UNIVERSITY OF GREENWICH

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Saskaņā ar studentu aptaujas datiem, universitāte ierindojas labāko vidū studiju kvalitātes ziņā.
 • Universitātē tiek ieguldīts nepārtraukti, tāpēc šeit izveidoti lieliski apstākļi mācībām un studentiem pieejamas jaunākās tehnoloģijas.
 • 15 % universitātes studentu ieradušies no ārzemēm. Studējot šeit ir lieliska iespēja komunicēt ar dažādu tautību pārstāvjiem.
 • Universitātē izmanto mūsdienīgas mācību metodes, kas palīdz atklāt studentu spējas. 2013. gadā universitāšu gids The GuardianGriničas Universitātē izmantotās mācību metodes atzina par vienām no labākajām Londonā, savukārt novatoriskos zinātniskos darbus nodēvēja par „dzīvību glābjošiem un iedvesmojošiem”.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Griničas universitāte izveidota 1890. gadā Lielbritānijā, Londonā, apvienojot vairākas augstskolas. Vēlāk šo universitāti nodēvēja Griničas vārdā.

Mūsdienās šeit studē aptuveni 4000 studentu no 140 dažādām valstīm. Šī augstskola piedāvā 57 bakalaura un 39 maģistra studiju programmas. Studiju programmu virzieni: arhitektūra un dizains; bizness; matemātika un datorzinības; bērnu un pieaugušo pedagoģija; inženierzinātnes; jūrniecība; veselības aizsardzība; farmakoloģija; dabaszinātnes.

Universitāte ļoti rūpējas par tiem, kas šeit ieradušies studēt. Šeit ir izveidots palīdzības dienests, kurš sniedz informāciju, rūpējas un atbalsta studentus visā studiju periodā.

Griničas universitāte ir arī vieta, kur uzsākt veidot savu profesionālo karjeru.

Fakultātes

 • Arhitektūras, dizaina un būvniecības fakultāte (Faculty of Architecture, Design and Construction);
  Biznesa fakultāte (Faculty of Business);
  Matemātikas un eksakto zinātņu fakultāte (Faculty of Computing and Mathematical Sciences);
  Pedagoģijas fakultāte (Faculty of Education);
  Inženierzinātņu fakultāte (Faculty of Engineering);
  Veselības un sociālās aprūpes fakultāte (Faculty of health and social care)
  Humanitāro zinību un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Humanities and Social Sciences);
  Farmācijas fakultāte (Faculty of Pharmacy).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas Londonā, tāpēc ir iespēja izmantot visas Londonas piedāvātās iespējas. Turklāt pilsētā nav grūti atrast darbu. Universitātes priekšpilsētā paveras lieliskā Kenta ainava.

Universitātes Griničas un Averihilas centri atrodas Griničas pašvaldības teritorijā (Londonā), savukārt Medvējas centrs – Chatham Maritime (Kentā). 1996. gadā Kentas pilsētiņā ieguldīts vairāk kā 50 000 000 mārciņu – atklātas jaunas zinātniskās laboratorijas un uzlabota infrastruktūra.

Transports

Londonas sabiedriskā transporta tīkls ir viens no vislabāk attīstītajiem pasaulē. Tā kā dzīvojot šajā lielpilsētā problēmu ar transportu nebūs. Universitātes centri atrodas netālu no galvenajām Apvienotās Karalistes lidostām, tostarp Hītrovas, Getvikas un Dover. Universitātes mājas lapā iespējams atrast sīkāku informāciju par to, kādu transportu labāk izvēlēties, lai ērtāk nokļūtu vajadzīgajā vietā.

Brīvais laiks

Studentiem ir iespēja izmantot dažādas brīvā laika aktivitātes. Universitātē izveidoti dažādi klubi un kopienas (no siera cienītāju klubiņa līdz profesionāliem peldētājiem). Iespēja saturīgi pavadīt savu brīvo laiku būs jebkuram.

Ievērojami absolventi:

 • mūziķe Natasha Bedingfield;
 • politiķis Baron Marsh;
 • dziesmu autore Sarah Gillespie.