TEESIDE UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • 9 no 10 Tīsaidas Universitātes studentiem iesaka šo universitāti citiem.
 • 84% no studentiem ir apmierināti ar mācību apstākļiem un mācību metodēm.
 • Īpaša uzmanība tiek veltīta studentu karjeras iespējām.
 • Studenti saņem vispusīgu atbalstu saistībā ar organizatoriskiem, akadēmiskiem vai citiem jautājumiem.
 • Iespējams izmantot mūsdienīgu un plašu bibliotēku. No citurienes ieradušies studenti to vērtē kā vislabāko.
 • Universitāte palīdz studentiem attīstīt biznesa idejas.
 • Vairumā jomu studentiem ir iespēja iziet praksi un iegūt pieredzi kādā no lielajiem uzņēmumiem: BBC, Aston Martin, HSBC, Vodafone u. c.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Oficiāli universitāte dibināta 1930. gadā Midlsbro pilsētā, Anglijas ziemeļaustrumos. Šobrīd šī universitāte ir viena no modernākajām Anglijā. Šeit ir plaša specialitāšu izvēle: no animācijas līdz tiesībām, no biznesa un veselības studijām, līdz sportam un inženierzinātnei. Midlsbro un Darlingtonā esošajās universitātes pilsētiņās mācās ap 22 000 jauniešu no vairāk kā 100 pasaules valstīm.

Universitāte var lepoties ar modernu infrastruktūru. Pēdējo gadu laikā šajā augstskolā ieguldīti 200 miljoni mārciņu. Lieliski aprīkotajā, mūsdienīgajā bibliotēkā glabājas tūkstošiem izdevumu. Lai pienācīgi sagatavotos lekcijām un atrastu nepieciešamos materiālus, studenti izmanto datorklases. Ikvienam ir iespēja sportot veselības centrā.

Daudz uzmanības tiek veltīts studentu praksei. Universitāte uztur ciešus sakarus ar daudziem lielākajiem pilsētas un valsts uzņēmumiem: Studentiem tajos ir iespēja iziet praksi un iegūt darba pieredzi jau studiju laikā. Ir izveidota atsevišķa programma, lai atbalstītu jaunos uzņēmējus, kuri vēlas īstenot savas idejas. Pēdējos gados palīdzēts īstenot un attīstīt 300 biznesa ideju un izveidot 600 darba vietu.

Universitātes skolas

 • Zinātņu un mediju skola (School of Arts and Media);
 • Datorikas un matemātikas skola (School of Computing and Mathematics);
 • Veselības un sociālās aprūpes skola (School of Health and Social Care);
 • Zinātnes un tehnoloģijas skola (School of Science and Technology);
 • Sociālo zinātņu un tiesību skola (School of Social Sciences and Law);
 • Tīsaidas biznesa skola (Teesside Business School).

Cita noderīga informācija

Vieta

Tīsaidas Universitāte atrodas Midlsbro pilsētā. Šī pilsēta jau izsenis uzskatāma par vienu no Anglijas rūpniecības centriem. Midlsbro var izbaudīt pasaules līmeņa kultūras dzīvi, iepazīt aktīvu izklaides pasauli, un protams, studēt īpašā universitātē.

Transports

Midlsbro visērtāk nokļūt no Daremas Tīsas ielejas (Tees Valley) lidostas. No šīs lidostas var doties uz vairumu Lielbritānijas un Eiropas lidostu. No Līdsas un Ņūkāslas līdz Midlsbro ar vilcienu brauciens aizņem aptuveni 2 stundas. Brauciens no Londonas uz Midlsbro aizņem aptuveni 3 stundas.

Brīvais laiks

Ikviens šīs universitātes students bez lielām grūtībām var atrast sev tīkamu nodarbi un izklaides. Midlsbro ir daudz teātru un muzeju. Viena no populārākajām vietām ir modernās mākslas muzejs. Pilsētā un tās apkārtnē notiek daudz mākslas un mūzikas festivālu. Naktsdzīves cienītājiem ir iespēja apmeklēt pilsētas kafejnīcas, bārus un naktsklubus. Sporta cienītāji un veselīga dzīvesveida piekritēji pavisam noteikti varēs atrast sev tīkamu nodarbi: gan pilsētā, gan universitātes pilsētiņā pieejami baseini, tenisa korti, kā arī ierīkoti futbola un basketbola laukumi.