Plymouth University

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Plimutas universitāte (Plymouth University) ir viena no modernākajām universitātēm Lielbritānijā.
 • Plašs karjeras iespēju klāsts un ļoti augsts absolventu nodarbinātības līmenis.
 • Ideāli piemērota atrašanās vieta – vismodernākais universitātes kempusu koncepts visā Lielbritānijā.
 • Viena no 350 lielākajām universitātēm pasaulē.
 • PUIC programmās ir iespēja uzsākt studijas janvārī, maijā vai septembrī.
 • PUIC studijas notiek mazās grupās, līdz 20 cilvēkiem auditorijā. Tādējādi tiek nodrošināta individuāla pieeja ikvienam studentam.
 • Iespēja izvēlēties Jūrniecības studiju programmas.
 • Plimutas Universitāte vienīgā piedāvā Navigācijas studiju programmu Lielbritānijā.
 • Saņem studiju vietas apstiprinājumu 3 dienu laikā!

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

PUIC piedāvā Pathway programmas, kas radītas sadarbībā ar Plimutas Universitāti un palīdz sasniegt visdrosmīgākos mērķus ambicioziem jauniešiem, kas ir talantīgi, ieinteresēti, bet, iespējams, akadēmiskajos rezultātos nav sasnieguši augstākās virsotnēs.

PUIC piedāvā iestāties daudzās prestižās studiju programmās Plimutas Universitātē. Tiek piedāvātas gan bakalaura, gan maģistra studijas.

Universitātē studē 27 000 studentu no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. PUIC apzinās, ka pareizās pilsētas izvēle ir tikpat svarīga kā programmas izvēle. Studēšana ārvalstīs ir aizraujoša, taču pārcelšanās uz citu valsti var būt arī izaicinājums. Ekspertu komandas atbalsts un pielāgotas programmas palīdz starptautiskajiem studentiem pielāgoties dzīvei skaistajā Anglijas dienvidrietumu daļā.

PUIC lepojas ar savu starptautisko reputāciju un laipno uzņemšanu, kādu tā piedāvā ikvienam studentam, neatkarīgi no kuras pasaules malas tas ir ieradies. PUIC tevi pilnībā sagatavos nākotnes karjerai!

Fakultātes

 • Mākslas fakultāte (Faculty of Arts)
 • Izglītības fakultāte (Faculty of Education)
 • Zinātņu un Inženierijas fakultāte (Faculty of Science and Engineering)
 • Veselības fakultāte (Faculty of Health)
 • Medicīnas un zobārstniecības koledža (College of Medicine and Dentistry)

Cita noderīga informācija

Vieta

Plimutas Universitāte atrodas Anglijas dienvidrietumos pilsētā Plimutā, kas ieskauta starp divām upēm Plimu un Tamaru. Pilsētā ir aptuveni 260 tūkstoši iedzīvotāju. Galvenais universitātes kempus atrodas pie Drake Circus tirdzniecības centra. Pilsēta ir novērtēta kā viena no drošākajām studentu pilsētām Lielbritānijā un dzīvošanas izmaksas ir daudz zemākas, kā piemēram, Londonā.

Transports

Tuvākās lidostas atrodas Ekseterā un Kornovlā, kas ir stundas attālumā no Plimutas. Londona atrodas 3 stundu attālumā, tādēļ no Rīgas var lidot uz Lutonas, Stanstedas vai Getvikas lidostām un tad ar vilcienu doties uz Plimutu. Anglijā ir ļoti augsti attīstīta vilcienu satiksme.

Brīvais laiks

Viss, kas jums nepieciešams brīvā laika pavadīšanai, atrodas pastaigas attālumā, tādēļ aizmirstiet par transporta izdevumiem! Var doties iepirkties, apmeklēt sporta zāli vai apēst saldējumu Hoe parkā.

Plimutā ir daudz, ko redzēt un darīt – sākot ar mūzikas festivālu MTV Crashes Plymouth, kur uzstājas pasaules top mākslinieki līdz pat britu uguņošanas čempionātiem (Birtish National Firework Chempionship).

Plimuta ir “Britu okeāna pilsēta” un piedāvā gan dinamisku pilsētas dzīvi ar Instagram fotokadru cienīgu Dartmoras Nacionālo parku (Dartmoor National Park), gan izceļama ar Kornvolas un Devonas pludmalēm rokas stiepiena attālumā. Kā ir teicis Holivudas atpazītākais režisors Stīvens Spīlbergs, tā ir: “Britu stilīgākā mazpilsēta pie jūras”.