Kontakti Konts Atklājiet kursus
  • Latviešu valoda
  • Русский
Mājas lapa
Valodu kursi Studijas ārzemēs Blogs
Blogs

BREDA UNIVERSITY OF APPLIES SCIENCES

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šī augstskola tiek uzskatīta par vienu no labākajām lietišķo zinātņu universitātēm.
  • Universitāte sadarbojas ar daudziem uzņēmumiem visā pasaulē, tā studentiem paverot iespēju piedalīties apmaiņas programmās, praksē vai pat iegūt darbu.
  • Studentu pilsētiņa atrodas netālu no pilsētas centra. Tā ir ļoti mājīga un droša, un pilsētiņā ir lieliska starptautiska kopiena.
  • Mācīšanās stils universitātē tiek raksturots kā interaktīvs un uz studentiem orientēts, līdz ar to studentiem tiek nodrošināta gan uzmanība, gan arī brīvība izmantot jauniegūtās zināšanas.
  • Katrā fakultātē ir karjeras konsultants, kurš palīdz studentiem attīstīt nodarbinātības prasmes un sniedz ar nodarbinātību saistītus padomus.
  • Studentu apmierinātība ar studijām sasniedz 85%.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iestājoties ar Kalba.lv palīdzību, IELTS eksāmens nav nepieciešams.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Breda University of Applied Sciences tika nodibināta 1966. gadā, un pašlaik tajā studē vairāk nekā 7000 studentu no 100 pasaules valstīm. Universitāte atrodas Bredā, pilsētiņā Nīderlandes dienvidu daļā.

Breda University of Applied Sciences ir viena no lielākajām un vadošajām universitātēm pasaulē. Saskaņā ar Nīderlandes universitāšu reitingu, Breda University of Applied Sciences jau daudzus gadus ir viena no labākajām lietišķo zinātņu universitātēm.

Šobrīd universitāte piedāvā studiju programmas videospēļu, mediju, viesnīcu vadības, loģistikas, atpūtas un tūrisma nozarē.

Cita noderīga informācija

Vieta

Breda atrodas tikai 100 kilometru attālumā no Amsterdamas. Pilsētā dzīvo ap 180 tūkstošiem iedzīvotāju. Apmēram 20 tūkstoši no tiem ir studenti.

Transports

Visvieglāk no Amsterdamas Shipholas lidostas nokļūt Bredā ir ar vilcienu (ceļā jāpavada aptuveni stunda).

Brīvais laiks

Bredā dzīvo vairāk nekā 20 tūkstoši studentu, līdz ar to studentiem piemērotu aktivitāšu tur netrūkst. Tāpat pilsēta piedāvā plašu brīvā laika pavadīšanas iespēju klāstu kā universitātē, tā arī sporta klubos, muzejos, kafejnīcās un veikalos.