NEWCASTLE UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte ierindojas 20 labāko Lielbritānijas universitāšu vidū, kā arī pasaules labāko universitāšu simtniekā.
  • Pēc nodarbinātības iespējām absolvējot universitāti, tā ieņem 5. vietu Anglijā.
  • 2014. gadā nacionālā studentu aptauja atklāja, ka 94,1% studentu ir ļoti apmierināti ar kopējo studiju kvalitāti.
  • Universitātē ir moderni aprīkotas auditorijas un tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Ņūkāslas Universitātei ir 3 pilsētiņas: galvenā atrodas Ņūkāslā, bet abas pārējās ārzemēs – Malaizijā un Singapūrā. Centrālā Ņūkāslas Universitātes pilsētiņa atrodas pilsētas nomalē un ir viena no spēcīgākajām Lielbritānijā.

Universitāte ir tehnoloģiju piemērošanas jomas līdere: izmantojot virtuālo mācību platformu studentiem tiek pārsūtīti darbi, tie piedalās virtuālās diskusijās, raksta e-pastus universitātes pasniedzējiem, kā arī pilda mājas darbus. Turklāt studenti var pārskatīt iepriekšējo lekciju vai citu ierakstīto materiālu.

Ņūkāslas Universitātē darbojas karjeras centrs, kas ir viens no lielākajiem visā Anglijā. Tajā studentiem sniedz palīdzību un konsultācijas pat līdz 3 gadiem pēc studiju pabeigšanas. Pēdējos gados centrs par sniegto augstās kvalitātes informāciju un padomiem izpelnījies vairākus valsts apbalvojumus. 2014. gadā šis centrs ieņēma 3. vietu labāko pasaules iestāžu vidū, kas ir augstākais rādītājs no visām Russell Groupuniversitātēm (International Student Barometer survey 2014).

Šī universitāte pēdējos pāris gados ieguldījusi vairāk kā 200 miljonus mārciņu universitātes pilsētiņā. 2012. gada vasarā atvērts jaunu mācību un dzīvošanas komplekss.

Fakultātes

  • Humanitāro un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Humanities and Social Sciences);
  • Medicīnas fakultāte (Faculty of Medical Sciences);
  • Zinātnes, lauksaimniecības un tehnoloģiju fakultāte (Faculty of Science, Agriculture and Engineering).

Cita noderīga informācija

Vieta

Ņūkāsla ir pasaulē atzīts kultūras centrs. Tajā darbojas ne mazums muzeju, galeriju un teātru, no kuriem daudzi atrodas arhitektūriskās ēkās. Pateicoties šīs pilsētas dzīves kvalitātei un iedzīvotāju apzinīgumam vides aizsardzības jomā, jau vairākus gadus pēc kārtas šī pilsēta atzīta par zaļāko Lielbritānijas pilsētu.

Transports

Visērtāk doties uz Edinburgas vai Līdsas Bredfordas lidostu. Tāpat var lidot uz pašas Ņūkāslas lidostu (pārsēžoties Londonā), no kuras ar metro nokļūsiet universitātē. Metro pietura atrodas iepretim universitātes pilsētiņai. Tāpat ar metro viegli var nokļūt ne tikai pilsētā vai tās rajonos, bet arī pie jūras.

Brīvais laiks

Ņūkāslā netālu no universitātes atrodas metro centrs – viens no lielākajiem tirdzniecības un atpūtas kompleksiem Eiropā.

Universitātē darbojas vairāk kā 140 biedrību un sporta klubu. Universitātes sporta centram pieder tenisa korti, 4 skvoša korti, liela fitnesa zāle, 3 trenažieru zāles, deju studija, kā arī laukā ierīkots golfa laukums ar 18 bedrītēm. Studenti var nodarboties arī ar ūdens sportu vai vienkārši atpūsties.