studies@kalba.lv   |   +371 67304428
IZGLĪTĪBAS IZSTĀDE

Mūsu pakalpojumi

KALBA pieredzējušie konsultanti palīdzēs jauniešiem un viņu vecākiem atrast viņu vēlmēm, finansiālajām iespējām un nākotnes iecerēm atbilstošu mācību programmu Lielbritānijā, Nīderlandē vai Dānijā. Palīdzēsim noformēt nepieciešamos dokumentus un sniegsim informāciju par mācību un sadzīves īpatnībām jūsu izvēlētajā valstī.

Mūsu konsultanti regulāri apmeklē ārvalstu mācību iestādes, lai paši redzētu apstākļus tajās, kā arī aicina universitāšu pārstāvjus tikties ar studentiem šeit pat Latvijā.

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK

 

Bezmaksas individuāla konsultācija
Tikšanās laikā izglītības ārzemēs konsultants palīdzēs piemeklēt tavām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

Lasi vairāk >

Palīdzība dokumentu noformēšanā
Mēs palīdzēsim tev noformēt visus ar studiju uzsākšanu saistītos dokumentus, kā arī konsultēsim par veicamajām darbībām, uzsākot studijas.

Lasi vairāk >

Tikšanās ar universitātēm
Pie mums regulāri viesojas ārvalstu universitāšu pārstāvji, kuri labprāt satiekas ar studentiem. Seko informācijai un nāc uz pasākumiem!

Lasi vairāk >

Izglītības izstāde
Izglītības izstāde “Izglītība un karjera” ir tava iespēja šeit pat Rīgā vienas dienas laikā satikties ar universitātēm no dažādām valstīm.

Lasi vairāk >

iestasanas-patstavigi
iestasanas-ar-kalba

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK

 

Tevi interesē izglītība citās valstīs, vidējā izglītība, karjeras konsultācijas vai individuālas nodarbības angļu valodas vai citu priekšmetu apguvei? Sazinies ar mūsu sadarbības partnera egoPERFECTUS konsultantiem.

Hei!
Uzsāc savu veiksmes stāstu arī tu: reģistrējies pirmajai konsultācijai par studijām ārzemēs jau šodien!
REĢISTRĀCIJA