UNIVERSITY OF DERBY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • University of Derby ir vadošā tūrisma, veselības un SPA jomās.
  • Universitātē tiek sagatavoti arī labi dizaina, edukoloģijas, veselības, tehnoloģijas un fotogrāfijas jomas speciālisti.
  • Šeit ir iespēja studēt 3 bakalaura programmās.
  • Pēc pēdējā kvalitātes nodrošināšanas aģentūras audita datiem University of Derby ir lieliska izglītības kvalitātes sistēma.
  • 12 % šīs augstskolas absolventu pēc studijām nodibina savu uzņēmumu.
  • Pēc statistikas datiem 96,7 % studentu pēc absolvēšanas atrod darbu 6 mēnešu laikā.
  • Dažu gadu laikā University of Derby iztērējusi vairāk kā 100 miljonu mārciņu infrastruktūras uzlabošanai.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

University of Derby daudz uzmanības tiek veltīts izglītības kvalitātei. Saskaņā ar vairākām aptaujām, 81% studentu ir apmierināti ar studijām universitātē. 88% šeit studējošo apgalvo, ka University of Derby darbinieki lieliski veic savu darbu, 82% uzskata, ka studijas šajā universitātē sniedz intelektuālo barību. Dažas no studiju programmām – vēsturi, mūziku un sākumklašu izglītības programmu, studenti novērtējuši ar augstāko atzīmi. Tās ierindojas valsts 10 labāko programmu vidū. Universitāte zināma arī kā augstskola, kurā var izvēlēties apvienotās bakalaura studijas, t. i., vienlaicīgi iespējams studēt līdz 3 bakalaura programmās.

University of Derby ir vairāk kā 1100 datorizētu darba vietu, kā arī izveidotas inženierzinātņu, mūzikas tehnoloģijas un spēļu programmēšanas laboratorijas. 2010. gadā atjaunota universitātes bibliotēka, kurā ieguldīti 250 000 mārciņu.

Jāpiemin, ka studentiem ir iespēja izmantot universitātes mācību materiālu jebkurā laikā, 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Abos universitātes kampusos pieejams bezvadu internets.

Fakultātes

  • Mākslas, dizaina un tehnoloģiju (Arts, Design and Technology);
  • Biznesa, datorikas un tiesību (Business, Computing and Law);
  • Edukoloģijas, veselības un zinātņu (Education, Health and Sciences).

Cita noderīga informācija

Vieta

Derbija ir pilsēta, kas ir pārtikusi gan ekonomikas, gan kultūras ziņā. Tā ir viena no mierīgākajām vietām Anglijas ziemeļu daļā. Pilsētā ir ap 240 000 iedzīvotāju. 20 km no Derbijas atrodas Notingema. Londonu no Derbijas šķir aptuveni 180 km.

Derbijas kultūras dzīve ir pietiekami daudzveidīga. Šeit darbojas gan drāmas teātris, gan kinoteātris. Ik pēc četriem gadiem pilsētā tiek organizēts Mākslas un fotogrāfijas festivāls. Jaunieši labprāt apmeklē dažādus sporta klubus (kriketa, futbola un tml.). Šeit ir arī daudz tirdzniecības centru, tirgu, kā arī pilsētā veiksmīgi pastāv arī omulīgi etniskie veikaliņi.

Universitātei ir 2 kampusi. Lai arī galvenais no tām atrodas Derbijas nomalē, studentu kopmītnes izvietotas starp pilsētas centru un universitātes pilsētiņu. Tādējādi ar kājām ir viegli sasniegt abas vietas. Otrs universitātes kampuss atrodas Bakstonā (Buxton). Tā ir skaista, maza un īpatnēja pilsētiņa Nacionāla parka nomalē. Studentu kopmītnes atrodas pašā šīs pilsētiņas centrā.

Transports

Visērtāk lidot uz Birmingemas lidostu. No tās brauciens līdz Derbijai ar vilcienu aizņems 45 minūtes. No Derbijas dzelsceļa stacijas uz kampusiem regulāri kursē autobusi. Universitātē ar autobusu varat nokļūt 15 minūšu laikā.

Brīvais laiks

University of Derby studentu apvienība (DUSS) organizē ne tikai pirmkursnieku iesvētības, bet arī daudz dažādus iknedēļas pasākumus. Apvienība atrodas akadēmijā, ko projektējuši Derbijas arhitektūras dizaina studenti, tai ir savs bārs un kafejnīca. Jauniešiem ir iespēja iesaistīties studentu apvienības darbībā: ir iespēja strādāt uz pusslodzi, kā arī būt par programmas pārstāvi, strādāt kā brīvprātīgajam vai fonda pārvaldniekam. Šeit savu vietu atradīs ikviens!

Universitātē darbojas 36 dažādi sporta klubi. Bakstonas un Derbijas pilsētiņu sporta aprīkojuma atjaunošanai ieguldīti vairāk kā 3 miljoni mārciņu: uzstādīta kāpšanas siena (Bakstonā), jauna fitnesa zāle, restaurēta sporta zāle, kā arī apgaismota visa āra teritorija.