UNIVERSITY OF CHICHESTER

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte koncentrējas gan uz augstiem akadēmiskajiem sasniegumiem, gan uz biznesa un profesionālām iemaņām.
  • Universitāte ir piecu labāko pasaules universitāšu sarakstā.
  • Absolventu nodarbinātības rādītājos universitāte ieņem 9. vietu Lielbritānijā.
  • Universitātes biznesa skola ir viena no 4 labākajām Lielbritānijas biznesa skolām.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Tā ir moderna universitāte, kas atrodas pašā Londonas centrā. Šeit studē vairāk kā 16 500 jauniešu no 150 pasaules valstīm un strādā pasniedzēji no vairāk kā 50 pasaules valstīm.

Šīs universitātes vēsture aizsākusies 1894. gadā, kad tika nodibināts Northemptonas Institūts. 1966. gadā tam piešķirts universitātes statuss. Universitātē tiek uzsvērtas labas akadēmiskās zināšanas un profesionālā attīstība. Studentiem tiek sniegta iespēja iziet praksi dažādos lielos uzņēmumos un organizācijās.

Studiju programmas ir orientētas uz mūsdienu sabiedrības vajadzībām un mācību priekšmetu pielietošanu praksē.

Universitāte nepārtraukti atjauno savu akadēmisko bāzi un infrastruktūru. Tāpēc studentiem ir lieliskas studiju iespējas: viņi var izmantot modernākās tehnoloģijas un jaunākos izdevumus.

Universitātē darbojas karjeras centrs, kurš studentiem palīdz atrast darbu. Centra mājas lapā tiek publicēta informācija par brīvajām darba vietām.

Šī augstskola īpaši daudz uzmanības velta jaunām biznesa idejām. Šeit studenti tiek mudināti radīt un īstenot inovatīvas idejas.

Fakultātes

  • Cass biznesa skola (Cass Business School);
  • Zinātņu un sociālo zinātņu skola (School of Arts and Social Sciences);
  • Veselības aizsardzības skola (School of Health Science);
  • Matemātikas, datorzinātņu un inženierzinātņu skola (School of Mathematics, Computer Science and Engineering);
  • Juridiskā skola (The City Law School).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas pilsētas centrā, tāpēc uz jebkuru galveno pilsētas objektu var nokļūt pusstundas laikā. Netālu no skolas atrodas galvenā Londonas vilcienu stacija (King’s Cross, St. Pancras).

Transports

Var lidot uz jebkuru no Londonas lidostām: Hītrovu, Lūtonu, Stanstedu vai Getviku. No tām uz universitāti viegli var doties ar autobusu, vilcienu vai metro. Brauciens aizņems no vienas līdz trim stundām.

Brīvais laiks

Universitāte atrodas Londonas centrālajā daļā, tāpēc jaunieši var izvēlēties kā labāk pavadīt brīvo laiku. Kultūras pasākumu cienītāji var apmeklēt Londonas teātrus, mūzikas teātrus un muzejus. Londonas mutuļojošā naktsdzīve – daudz naktsklubu, bāru un pilnas ielas cilvēku, ies pie sirds tiem, kam patīk izklaides. Sportot gribētāji var izvēlēties no plašā sporta un veselības centru piedāvājuma. Dzīvojot lielpilsētā nebūt nav jāaizmirst par mierīgu dabu: zaļie Londonas parki vienmēr piesaista tos, kas vēlas paskriet vai mierīgi atpūsties.