UNIVERSITY OF BRADFORD

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Bredfordas Universitāte ir otrā lielākā Lielbritānijas universitāte (aiz Kembridžas Universitātes).
 • Universitāte ir vadošā veselības aprūpes, vadības, inženierzinātņu un starptautiskās attīstības jomās.
 • Bredforda Universitāte Jorkšīrā ieņem pirmo vietu pēc absolventu nodarbinātības rādītājiem.
 • Bredforda pēc laikraksta The Guardianvārdiem, (vērtējot pēc izmaksu līmeņa), joprojām ir lētākā studentu pilsēta šajā valstī.
 • Nesen šeit izveidota moderna studentu kopmīnte, kurā universitāte ieguldīti 84 miljoni sterliņu mārciņu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
IELTS eksāmena sertifikāta nepieciešamība atkarīga no izvēlētā studiju virziena. Ja tas nepieciešams, eksāmenā jāsaņem 6 balles.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitātei ir divi kampusi: galvenais kampuss atrodas Bredfordas centrā, bet otrs – pilsētas parka teritorijā aptuveni 3 km no centra. Visā universitātes teritorijā pieejams bezvadu internets. Studentiem visu diennakti 7 dienas nedēļā ir iespēja uzmantot universitātes bibliotēku.

Fakultātes

 • Datorikas, informātikas un mediju fakultāte (School of Computing, Informatics and Media);
 • Inženierzinātņu, dizaina un tehnoloģiju fakultāte (Engineering, Design and Technology);
 • Veselības zinātņu fakultāte (School of Health Studies);
 • Sociālo un starptautisko studiju fakultāte (School of Social and International Studies)
 • Mūžizglītības un attīstības fakultāte (School of Lifelong Education and Development);
 • Vadībzinību un tiesību fakultāte (School of Management including Law).

Cita noderīga informācija

Vieta

Bredforda atrodas Anglijas centrālajā daļā – 14 km uz rietumiem no Līdsas un ap 300 km no Londonas. Tā ir viena no 10 lielākajām Anglijas pilsētām ar aptuveni 300 000 iedzīvotāju. Bredforda ir lieliska vieta gan mācībām, gan sabiedriskajai dzīvei – šeit sev nodarbes atradīs mākslas, mūzikas, teātra un vēstures mīļotāji. Lai arī Bredfordā ir iespēja iepazīt dažādas kultūras, tā tiek uzskatīta par visangliskāko Lielbritānijas pilsētu, kurā iecienīts irkrikets un tradicionālie angļu ēdieni. Tāpat šeit ik gadu norisinās arī alus festivāls.

Transports

Visērtāk līdz universitātei nokļūt it lidojot uz Līdsas Bredfordas starptautisko lidostu, kas atrodas 11 km no universitātes. No šīs lidostas uz universitāti ik stundu kursē autobuss (biļetes cena – aptuveni 2 mārciņas). Brauciens ar taksometru maksā aptuveni 16 mārciņas. Var lidot arī uz mazliet tālāk esošo Mančesteras lidostu (aptuveni 80 km).

Brīvais laiks

Bredfordas Universitātē darbojas studentu palīdzības centrs, kurā jauniešiem tiek sniegta visa nepieciešamā informācija gan par saistībā ar mācībām, gan par brīvā laika pavadīšanas iespējām. Studentu pārstāvniecība rūpējas par studentiem un piedāvā daudz pakalpojumu, kas uzlabo studentu dzīvi, tostarp, sociālos pakalpojumus, palīdzību risinot darba jautājumus u.c.

Studentu dzīvi dažādo universitātes centrālajā ēkā esošais kinoteātris, mūzikas klubs un bāri. Tiem, kas piekopj aktīvu dzīvesviedu un iecienījuši sportu, šeit pieejama plaša aktivitāšu izvēle: universitātē darbojas kriketa klubs un 60 citu dažādu pulciņu. Netālu no kampusa atrodas arī universitātes mākslīgā seguma un mauriņa futbola laukums. Galvenajā kampusā atrodas unikāls fitnesa un brīvā laika pavadīšanas centrs – 2009. gadā tā atjaunošanā ieguldīti 5 miljoni mārciņu. Galvenā šī centra zāle tiek izmantota badmintonam, futbolam, basketbolam, volejbolam, kriketam, netbolam, lēkšanai uz batuta, loka šaušanai utt. Mazajā zālē notiek dažādas nodarbības, ieskaitot paukošanu, cīņas mākslas, vingrošanu u.c. Centrā ierīkota arī studija, kurā var nodarboties ar teikvando, kultūrismu, aerobiku, zumbu un salsu. Tāpat pieejami arī skvoša korti, 25 m garš slēgtais baseins, kuru uzrauga kvalificēts personāls.