UNIVERSITY COLLEGE BIRMINGHAM

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Daudzas UCB bakalaura un maģistra progarmmas ir University of Birmingham, (kura ir viena no top universitātēm pasaulē), akreditētas. Students aboslvējot saņem University of Birmingham diplomu.
  • UCB ir zināma biznesu un nozaru vidū ar tās praktisko studiju pieeju un kerjerai orientētām studijām. Universitāte ir izveidojusi plašas saiknes ar nozarēm un to pārstāvjiem visā pasaulē, tādejādi piedāvājot studentiem lieliskas prakes iespējas par kurām studenti var uzzināt universitātes karjeras centrā.
  • UCB pārvalda divas studentu kopmītnes (The Maltings un Cambrian Hall), kuras ir vien 10 minūšu pastaigas attālumā no studiju fakultātēm.
  • Visas universitātes ēkas ir novietotas pāris minūšu attalumā viena no otras pašā Birmingemas centrā, kur studentiem ir lieliskas iespējas atrast darbu un to apvienot ar studijām.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
IELTS eksāmens nav obligāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Birmingemas koledža (bijusī Birmingemas pārtikas, tūrisma un radošo studiju koledža – College of Food, Tourism and Creative Studies), piedāvā dažādas tūrisma, viesmīlības, kulinārijas mākslas un pārvaldības jomu augstākās izglītības studiju programmas. Visiem jaunajiem studentiem tiek organizēta orientācijas nedēļa, kas paredzēta jauniešiem, kuri pirmo reizi ieradušies studēt Lielbritānijā un kuriem angļu valoda nav dzimtā.

Jāpiemin, ka studenti var izvēlēties sagatavošanās programmas (Foundation programme), kā arī bakalaura un maģistra studijas. Visas programmas attīsta augsta līmeņa prasmes, kuras studentiem būs nepieciešams jebkurā komandas darbā.

Fakultātes

  • Biznesa fakultāte (Business School);
  • Edukoloģijas un kopienas fakultāte (School of Education and Community);
  • Pārtikas koledža (College of Food);
  • Izklaides un pasākumu organizēšanas fakultāte (School of Hospitality and Events Management);
  • Tūrisma fakultāte (School of Tourism);
  • Sporta un radošo pakalpojumu fakultāte (School of Sports and Creative Services).

Cita noderīga informācija

Vieta

Birmingema ir otra lielākā centrālās Anglijas pilsēta. Tajā ir futbola klubi: Birmingham City un Aston Villa. Pilsētā ir izveidota ūdens kanālu sistēma, kas ne ar ko neatpaliek no visiem labi zināmās Venēcijas.

Transports

No Rīgas var lidot uz Birmingemas lidostu vai Londonas Lūtonas lidostu. No turienes ar vilcienu brauciens uz Birmingemas New Street dzelzceļa staciju aizņems 2 stundas.

Brīvais laiks

No studentu kopmītnēm līdz augstskolai un galvenajiem pilsētas objektiem un iepirkšanās vietām ir vien 15 minūtes.

Tie studenti, kam patīk sports, var izvēlēties sev tīkamu sporta veidu: futbolu, hokeju, tenisu, basketbolu, regbiju vai skvošu. Studentiem tāpat ir iespēja izmanto Birmingemas Universitātes Munrow sporta centru, kurā pieejams baseins, trenažieri un alpīnisma siena.