UNIVERSITY OF THE WEST OF ENGLAND, BRISTOL

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Saskaņā ar 2013. gada studentu aptaujas datiem (National student survey), 86 % studentu ir apmierināti ar studiju kvalitāti.
  • Universitāte tiek ļoti augstu vērtēta arī kā zinātniskās pētniecības iestāde.
  • Aktīvi tiek veicināta studentu un personāla savstarpējā komunikācija un sadarbība, tiek īstenoti kopīgi projekti.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Šīs augstskolas vēsture iestiepjas XVI gs., universitātes statuss tai piešķirts 1992. gadā. Rietumanglijas Universitāte atrodas netālu no Bristoles Lielbritānijā. Tai ir 6 filiāles un Konferences centrs.

Jauniešiem, kas vēlas studēt Rietumanglijas Universitātē, ir iespēja izvēlēties no vairāk kā 600 studiju programmām. Vairums programmu sastāv no moduļiem: studenti var izvēlēties kredītpunktus un iegūt diplomu vai grādu, kad savākts pietiekams to skaits. Programmas atbalsta universitātes partneri, kuri nereti studentiem piedāvā labas prakses vai darba iespējas.

Kopš 2008. gada valsts dubultojusi universitātes zinātnisko pētījumu finansējumu. Tagad šī augstskola ir viena no vadošajām zinātnisko pētījumu jomā. Universitāte strauji attīstās – tās būves ir modernas un atjaunotas. Kopš 2006. gada infrastruktūras atjaunošanā šeit ieguldīti 300 miljoni mārciņu.

Fakultātes

  • Mākslas, radošo industriju un izglītības fakultāte (Arts, Creative Industries and Education);
  • Juridiskā un biznesa fakultāte (Business and Law);
  • Vides un tehnoloģiju fakultāte (Environment and Technology);
  • Veselības un lietišķo zinātņu fakultāte (Health and Applied Sciences).

Cita noderīga informācija

Vieta

Rietumanglijas Universitātes pilsētiņas atrodas izdevīgā vietā, kur viegli nokļūt no Londonas.

Transports

No Bristoles lidostas pieejami daudzi tiešie reisi uz Lielbritānijas un citām Eiropas lidostām. No Londonas līdz Bristolei brauciens ar vilcienu aizņem pusotru stundu. Bristole atrodas M4 un M5 autoceļu krustojumā, tāpēc universitātē ir ērti nokļūt ar auto vai autobusu. Uz studentu pilsētiņām no Bristoles pilsētas centra kursē maršruta autobusi, tāpēc ar transportu šeit nav problēmu.

Brīvais laiks

Aktīvi darbojas studentu apvienība: šeit studentiem ne tikai tiek sniegta visaptveroša palīdzība, bet arī plānots brīvais laiks un organizēti dažādi pasākumi. Jaunieši var piedalīties arī pilsētas studentu pasākumos, kā arī pievienoties dažādiem brīvā laika pavadīšanas klubiem, kuru šeit nu jau ir vairāk kā 80 (no regbija līdz teātrim).