University of Applied Sciences Europe

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte piedāvā bakalaura un maģistra grāda programmas, kā arī dubultos bakalaura grādus un attālināto MBA programmu.
  • Universitātē studijas notiek angļu un vācu valodā.
  • 93 % universitātes absolventu uzsāk darba gaitas pirmajā gadā pēc absolvēšanas. Universitāte ir Global University Systems locekle un paver neierobežotas karjeras iespējas saviem studentiem, piešķirot starptautiski atzītu grādu.
  • Studentiem nodarbības notiek mazās grupās pie pieredzējušiem mācībspēkiem, kuri palīdz sasniegt optimālus mācību panākumus, iegūt praksi, strādājot partneruzņēmumos mediju, mākslas un kultūras jomās.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

University of Applied Sciences Europe (UE) apmāca nākotnes biznesa, sporta, mediju, mākslas un dizaina profesionāļus, lai tie kļūtu par labākajiem savā jomā. Tā ir starptautiska universitāte, kurā mācās studenti no vairāk nekā 100 dažādām valstīm.

U-Multirank ir atzinusi šo universitāti par pasaules līderi, uzņemot vislielāko starptautisko studentu skaitu, savukārt piedāvātās uzņēmējdarbības studijas ierindojas Vācijas TOP 10.

Cita noderīga informācija

Vieta

Berlīnes kampuss

Studentu mītne atrodas daudzkultūru metropoles centrā, netālu no Potsdamas laukuma.

 

Hamburgas kampuss

Jaunais studentu kampuss atrodas netālu no ostas un Elbas upes, tāpēc tas ir kļuvis par vienu dzīvīgākajiem Hamburgas rajoniem.

 

Iserlohnas kampuss

Viens no spēcīgākajiem ekonomikas reģioniem Vācijā, kura centrā atrodas Eiropas Lietišķo zinātņu universitātes studentu pilsētiņa, kurā studenti gan mācās, gan pavada brīvo laiku.