UNIVERSITY OF BEDFORDSHIRE

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte izceļas ar augstas kvalitātes izglītību. Šeit strādā lieliski speciālisti, kuri saņēmuši valsts izglītības stipendijas un apbalvojumus par lielisku ieguldījumu izglītībā un pasniegšanu.
  • Absolventiem paveras lieliskas darba perspektīvas. Ap 90 procentu absolventu ir nodarbināti vai turpina studijas.
  • Studentiem ir iespēja izmantot augstākās kvalitātes aprīkojumu. Tā iegādē universitāte ieguldījusi 180 miljonus mārciņu. Universitāte tāpat piešķīrusi vairākus miljonus mārciņu tās atjaunošanai (jaunas studentu pilsētiņas celtniecībai u. c.).
  • Studenti tiek atbalstīti (tiek piešķirtas stipendijas, pabalsti).

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
IELTS eksāmena sertifikāts nav obligāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitāte ir augoša un ir lieliski pazīstama visā pasaulē. Tā uzņem visu valstu studentus neatkarīgi no to rases vai finansiālā stāvokļa. 2011. gadā universitātei piešķirts Karalienes apbalvojums par starptautisko tirdzniecību. Šis apbalvojums ir viens no prestižākajiem biznesa vidē.

Universitātē ir izveidots studiju kvalitātes centrs, kurš rūpējas par piedāvāto studiju kvalitāti. Centrs meklē labākās mācību un novērtēšanas prakses, kuras būtu iespējams izmantot universitātē, mudina pasniedzējus izmantot jaunākās mācību metodes un tehnoloģijas, veido jaunas un uzlabo vecās studiju programmas, rīko darbinieku apmācības seminārus, veic akadēmiskos pētījumus un dalās to rezultātos ar partneriem, studentiem un plašāku sabiedrību, analizē studentu aptaujas, kā arī pieņem un izskata dažādus ierosinājumus.

Universitāte tiecas uz to, lai visiem būtu iespēja iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību. Tā ir noslēgusi vairāk kā 3000 sadarbības līgumu ar dažādiem pasaules uzņēmumiem, kuros studenti var iziet praksi un vēlāk arī iegūt darbu. Šīs augstskolas karjeras konsultāciju centrs gatavo studentus darba intervijām, palīdz atrast darbu, kas atbilst to kvalifikācijai un vajadzībām.

Fakultātes

  • Biznesa skola (Business School);
  • Radošo mākslu, tehnoloģiju un zinātnes fakultāte (Creative Arts, Technologies and Science);
  • Pedagoģijas, sporta un tūrisma fakultāte (Education, Sport and Tourism);
  • Veselības un sociālo zinību fakultāte (Health & Social Sciences).

Cita noderīga informācija

Vieta

Bedfroršīras Universitāte atrodas Lūtonā un Bedfordā. Lūtona ir lielākā pilsēta Bedfordšīrā un to ieskauj skaistie ziemeļu Chilterna kalni. Lūtonu no Londonas šķir vien 50 kilometru, savukārt Bedforda no galvaspilsētas atrodas aptuveni 90 km attālumā.

Transports

Vislabāk lidot uz Lūtonas lidostu (tiešais reiss). No tās 5 minūšu laikā var nokļūt universitātē ar sabiedrisko transportu – no universitātes līdz Lūtonas lidostai ir tikai 5 kilometri.

Brīvais laiks

Lūtona un Bedforda ir pilsētas pilnas dzīvīguma un aktīvu studentu. Šeit patiesi nebūs garlaicīgi. Jums atliks vien atrast laiku un vēlmi piedalīties pilsētas dzīvē un piedzīvot.

Lūtonā darbojas pazīstams atpūtas komplekss Galaxy, kurā ir 11 kino zāles, 16 boulinga celiņi, bingo zāle un pasāža.