studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

ISM UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • ISM Vadības un ekonomikas universitāte Lietuvā piedāvā bakalaura, maģistra un doktora programmas, kā arī uzņēmuma vadītāju apmācību.
  • 98 % absolventu strādā savā studiju jomā, un katrs piektais sāk savu uzņēmējdarbību.
  • Universitāte piedāvā novatoriskas un interaktīvas mācību metodes, gadījumu izpēti (case study), grupu uzdevumus, komandas darbu.
  • Pašlaik mēs strādājam ar vairāk nekā 100 apmaiņas partneriem visā pasaulē – ne tikai Eiropā, bet arī Āzijā un Austrālijā.
  • ISM Vadības un ekonomikas universitāte pretendē uz akreditāciju pasaules klases biznesa skolu tīklā, iegūstot uzņēmējdarbības vides un sabiedrības starptautisko atzinību.
  • Pat veseli 40 % universitātes partneru nāk no citām valstīm.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

ISM Vadības un ekonomikas universitāte ir pirmā nevalstiskā augstskola Lietuvā, kas īsteno bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas. ISM ir dibinājis Norvēģijas Vadības BI institūts, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajām biznesa universitātēm visā Eiropā.

Cita noderīga informācija

Vieta

Viļņa ir Lietuvas galvaspilsēta un lielākā valsts pilsēta, kā arī Viļņas apriņķa, rajona un pilsētas pašvaldības centrs. Tā atrodas valsts dienvidaustrumos, Neres un Viļņas satekas vietā. Universitāte atrodas pilsētas centrā un ir ērti sasniedzama no visām pilsētas vietām.

Transports

Universitāte ir viegli pieejama ar sabiedrisko transportu, un galvenā Lietuvas lidosta nodrošina neierobežotu pārvietošanos visā Eiropā.

Brīvais laiks

Studenti var piedalīties daudzās universitātes aktivitātēs brīvā laika pavadīšanai, piemēram, debašu klubā, investoru savienībā, golfa klubā u. c., kas ne tikai papildina zināšanu bagāžu, bet arī palīdz satikt līdzīgi domājošos.