studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Inholland University of Applied Sciences

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte ierindojas starp labākajām TOP 5 praktisko zinātņu jeb “Applied Sciences” universitātēm Nīderlandē.
  • Šai universitātei Nīderlandē ir 9 filiāles.
  • Tiek piedāvātas starptautiskas prakses iespējas – universitātei ir sadarbības partneri visā pasaulē.
  • Multikulturāla vide ir neatņemama šīs universitātes sastāvdaļa – šeit mācās studenti no aptuveni 100 dažādām valstīm.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Sūtot pieteikumu uz šo universitāti, nav nepieciešams kārtot IELTS eksāmenu.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Inholland University ir viena no pievilcīgākajām Applied Sciences universitātēm Nīderlandē.

Šī universitāte atšķiras ar savu individuālo pieeju it visam. Univeristātē mācās aptuveni 1000 studentu no 100 dažādām pasaules valstīm. Šeit iespējams studēt IT, aeronautiku, biznesa inovācijas, mūzikas menedžmentu, matemātiskās inženierzinātnes, mediju zinātnes un tūrismu.

Universitāte piedāvā specifisku novirzienu studiju programmas, kvalitatīvas un uz praksi vērstas studijas. Inholland University sadarbojas ar daudziem augsta līmeņa uzņēmumiem visa pasaulē, kas studentus uzlūko kā potenciālos darbiniekus un sniedz viņiem prakses iespējas. Universitāte iegulda lielus finansiālos līdzekļus jaunu un inovatīvu tehnoloģiju attīstībā. Tehnoloģijas ir pieejamas ikvienam studentam – tas ļauj universitātei sagatavot augsti kvalificētus speciālistus, kas var iekarot darba tirgu uzreiz pēc universitātes absolvēšanas.

Fakultātes

  • Biznesa fakultāte – Creative Business (Alkmaar, Diemen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam);
  • Izglītības un inovāciju fakultāte – Education & Innovation  (Alkmaar, Amstelveen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam, Dordrecht);
  • Biznesa, finanšu un tiesībzinātņu fakultāte – Business, Finance & Law (Alkmaar, Diemen, Diemen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam);
  • Inženierzinātņu, dizaina un datorikas fakultāte – Engineering, Design & Computing (Alkmaar, Diemen, Delft, Haarlem);
  • Agronomijas, uztura un dabas zinātņu fakultāte – Agri, Food & Life Sciences (Amsterdam, Delft);
  • Veselības, sporta un sociālo zinātņu fakultāte – (Health, Sports & Social Work (Alkmaar, Den Haag, Haarlem, Rotterdam, Amsterdam).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas 9 dažādās Nīderlandes pilsētās, līdz ar to viena un tā pati studiju programma var būt pieejama dažādās filiālēs: galvaspilsētā Amsterdamā, kūrortpilsētā Hāgā, vēsturiskajā Roterdamā un citās lielākajās Nīderlandes pilsētās.

Transports

No Rīgas visērtāk lidot uz Eidhovenas lidostu, no kuras ar autobusu vai vilcienu var nonākt jebkurā pilsētā aptuveni stundas laikā, vai arī uz Amsterdamas lidostu.

Brīvais laiks

Universitātes filiāles ir izveidotas pilsētu centros, tādēļ no tām kājām ejot var sasniegt kafejnīcas, veikalus, grāmatnīcas un citas publiskas izklaižu vietas. Tā kā Nīderlandē ir lieliski attīstīta sabiedriskā transporta satiksme, tad pat visattālākā pilsētā ir sasniedzama 2 stundu laikā. Arī darba iespējas šajās pilsētās ir ļoti plašas un studenti ir nodarbināti.