekspīra sonetus.

Ja gribi precīzi zināt savu zināšanu līmeni, aicinām BEZ MAKSAS izpildīt profesionālu angļu valodas testu.

ANGĻU VALODAS TESTS

  BEZ MAKSAS piedāvājam ne tikai testus, bet arī sniedzam konsultācijas visos ar studijām ārzemēs saistītajos jautājumos, palīdzam iestāties jebkurā Lielbritānijas universitātē BEZ MAKSAS, sedzot UCAS izdevumus. Lasi tālāk un uzzini vairāk.

  Nezini, ar ko sākt?

  Ir jautājumi par studijām ārzemēs? Mēs varam uz tiem atbildēt – sniedzam konsultācijas Baltijas valstīs ilgāk, nekā tu dzīvo uz šīs zemes! Ik gadu apmeklējam dažādas ārvalstu universitātes un aicinām ciemos to pārstāvjus. Nevilcinies, reģistrējies konsultācijai un saņem atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

  Mēs esam ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertificēts uzņēmums.

  REĢISTRĒJIES KONSULTĀCIJAI

   KĀDAS IR MŪSU KONSULTĀCIJAS PAR STUDIJĀM ĀRZEMĒS?

   Profesionālas un detalizētas

   Mēs varam atrisināt viskomplicētākos jautājumus vai vienkārši paskaidrot sarežģītas lietas un palīdzēt tev iestāties izvēlētajā Lielbritānijas universitātē. 99 % no tiem, kas stājas augstskolā ar mūsu palīdzību, tiek uzņemti, tāpēc esi mierīgs – mēs zinām, ko darām.

   Par Tevi

   Pastāsti studiju konsultantiem par savām vēlmē, situāciju un saņem konkrētas atbildes, nevis klausies standartfrāzes, kuras vari atrast arī internetā. Individuāla bezmaksas konsultācija ir paredzēta vienīgi Tev un tā būs par Tevi.

   Bez maksas

   Visas konsultācijas par studijām ārzemēs, semināri, studiju bukleti un pat UCAS pieteikums tiem, kuri stājas Lielbritānijas universitātēs, ir BEZ MAKSAS. Kārtot iestāšanās dokumentus ar KALBA ir ne tikai ātrāk un drošāk, bet arī lētāk.