studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

UNIVERSITY OF EAST ANGLIA

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte ierindojas divdesmit labāko Lielbritānijas universitāšu vidū. Pēc studentu aptaujām šī ir augstskola ir viena no vispopulārākajām universitātēm.
  • Ilggadēja pieredze, profesionāls personāls, pastāvīgas investīcijas gan tehnoloģijās, gan zinātnes inovācijās veido ļoti labvēlīgu studiju vidi un sniedz lieliskas iespējas pilnveidoties.
  • Aktīva sabiedriskā dzīve: studentu apvienība organizē dažādus sporta pasākumus, šeit darbojas universitātes radiostacija un televīzijas kanāls.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Austrumanglijas Universitāte atrodas Anglijas dienvidos ļoti pievilcīgajā Noridžā. Šī universitāte atrodas tikai divu stundu attālumā no Londonas! Šeit mācās aptuveni 18 000 jaunieši, no kuriem 13 000 studē bakalaura programmās, bet 5000 – maģistrantūrā.

Iespējams izvēlēties studijas daudzās jomās: grāmatvedība, arhitektūra, māksla un dizains, bizness, vadība un mārketings, informātika, ekonomika, izglītība, pedagoģija, humanitārās zinības, mākslas jomas, valodas, tiesības, starptautiskās attiecības, psiholoģija, kā arī ceļojumu, tūrisma un pasākumu bizness.

Fakultātes

  • Mākslas un humanitāro zinību fakultāte (Faculty of Arts and Humanities);
  • Medicīnas zinātņu fakultāte (Faculty of Medicine and Health Science);
  • Tehnoloģiju fakultāte (Faculty of Science);
  • Sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Social Sciences).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas lieliskā vietā – Noridžā. Turklāt ir iespēja studēt arī universitātes Liverpūles un Londonas pilsētiņās.

Transports

Visērtāk doties uz Stanstedas lidostu Londonā.
Universitāte izvietota vienā vietā, netālu no Noridžas centra (5 minūšu gājiena attālumā).

Brīvais laiks

Noridža ir izslavēta ar savu kultūru un raibo naktsdzīvi. Daudz dažādu pasākumu – gan sporta, gan izklaides, organizē universitātes studentu apvienība. Turklāt tie, kas meklē vairāk kultūras un sociālās aktivitātes, var doties uz Lielbritānijas galvaspilsētu Londonu, kas atrodas vien 2 stundu brauciena attālumā.

Ievērojami absolventi:

Lordu palātas locekle Baroness Amos;
politiķi: Alvin Bernard, Mathias Cormann, Daphrosa Gahakwa;
novelists Tash Aw.