HZ UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Liela daļa HZ Universitātes studiju programma iekļuvušas valsts 10 labāko programmu vidū.
 • Valsts akreditētas studiju programmas veidotas, ņemot vērā darba tirgus prasības un mūsdienu biznesa aktualitātes.
 • Lieliski studiju apstākļi: universitātē ir no jauna aprīkotas auditorijas un modernas laboratorijas ar mūsdienīgu aprīkojumu.
 • Lieliskas praktiskās iemaņas. Studenti pat divas reizes studiju laikā dodas praksē uz kādu no uzņēmumiem. Praktiskā pieredze ļauj jauniešiem labāk izprast topošā darba specifiku novērtēt izvēlēto specialitāti.
 • Universitātē ir ap 4000 studentu, no kuriem ap 500 ieradušies no ārvalstīm.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iestājoties ar Kalba.lt palīdzību IELTS eksāmens nav nepieciešams.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitāte atrodas Vlisingenā. Tā kā studentu universitātē nav daudz ( ap 4000), pasniedzējiem ir lieliski darba apstākļi un viņi var veltīt vairāk uzmanības katram studentam. Universitāte uztur ciešus sakarus ar ražošanas uzņēmumiem. Uz universitātes rīkotajiem semināriem bieži tiek aicināti dažādu uzņēmumu vadītāji vai viņu pārstāvji. Tā studenti iegūst informāciju par to, kas notiek reālajā dzīvē. Spējīgie studenti tiek aicināti iziet praksi sevis izvēlētajā specialitātē, savukārt paši labākie nereti tiek pieņemti darbā.

HZ Universitātē darbojas plaša bibliotēka, kur studenti var atrast visus nepieciešamos mācību materiālus un vajadzīgās grāmatas. Jaunieši mācās strādāt komandā: universitātes studiju programmas ietver ļoti daudz grupu darba. Visas HZ Universitātes bakalaura studiju programmas var pabeigt 3 gadu laikā. Šo iespēju var izmantot ambiciozi un spējīgi studenti. Tas nozīmē, ka iespējams mācīties intensīvāk un ātrāk iegūt bakalaura grādu, tādējādi ietaupot gan laiku, gan naudu. Ja slodze izrādās pārāk liela, jebkurā brīdī programmu iespējams mainīt un atgriezties pie četru gadu programmas.

Studiju programmas

 • Starptautiskais bizness (International Business), kas iekļauj 4 dažādus novirzienus specialitātē:
  – Starptautiskais bizness un valodas (International Business and Languages (IBL))
  – Starptautiskais mārketings un tirdzniecība (International Marketing & Sales (IMS))
  – Starptautiskā vadība un uzņēmējdarbība (Global Management & Entrepreneurship (GME))
  – Starptautisko pārvadājumu vadība (Global Supply Chain Management (GSCM))
 • Ķīmija (Chemistry);
 • Tūrisma vadība (Tourism Management);
 • Civilā būvniecība (Civil Engineering);
 • Rūpnieciskās tehnoloģijas un vadība (Industrial Engineering and Management);
 • Loģistikas sistēmu inženierija (Logistics Engineering);
 • Ūdenssaimniecības vadība (Water Management).

Cita noderīga informācija

Vieta

Vlisingena atrodas Nīderlandes dienvidrietumu daļā. Nelielā pilsēta ar 44 000 iedzīvotājiem atrodas pie Ziemeļjūras. Vlisingena visos laikos bijusi nozīmīga osta. Pilsēta ir slavena ar to, ka šeit tika izveidota Nīderlandes karaliskā flote. Vlisingenā dzimuši daudzi slaveni gan Nīderlandē, gan visā pasaulē zināmi admirāļi, no kuriem zināmākais ir Michiel Adriaenszoonde Ruyter.

Transports

Ja izvēlēsieties lidot, jādodas uz Roterdamas lidostu (The Hague Airport). No šīs lidotas atiet vilciens, kurš dodas uz Vlissingen Souburg vilcienu staciju.

Brīvais laiks

Vlisingenā dzīve kūsāt kūsā: tiek rīkoti daudz dažādi festivāli, koncerti un teātra izrādes. Daudz uzmanības tiek veltītas studējošajai jaunatnei. Dažos bāros tiek rīkotas pat īpašas atbraukušajiem studentiem veltītas vakara programmas. Pati universitāte rīko ne mazums kultūras programmu, kuru laikā var iepazīties ar dažādām kultūrām un tradīcijām.