Kontakti Konts Atklājiet kursus
  • Latviešu valoda
  • Русский
Mājas lapa
Valodu kursi Studijas ārzemēs Blogs
Blogs

Lappeenranta–Lahti University of Technology LUT

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • LUT savā kopienā ir 7500 cilvēku, un tā ir viena no pasaules 20 perspektīvākajām un strauji augošajām izaicinājumu universitātēm.
  •  Universitātē ir milzīgs skaits starptautisku studentu, kas nāk no 94 dažādām valstīm.
  • LUT mācības ir balstītas uz zinātniskiem pētījumiem, un studentu uzdevumi palīdz to pielietot praksē un tuvina reāliem biznesa izaicinājumiem.

C1 Advanced vai C2 Proficiency by Cambridge Assessment angļu valoda (minimālais punktu skaits: C līmenis) IELTS (minimālais punktu skaits: 6)
PTE Academic un PTE Online (minimālais punktu skaits: 54)
TOEFL (minimālais punktu skaits: 78)

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

LUT Universitāte darbojas Lahti un Lapēnrantā. LUT ir starptautiska zinātnes universitāte, kas veic spēcīgus akadēmiskus pētījumus un nodrošina augstāko izglītību, pamatojoties uz šo pētījumu.

Fakultātes

  • Enerģētikas sistēmu skola (School of Energy Systems)
  • Inženierzinātņu skola (School of Engineering Science)
  • Biznesa un vadības augstskola (School of Business and Management)

Cita noderīga informācija

Vieta

Lahti atrodas līcī Vesijarvi ezera dienvidu galā aptuveni 100 km uz ziemeļaustrumiem no galvaspilsētas Helsinkiem.
Lappeeranta atrodas Saimaa ezera krastā un ir viens no nozīmīgākajiem pilsētas centriem visā Saimas reģionā. Pēc Somijas policijas domām, Lapēnranta ir arī ielu drošākā studentu pilsēta.

Transports

Lahti pilsētiņa ir ērti sasniedzama ar autobusu. 1. autobusa maršruts kursē no Matkakeskus (dzelzceļa un autoostas) uz universitātes pilsētiņu.
Lapēnrantas pilsētiņa ir viegli sasniedzama no visas Somijas. 6. un 13. šosejas šķērso pilsētu, un ir laba vilcienu un autobusu satiksme.

Brīvais laiks

Studentu apvienības hobiju biedrību sarakstā ir vairāk nekā 20 sporta veidu, sākot no elektroniskās mūzikas līdz kāpšanai un no niršanas līdz jāšanai – un viss pa vidu. Ja nevarat atrast sev tīkamu klubu, varat to izveidot pats, pat jau pirmajā studiju nedēļā LUT.