UNIVERSITY OF SUNDERLAND

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šī universitāte piedāvā ne mazums studiju programmu: datorzinātņu, mediju, angļu valodas, vēstures, automašīnu, mākslas un dizaina. Šīs programmas ir atzītas par vienām no labākajām pasaulē.
  • Jau vairāk kā 50 gadu universitāte uzņem studentus no dažādām pasaules valstīm.
  • Lai atjaunotu universitātes infrastruktūru, šeit ieguldīti vairāk kā 130 miljoni mārciņu.
  • Studentiem palīdz atrast darbu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

IELTS eksāmena sertifikāts nav obligāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Sanderlendas universitātē mācās 17 000 studentu. Darbojas divas studentu pilsētiņas, kas atrodas pašā Sanderlendā. Viena no tām ir Sir Tom Cowie pilsētiņa un tā atrodas pie jūras, savukārt otra pilsētiņa atrodas Sanderlendas centrā. Turklāt Londonā, Canary Wharf finanšu centrā atvērta universitātes filiāle.

Universitātē ir labi studiju apstākļi. Lai nodrošinātu kvalitatīvas studijas šeit tiek izmantotas modernas mācību metodes. 2011. gadā pilsētiņu būvniecībā ieguldīti vairāk kā 130 miljoni mārciņu.

Augsto studiju kvalitāti parāda arī aptaujas. 2015. gadā 92,5% Sanderlendas Universitātes absolventu turpināja studijas vai 6 mēnešu laikā pēc absolvēšanas bija atraduši darbu (Destination of Higher Education Leavers aptauja 2015).

Gan Lielbritānijā, gan ārzemēs ļoti labi tiek novērtētas šādas Sanderlendas Universitātes studiju jomas: farmācija, veselība un sporta zinātne, pedagogu sagatavošana, mediji, māksla un dizains, bizness, datori un tehnoloģijas, sociālās zinības un jurisprudence.

Studiju laikā jauniešiem ir iespēja izvēlēties ar studijām saistītu darbu. Šādā gadījumā darbs tiek iekļauts studiju programmā. Tādējādi iespējams iegūt vērtīgas ar darbu saistītas prasmes.

Fakultātes

  • Biznesa un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Business and Society);
  • Datorikas un inženierzinātņu zinātņu fakultāte (Faculty of Computing, Engineering and Science);
  • Radošo industriju fakultāte (Faculty of Creative Industries);
  • Dabaszinātņu un izglītības fakultāte (Faculty of Life Sciences and Education).

Cita noderīga informācija

Vieta

Sanderlanda atrodas Anglijas ziemeļaustrumos pie Ziemeļjūras. Šobrīd pilsētā dzīvo 280 000 cilvēku. Sanderlendas Seaburn pludmale ir izslavēta kā viena no labākajām Anglijas ziemeļaustrumu pludmalēm. Visā smilšu pludmales garumā stiepjas pastaigu celiņi.

Transports

Visērtāk lidot uz Līdsas-Bredfordas lidostu. No turienes ar sabiedrisko transportu 2 stundās iespējams nokļūt Sanderlendā.

Kopš 2012. gada vasaras pirmkursiekiem vairs nav jāuztraucas par transporta izmaksām: pirmajā studiju gadā viņi var bez maksas izmantot autobusu, metro, prāmjus un vilcienu.

Brīvais laiks

Sanderlendas Universitāte piedāvā visiem studentiem bezmaksas dalību studentu apvienībā. Šeit jaunieši var viegli atrast noderīgas aktivitātes vai saņemt padomu, kā rīkoties konkrētās situācijās.

Sanderlenda tāpat iespējams nodarboties ar daudzveidīgām sporta aktivitātēm: snovošanu, niršanu, alpīnismu, airēšanu u.c. Pilsētā ir arī lielisks, olimpiskajiem standartiem atbilstošs baseins. Aktīva dzīvesveida piekritējiem un sporta cienītājiem šeit patiesi būs ar ko nodarboties.

Laba ziņa futbola faniem! Sanderlendai ir sava futbola komanda, kas spēlē Anglijas pirmajā līgā. Pavisam netālu, teju kaimiņos atrodas arī Newcastle United un Middlesbrough futbola komandas.

Brīvā laika pavadīšana Sanderlendā patiesi ir interesanta. Studentus šiet sagaida jautrā pilsētas naktsdzīve. Tāpēc ne velti Sanderlenda tiek dēvēta par ballīšu pilsētu. Sanderlendā pastāvīgi iegriežas arī pasaules līmeņa zvaigznes: Kings of Leon, Oasis, Pink, Take That, The Foo Fighters ar Black Eyed Peas.