UNIVERSITY OF NORTHAMPTON

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Nacionālā studentu aptauja atklāja, ka 82% studentu apmierināti ar kopējo studiju kvalitāti.
 • Pēc 2012. gada Guardian University League Table datiem universitāte izvēlēta par labāko pievienotās vērtības kategorijā.
 • No 2011. gada oktobra visi studenti var strādāt sociālajā jomā (uzņēmumā). Šis darbs ir iekļauts kā pilnvērtīga kursa daļa.
 • Universitātē mācās 14 000 studentu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Studenti mācās divās universitātes nodaļās, kas atrodas dažādās teritorijās. 2008. gadā Research Assessment Exercise (RAE) kategorijā universitāte sasniegusi nozīmīgu rezultātu biznesa un vadības, veselības zinātņu, edukoloģijas un metalurģijas jomās.

Fakultātes

 • Mākslas fakultāte (School of the Arts);
 • Northemptonas biznesa fakultāte (Northampton Business School);
 • Edukoloģijas fakultāte (School of Education);
 • Veselības fakultāte (School of Health);
 • Sociālo zinātņu fakultāte (School of Social Sciences);
 • Zinātnes un tehnoloģiju fakultāte (School of Science and Technology);
 • Moultona koledža (Moulton College).

Cita noderīga informācija

Vieta

Northemptona atrodas Anglijas centrālajā daļā netālu no Birmingemas. Šobrīd pilsētā ir 212 000 iedzīvotāju. No Northemptonas līdz Londonai un Oksfordai brauciens aizņem tikai stundu.

Transports

Visērtāk lidot uz Birmingemas lidostu. No šejienes ar sabiedrisko transportu nokļūsiet Northemptonā.

Abas universitātes pilsētiņas Park Campus un Aveneu Campus) atrodas netālu no Northemptonas pilsētas centra. Studenti no vienas pilsētiņas uz otru ar autobusu var braukt bez maksas. Abās pilsētiņās ir auditorijas lekcijām, bibliotēkas un izveidotas studentu apvienības. Studenti var izmantot informāciju tehnoloģiju aprīkojumu. Šeit tāpat darbojas restorāni un kafejnīcas.

Brīvais laiks

Northemptonas Universitātē izveidota studentu biedrība. Jaunieši var izbaudīt sociālo dzīvo un lielisku vidi. Turklāt studentiem tiek sniegta nepieciešamā informācija, konsultācijas par tiem interesējošiem jautājumiem, kā arī cita veida palīdzība.

Northemptonas Universitātes studentu apvienība rūpējas, lai studējošā jaunatne gūtu gan akadēmisko, gan sociālo pieredzi.

Šīs augstskolas studenti tāpat var piedalīties tos interesējošo klubu un kopienu aktivitātēs. Studenti tiek aicināti pievienoties sporta komandām, kuras tiek novērtētas un ir atpazīstamas ne tikai vietējā, bet arī nacionālā līmenī. Aktīva sociālā, kultūras dzīve, kā arī sporta aktivitātes palīdz iegūt daudz jaunu draugu, atklāt jaunus vaļaspriekus un turpināt nodarboties ar iecienītajām aktivitātēm.

Arī ārpus universitātes iespējams interesanti un saturīgi pavadīt laiku. Pilsētā ir vairāk kā 20 naktsklubu, restorānu, bāru un veikalu. Var izbaudīt dzīvās mūzikas koncertus, kā arī apmeklēt kinoteātri.