MIDDLESEX UNIVERSITY LONDON

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Tā ir viena no labākajām Lielbritānijas universitātēm, kas atrodas pašā Londonā.
 • Šī universitāte tiek augstu novērtēta mākslas, dizaina, deju, dramaturģijas un kinemātikas jomās
 • Studiju laikā jauniešiem ir iespēja doties mācīties uz citām universitātes nodaļām Dubaijā, Maltā un Maurīcijas salā.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Nepieciešama angļu valodas B2 līmeņa gada atzīme – 8 vai IELTS eksāmena sertifikāts (6,0–6,5 balles), atestāta vidējai atzīmei jābūt 8,5 ballēm.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Midleseksas Universitāte jauniešus piesaista ar lieliskiem studiju apstākļiem. Universitāte pēdējo gadu laikā ieguldījusi vairāk kā 100 miljonus mārciņu universitātes pilsētiņas Hendonā atjaunošanā: šeit iekārtotas modernas laboratorijas, atjaunotas auditorijas un daļa līdzekļu atvēlēta jaunāko tehnoloģiju ieviešanai un tml. Pilsētiņa kļuvusi vēl pievilcīgāka,

Šīs skolas studenti var izmantot mūsdienīgu bilbliotēku. Šeit ir 738 studiju vietas un 246 darba vietas ar datoriem. Visā universitātes teritorijā pieejams bezvadu internets.

Midlseksas Universitātē darbojas studentu centrs, kurā var sportot, atpūsties, kā arī baudīt ēdienus un dzērienus. Šajā centrā ieguldīti 4,5 miljoni mārciņu.

2011. gada septembrī atklāts jauns mākslas, dizaina un mediju centrs, kurā ieguldīts 80 milj. mārciņu.

Fakultātes

 • Tēlotājmākslas un mediju fakultāte (Media and Performing Arts);
 • Juridiskā fakultāte (Law);
 • Mākslas un dizaina fakultāte (Art and Design);
 • Uzņēmējdarbības fakultāte (Business);
 • Veselības un sociālo zinātņu fakultāte (Health and Education).
 • Zinātnes un tehnoloģiju fakultāte (Science and Technology);

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitātei ir divas pilsētiņas: abas pilsētiņas atrodas Londonas ziemeļu daļā Universitātes galvenā pilsētiņa ir Hendona, kurā notiek lielākā daļa studiju. Veselības aprūpes speciālisti tiek sagatavoti universitātes pilsētiņā Archway.

Universitātei ir nodaļas Dubaijā, Maltā un Maurīcijā. Studentiem ir iespēja studēt šajās valstīs noteiktu laiku vai visu kursu.

Transports

Londonā vieglāk nokļūt no Latvijas. Var lidot uz jebkuru no Londonas lidostām: Hītrovu, Lūtonu, Stanstedu vai Getviku. Universitātē viegli nokļūsiet, izmantojot autobusu, vilcienu vai metro. Brauciens, atkarībā no vietas, aizņems no vienas līdz trim stundām.

Brīvais laiks

Universitāte piedāvā patiešām plašu brīvā laika pavadīšanas iespēju izvēli. Šeit izveidota laba bāze sportotgribētājiiem: ierīkotas sporta zāles, futbola laukumi un tenisa korti. Aktīvas kultūras dzīves cienītāji var piedalīties dažādos pasākumos. Universitāte organizē izstādes, koncertus, izbraucienus utt.

Tiem, kas vēlas vēl vairāk dažādot brīvo laiku, paveras plašās Londonas piedāvātās iespējas. Lielpilsētā ir pa pilnam kultūras pasākumu, teātru un muzeju. Naksnīgā Londona pārsteigs ar saviem pasākumiem un jautrību: lieliski naktsklubi, bāri un cilvēkiem pilnas ielas. Londonā darbojas daudz sporta un veselības centru, kā arī iespējams brīvo laiku pavadīt pie dabas.

Ievērojami absolventi:

 • Kevin Kerrigan – komponists, producents;
 • Ray Davies – mūziķis;
 • Hellen Mirren – aktrise.