RAVENSBOURNE UNIVERSITY LONDON

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Ravensbourne University London ir inovatīva, uz nozari orientēta universitāte, kas atrodas Londonas centrā.
  • Šīs universitātes absolventu statistika ir ļoti iepriecinoša – vairāk nekā 96 % absolventu atrod darbu pirmajos 6 mēnešos pēc universitātes absolvēšanas.
  • Saskaņā ar Qs World University Rankings teikto, Mākslas un dizaina (Art & Design) programma iekļauta 2018. gada TOP 20.
  • Sarindojot visas Lielbritānijas universitātes, šī universitāte arī atrodas TOP 10.
  • Ravensbourne University ir trešā lielākā universitāte Lielbritānijā studentu mobilitātes un nodarbinātības ziņā.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

1878. gadā durvis vēra Broomley mākslas skola, un gadu gaitā tā ir augusi un paplašinājusies, līdz 2010. gadā kļuva par Ravensbourne University London.

Mūsdienās universitāte apvieno 2400 studentu un piedāvā bakalaura, maģistra, kā arī īsus kvalifikācijas vai noteiktu prasmju apguves kursus. Šīs universitātes piedāvātās animācijas, arhitektūras, digitālās fotogrāfijas un citas programmas ir augstu novērtētas. Universitāte sadarbojas ar daudziem dažādiem uzņēmumiem – studenti tajos bieži veic dažādus praktiskus uzdevumus, tādējādi iegūstot lielisku darba pieredzi.

Fakultātes

  • Dizaina skola (School of Design);
  • Mediju skola (School of Media).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas Londonas centrā blakus O2 mūzikas arēnai. Tādēļ šī vieta ir ideāli piemērota jauniem un enerģiskiem studentiem, kam nekad nav garlaicīgi. Apkārtējos klubos, bāros, mākslas galerijās un muzejos studentiem bieži piedāvā dažādas atlaides, lai ikviens students varētu izklaidēties.

Transports

Londonas centrs ir viegli pieejams lielākajai daļai transportlīdzekļu.

Brīvais laiks

Jauniešiem, kas studē universitātē, ir lieliski apstākļi, lai nodarbotos ar sportu. Šeit darbojas peldbaseini, iekštelpu un āra vieglatlētikas laukumi, 3 sporta zāles, skvoša korti un mākslīgā zāliena laukumi. Kopumā abās universitātes pilsētiņās ir aptuveni 30 sporta klubu. Īpaši spēcīgi ir džudo un kriketa klubi. Šīs skolas audzēkņiem ir iespēja ne tikai sportot, bet arī pārbaudīt savus spēkus vietējā un nacionālā līmeņa sacensībās. Sportojošajiem studentiem ir arī iespēja saņemt sporta stipendiju.