UNIVERSITY OF LEICESTER

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Saskaņā ar Times Higher Education reitingiem universitāte ieņem 159. vietu pasaulē.
  • Plašs programmu klāsts: vairāk nekā 180 bakalaura un 150 absolventu programmas.
  • Nodarbinātības līmenis pēc absolvēšanas – 93 %.
  • Visiem universitātes studentiem, kuri pieteikušies laikus, ir garantēta izmitināšana universitātes kopmītnēs.
  • Studentu apvienība apvieno vairāk nekā 200 dažādu studentu kopienu, un Times Higher Education ir izvēlējusies šo universitāti kā vienu no starptautiskākajām.
  • 2021. gadā universitāte svinēs 100 gadu jubileju, un svinības tā sāk jau tagad!
  • Studentu apvienība apvieno vairāk nekā 200 dažādu studentu kopienu, un Times Higher Education ir izvēlējusies šo universitāti kā vienu no starptautiskākajām.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

University of Leicester dibināta 1921. gadā, un tā ir viena no vecākajām universitātēm Lielbritānijā. Tā ir viena no vadošajām Lielbritānijas universitātēm ar plašu starptautisko pieredzi pētniecībā un pasniegšanā. Universitāte ir ieguvusi neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas.

Šajā universitātē studē vairāk nekā 18 000 studentu, no kuriem 30 % ir starptautiski studenti. University of Leicester piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu. Šeit ir iespēja izvēlēties starp viena grāda (single degree) programmām un apvienotajām (joint degree) programmām, vai arī izvēlēties kopīgu programmu, kuru apgūst pēc 75/25 principa (75 % galvenajam priekšmetam, 25 % sekundārajam priekšmetam). Lielākā daļa programmu nodrošina studentiem iespēju uz gadu vai pusgadu studēt vai īstenot praksi ārzemēs.

2021. gadā universitāte svinēs 100 gadu jubileju un sāk svinēt jau tagad! Lesteras Universitāte ierindojas TOP 100 visnovatoriskāko universitāšu vidū visā Eiropā. Complete University Guide reitingos 2020. gadā Lesteras Universitāte ieņēma 44. vietu. Qs World University Rankings 2020. gadā universitāte ieņēma 167. vietu, un 25. vietu visā Lielbritānijā.

Fakultātes

  • Medicīnas, bioloģisko zinātņu un psiholoģijas koledža (The College of Medicine, Biological Sciences and Psychology);
  • Zinātnes un inženierzinātņu koledža (The College of Science and Engineering);
  • Sociālo, mākslas un humanitāro zinātņu koledža (The College of Social Sciences, Arts and Humanities).

Cita noderīga informācija

Vieta

Lestera atrodas pašā Lielbritānijas sirdī. Tā ir īsta studentu pilsēta – dzīva, kulturāli daudzveidīga un, pats galvenais, viegli pieejama studentu budžetam. 2014. un 2015. gadā Lestera atzīta par studentiem visdraudzīgāko pilsētu (saskaņā ar HSBC datiem). 2016. gadā pēc izaugsmes indeksa pilsēta atzīta par labāko dzīvesvietu Lielbritānijā. Pilsētai ir bagāta vēsture un interesants arhitektūras un kultūras mantojums.

Visiem universitātes studentiem, kuri pieteikušies laikus, ir garantēta izmitināšana universitātes kopmītnēs.

Transports

Lesterai ir ļoti ērti savienojumi ar lielākajām Lielbritānijas pilsētām. Vilciena brauciens no Birmingemas ilgst tikai vienu stundu, bet no Londonas – tikai vienu stundu un desmit minūtes. Uz studentu pilsētiņu var nokļūt ar kājām no Lesteras centrālās stacijas.

Brīvais laiks

Kā jau īsta studentu pilsētiņa, Lestera var piedāvāt plašu izklaides iespēju saturīgai un jautrai izklaidei – bārus, naktsklubus, muzejus, galerijas un omulīgas kafejnīcas. Futbols ir neatņemama pilsētas dzīves sastāvdaļa. Īpaši pēc tam, kad Lesteras pilsētas futbola komanda 2016. gadā uzvarēja Lielbritānijas futbola čempionātā. Taču arī tiem, kuriem patīk citi sporta veidi, nav jāskumst. Šeit notiek arī regbijs, basketbols, motokross un citi. Ikviens varēs atrast sev tīkamu sporta veidu.

Tiem, kas vēlas strādāt, universitāte piedāvā daudzas iespējas iegūt darbu studentu pārstāvniecībā un citās universitātes nodaļās. Karjeras centrs palīdz studentiem sagatavot spēcīgu CV un sagatavoties karjeras ceļam.