LONDON METROPOLITAN UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Londonas Metropolitan universitāte ir viena no zināmākajām Lielbritānijas universitātēm un tā piedāvā daudz bakalaura un maģistra studiju programmu.
  • Universitāte atrodas Londonā.
  • Metropolitan universitāte sadarbojas ar daudz dažādiem uzņēmumiem, kuri palīdz nodarbināt un izmitināt studentus, kā arī rūpējas par citām to vajadzībām.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Šī augstskola izveidota 2002. gadā vienā no pasaules interesantākajām pilsētām – Londonā. Šobrīd universitātē studē ap 15 700 jauniešu. Ja plānojat uzsākt bakalaura līmeņa studijas, šobrīd universitāte piedāvā 150 programmas. Tāda pat izvēle ir maģistra līmeņa studijām. Piedāvātās studiju jomas: grāmatvedība, arhitektūra, animācija, jurisprudence, māksla un dizains, informātika, ekonomika, izglītība, humanitārās zinības, starptautiskās attiecības un psiholoģija. Visas studiju programmas sagatavo lieliskus speciālistus. Gatavojot programmas, universitāte konsultējas ar darba devējiem, izskata tirdzniecībā, rūpniecībā un mākslas un dizaina pasaulē pastāvošās tendences, kā arī vērš uzmanību uz speciālistu pieprasījumu. Šāda vispusīga pieeja nodrošina augstas kvalitātes studiju programmas. Universitātē iegūtās prasmes un uzkrātās zināšanas sniedz priekšrocības un palīdz kļūt pamanāmākam mūsdienu konkurences pilnajā darba tirgū. Ar studentiem savās zināšanās dalās kompetenti pasniedzēji, konsultanti, zinātnieki, kā arī biznesa industriju pārstāvji.

Turklāt universitātē tiek sniegtas arī personīgās studiju konsultācijas, darbojas karjeras centrs, studentu izmitināšanas birojs un izveidota lieliska mācību bāze. ES valstu pilsoņiem ir tiesības saņemt Lielbritānijas valdības kredītu bakalaura studiju maksas segšanai.

Fakultātes

  • Biznesa un tiesību fakultāte (Faculty of Business and Law);
  • Mākslas, arhitektūras un dizaina fakultāte (Faculty of Architecture and Design);
  • Dabaszinātņu un eksakto zinātņu fakultāte (Faculty of Life Sciences and Computing);
  • Sociālo zinātņu un humanitāro zinību fakultāte (Faculty of Social Sciences and Humanities).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas vienā no dzīvīgākajām un aktīvākajām pasaules pilsētām, tāpēc šeit ir ne tikai plaša darba, bet arī izklaižu izvēle.

Transports

Visērtāk lidot uz jebkuru no Londonas lidostām, jo no tām visām ar vilcienu vai autobusu viegli iespējams nokļūt universitātes filiālēs.

Brīvais laiks

Metropolitan Universitāte atrodas izdevīgā vietā, tāpēc studenti var izbaudīt visas lielpilsētas sniegtās priekšrocības: naktsklubus, kafejnīcas, studentu sporta, mākslas vai citus klubus.

Ievērojami absolventi:

  • grupas Pet shop boys vokālists Neil Tennant;
  • sieviešu tiesību aizstāve Rainatau Sow.