Newcastle University London

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

Ņūkāslas Universitātes Londonas filiāle piedāvā izglītību, kuras pamatā ir sadarbība ar uzņēmumiem, kas ļauj apvienot aktīvo pasniedzēju pētniecības spēkus ar Londonas uzņēmējdarbības rajona priekšrocībām. Tie strādā roku rokā ar uzņēmējdarbību, kas ļauj studentiem iegūt praktiskās iemaņas, kuras pieprasa visvēlamākie darba devēji. Studentiem ir visas iespējas iepazīties ar rūpniecības niansēm izmantojot šīs programmas:

 • Iekārtošana darbā uz vienu gadu – iespēja bakalaura programmu studentiem
 • Profesionālās meistarības stundu cikli – uzņēmējdarbības līderi apmeklē universitāti katras trešdienas pēcpusdienā, sniedzot padomus un rekomendācijas studentiem. Pēdējā laikā universitāti apmeklēja speciālisti no PwCm Goldman Sachs, Nike, EY, Grant Thornton un Accenture.
 • Īsti uzņēmējdarbības projekti – kompānijas piešķir iespēju studentiem strādāt ar reāliem projektiem.
 • Startup uzņēmējdarbības programma – palīdzība un atbalsts studentiem kuri uzsāk savu uzņēmējdarbību.
 • Alumnu iekļaušanas pasākumi – lai izmantotu Ņūkāslas universitātes alumnu pieredzi.
 • Profesionālās iepazīšanās pasākumi – lai izveidot uzņēmējdarbības sakarus.
 • Karjeras paātrinājuma programma – palīdzēt pēdējo kursu studentiem uzlabot iekārtošanas darbā iemaņas. 2018. gadā programma paredzēja uzņēmējdarbības vizītes Dubaijā.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Ņūkāslas Universitātes (University of Newcastle) vēsture turpinās no 1834.g. Tā ir viena no prestižākajām Lielbritānijas universitātēm, Russell Grupas dibinātājiem un iekļauta starp 200 labākajām pasaules universitātēm (saskaņā ar 2018.g. QS Pasaules universitāšu reitingu). Universitāte ir orientēta uz starptautisko sabiedrību, tai ir filiāles Lielbritānijā, Malaizijā un Singapūrā, un tā sadarbojas ar vairāk kā 300 starptautiskajām institūcijām. Ņūkāslas universitātes Londonas filiāle atrodas centrālajā Londonas daļā, dibināta 2015.g., lai piedāvātu labāko, kas ir Ņūkāslas Universitātei, vienai no galvenajām uzņēmējdarbības un finanšu pilsētām pasaulē. Filiāle piedāvā plašu uzņēmējdarbības programmu izvēli, kuras ir stiprākā universitātes joma, kura ļauj nokļūt labāko Lielbritānijas universitāšu desmitniekā saskaņā ar marketinga programmām un arī divdesmitniekā saskaņā ar Uzskaites un Finanšu programmām, uz divdesmit pieciniekā saskaņā ar Uzņēmējdarbības un Vadības programmām (saskaņā ar 2019.g. izsmeļošo universitāšu rokasgrāmatu).

Ņūkāslas Universitātes Londonas filiāles nelielā universitātes pilsētiņa ir slavena ar labiem noteikumiem lai iepeldētu zinātnei labvēlīgā un tuvus sakarus uzturošā sabiedrībā Londonas centrā. Visiem studentiem tiek nozīmēts personīgais kurators, tā pat, ir dibinātas labklājības un atbalsta komandas, kuras palīdz visiem studentiem viņus interesējošos jautājumos.

Fakultātes

Bakalaura studijas

 • Uzskaite un finanses
 • Starptautiskās uzņēmējdarbības menedžments
 • Starptautiskais marketings un menedžments
 •  

Maģistra studijas

 • Banku darbības un finanses
 • Starptautiskais uzņēmējdarbības menedžments
 • Starptautiskais marketings

Sagatavošanas (Foundation) programmas

 • Starptautisko programmu pamati
 • Starptautisko programmu pirmais gads
 • Starptautisko programmu diplomdarbs

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitātes pilsētiņa ir apmetusies vienā no kustīgākajām Londonas vietām. Tā robežojas ar hipsteru „Shoreditch“, „Spitalfields“ un „Brick Lane“, kuri rada ideālu vidi. Studenti arī var izmantot lielākās Eiropas studentu savienības – „Student Central“ biedru privilēģijas, kuras aptver dažādus klubus, kopienas, sporta komandas un pakalpojumus, kuri ļaus izbaudīt reālu dzīvi Londonā.

Transports

Lai nonāktu universitātē, labākais transportlīdzeklis ir metro. Ar tā palīdzību universitātē var nonākt no jebkuras pilsētas metro stacijas. Universitātei tuvākā metro stacija ir New Cross. Ceļu no metro stacijas līdz universitātei bez problēmām var veikt ar kājām.

Brīvais laiks

No universitātes līdz Londonas centram ir 10-15 minūšu brauciens metro, līdz ar to satiksmes apstākļi ir lieliski. Lielākā daļa studentu strādā Londonas centrā un apkaimes rajonos, šeit atrast darbu ir pietiekami viegli. Šeit atradīsiet arī kafejnīcas, bārus, publiskas izklaides iestādes, bibliotēkas un jebko citu, ko vien vēlaties atrast – Jūs esat Londonā!