Queen Mary University of London

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Viena no 100 pasaules labākajām universitātēm.
  • Viena no labākajām universitātēm Lielbritānijā (Russell Group).
  • 8 Nobela prēmijas laureāti studentu un personāla vidū.
  • Katru gadu universitāti apmeklē vairāk nekā 400 darbadevēju.
  • Vienas no lielākajām laboratorijām visā Eiropā.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, ir nepieciešams IELTS eksāmena apliecinājums.

Oficiāli universitāte savu statusu ieguva jau 1887. gadā, un šobrīd studentiem var piedāvāt līdz pat 240 programmām trīs fakultātēs – humanitāro un sociālo zinātņu, mākslas un inženierijas, kā arī medicīnas un zobārstniecības fakultātē.

Londonas sirdī izveidojusies universitāte izceļas ar studentu un personāla daudzveidību – šeit studē vairāk nekā 162 tautību cilvēki. Tā pat studentiem ir iespēja bagātināt savu studiju pieredzi, izvēloties semestri vai pat visu studiju gadu pavadīt universitātē citā pasaules malā – Austrālijā, Kanādā, Japānā, Jaunzēlandē, ASV vai Singapūrā.

Queen Mary universitāte palīdz saviem studentiem uzsākt biznesu – palīdz idejas radīšanas posmā, sniedz biznesa konsultācijas un pat finansējumu. 2016./2017. studiju gadā studentu startup finansēšanai tika piešķirti 45 000 britu mārciņu.

Karjeras centrs ikgadu organizē karjeras dienas ar pieprasītākajiem darbadevējiem, kā piemēram, BBC, Burberry, Cancer Research, eBay, IBM, Rolls Royce, Siemen un citiem. Vairāk nekā 93% absolventu strādā vai turpina studijas. Tikko darbu uzsākušam studentam vidējais atalgojums sasniedz pat 24 000 britu mārciņu gadā.

Fakultātes

  • Mākslas un inženierijas – Science and Engineering.
  • Humanitāro un sociālo zinātņu – Humanities and Social Sciences.
  • Medicīnas un zobārstniecības – School of Medcine and Dentistry.

Cita noderīga informācija

Vieta

Londona – burvīga metrapole pilsētas kņadu mīlošiem jauniešiem. Londonā atradīsi lērumu kultūras pasākumu, interesantu izklaižu un iepazīsi skaistas brīvā laika pavadīšanas vietiņas – parkus, kafejnīcas. Pikniki, naktsklubi, sporta nodarbības – pilsētā, kura nekad neguļ, tev netrūks itin nekā!

Transports

No Rīgas Londonā var nokļūt lidojot uz Gatvikas, Lutonas vai Stansted lidostu. Jāņem vērā, ka galvenie universitātes kampusi atrodas pašā Londonas centā – otrajā zonā.

Brīvais laiks

Universitātei ir savs kino teātris, laboratorijas, drāmas studija, observatorija. Queen Mary studentu padome ir viena no aktīvākajām visā Lielbritānijā. Ik gadu tiek organizēti vairāk nekā 300 pasākumu, izklaidei piedāvājot 200 dažādas interešu jomas un vairāk nekā 60 sporta klubu. Ir iespēja uzsākt savu biznesu. Universitāte piedāvā iesaistīties ap 1200 brīvprātīgo organizācijās, kur var darboties dažādās pozīcijās un sfērās. Vienmēr notiek aktīva komunkācija ar dažādu nozaru uzņēmumiem, sniedzot studentiem iespēju viegli atrast darbu.