Jonkoping University

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte tiek uzskatīta par vienu no starptautiski plašāk orientētajām Zviedrijā. Šeit mācās vairāk nekā 2000 ārvalstu studentu.
  • Plaša bakalaura un maģistra studiju programmu izvēle.
  • Dažās programmās studenti tiek iesaistīti darba tirgū jau studiju laikā, rakstot kursa darbus un apgūstot praktiskās iemaņas tādos uzņēmumos kā „Ikea“, „Skype” utt.
  • Ārvalstu studentiem tiek nodrošināta izmitināšana.
  • Universitātes Biznesa skola tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Jönköping University dibināta 1977. gadā, Zviedrijas augstākās izglītības reformas laikā. Pašlaik universitāte piedāvā vairāk nekā 80 bakalaura un maģistra programmas un sagatavo studentus starptautiskajam darba tirgum.

Šeit mācās 11 tūkstoši studentu, tai skaitā 2 tūkstoši - ārvalstu. Ņemot vērā studentu un pasniedzēju skaitu un apmaiņas iespējas, universitāte tiek dēvēta par vienu no starptautiski plašāk orientētajām Zviedrijā. Zinātniskie pētījumi Jenšēpingas universitātē galvenokārt ir vērsti uz starptautiskām aktivitātēm, kas nozīmē starptautiskas nozīmes programmas un kursus.

Fakultātes

Veselība un sociālā aprūpe (School of Health and Welfare)

Izglītība un komunikācija (Education and Communication)

Starptautiskā biznesa skola (International Business School)

Inženierzinātņu skola (School of Engineering)

Cita noderīga informācija

Vieta

Jönköping University atrodas Jenšēpingā, Zviedrijas dienvidos. Pilsēta tiek uzskatīta par nozīmīgu loģistikas centru Zviedrijā, un tajā filiāles ir nodibinājuši tādi uzņēmumi kā „Ikea”, „Husqvarna” un „Electrolux”. Pilsētā darbojas milzīgs Zviedrijas gadatirgu un izstāžu centrs, un šeit notiekošie gadatirgi ir vieni no lielākajiem pasaulē.

Transports

Lai gan Jenšēpingai ir sava lidosta, tā atrodas tikai 100 kilometru attālumā no Stokholmas un Gēteborgas, tāpēc ar autobusu vai vilcienu iespējams ērti un ātri nokļūt starptautiskajās lidostās.

Brīvais laiks

Jenšēpinga ir studentu pilsēta, kas piedāvā aktīvu studentu dzīvi. Pilsētā viss atrodas netālu: Veterna ezera pludmales, skaistā daba, notiek atpūtas un sporta pasākumi. Centrā ir daudz veikalu, restorānu un citu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Šeit jums noteikti nebūs garlaicīgi. Pēc CNN klasifikācijas pilsēta ierindojas pasaules TOP 10 iedzīvotāju veselīgā dzīvesveida ziņā.