ULSTER UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Tā ir lielākā Īrijas universitāte, kurā mācās aptuveni 25 000 studentu no dažādām valstīm.
 • Universitāte pasaulē pazīstama ar savu spēcīgo akadēmisko vidi un augsto izglītības līmeni.
 • Saskaņā ar Kvalitātes nodrošināšanas aģentūras (Quality Assurance Agency) datiem, šī universitāte ir viena no labākajām un uzkrājusi lielu studiju pieredzi.
 • Universitāte rūpējas, lai studenti pēc diploma iegūšanas pēc iespējas ātrāk atrastu darbu. Tāpēc šeit ir izveidots karjeras centrs.
 • Aptuveni 90% studentu sešu mēnešu laikā pēc absolvēšanas atrod darbu vai turpina studijas.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts (6,0 balles), izlgītības atestāta vidējai atzīmei jābūt 8.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Ulsteras Universitāte atrodas Ziemeļīrijā. Šai skola ir veselas četras studentu pilsētiņas dažādās Ziemeļīrijas pilsētās (Belfāstā, Kolreinā, Džordanstaunā, Magē). Turklāt universitātei ir arī divas filiāles. Viena no tām atrodas Anglijas galvaspilsētā Londonā, bet otra – Lielbritānijas otrajā lielākajā pilsētā – Birmingemā.

Fakultātes

 • Mākslas un dizaina fakultāte (Art and Design Campus) Belfāstā;
 • Mākslas, dizaina un arhitektūras fakultāte (Art, Design and Architecture Faculty) Kolreinā;
 • Datortehnoloģiju un inženierzinātņu fakultāte (Computing and Engineering Faculty) Džordanstaunā;
 • Veselības zinātņu fakultāte (Life and Health Sience Faculty) Magē;
 • Sociālo zinātņu fakultāte (Social Science Faculty) Birmingemā;
 • Biznesa studiju fakultāte (Ulster Bussiness School) Londonā.

Cita noderīga informācija

Transports

Nokļūt Birmingemas vai Londonas filiālēs ir ļoti vienkārši, jo abās pilsētās ir lidostas. No tām uz universitāti var aizbraukt ar autobusu, vilcienu vai metro. Uz Ziemeļīrijas studentu pilsētiņām viegli var nokļūt ar autobusu tieši no Belfāstas lidostām (Belfast City Airport un Belfast International Airport).

Brīvais laiks

Birmingemas fakultāte atrodas Birmingemas sirdī, kur ir daudz muzeju, galeriju, darbojas baleta teātris, kā arī simfonijas un orķerstra nami. Šeit netrūkst arī restorānu un mūzikas klubu. Aktīva dzīvesveida piekritēji var izvēlēties dažādas sporta nodarbības.

Londonas fakultāte atrodas vēsturiskajā Holbornas zonā. Londonas lielpilsēta pārsteigs pat pašus izvēlīgākos: šeit ir patiešām daudz apskates objektu, arhitektūras, kā arī daudz mierīgu parku. Papildus sportam, dejām un citām izklaidēm jaunieši šeit var atrast pat pašas neticamākās nodarbes. Londonā ir ērti pārvietoties – var doties ar metro, vilcienu, autobusu vai kājām. Tāpēc ikviena brīvā laika pavadīšanas iespēja ir viegli īstenojama.