DE MONTFORT UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte izceļas ar augstu studiju kvalitāti. Studentu aptaujās universitāti studenti novērtē ļoti augstu.
  • Šeit tiek piedāvātas vairāk nekā 400 studiju programmas.
  • Studenti mācās modernās auditorijās, kā arī izmanto jaunākās tehnoloģijas.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
IIesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

De Montfort universitāte atrodas Lesteras (Leicester) centrā. Tajā studē vairāk kā 21 000 studentu no vairāk kā 100 dažādām valstīm. Pāris pēdējo gadu laikā universitātē ieguldīti vairāk kā 187 miljoni mārciņu. Universitāte sadarbojas ar vairāk kā 80 universitātēm no 25 dažādām pasaules valstīm. Studentiem ir iespēja studiju laikā piedalīties dažādās programmās un apceļot pasauli.

De Montfort Universitātē visspēcīgākās ir mākslas studijas: mode, arhitektūra, māksla, produktu dizains, mēbeļu dizains, apakšveļas un tml. Šī universitāte ir vienīgā, kas Apvienotajā Karalistē piedāvā apavu dizaina studijas Mākslas un dizaina fakultātes studenti eksāmenu darbus prezentē modes nedēļā, kā arī piedalās dažādos modes pasākumos. Tas ir pats labākais veids, kā savus darbus parādīt topošajam darba devējam, jo šādos pasākumos žūrijas lomā mēdz būt slaveni dizaineri un citi šīs jomas speciālisti.

De Montfort universitātē tiek sagatavoti arī lieliski spēļu grafikas speciālisti. Šī specialitāte ir pirmā Anglijā, kam piešķirta Skillset akreditācija. Universitātē ir ļoti spēcīgas angļu valodas (9. vietā starp visām Apvienotās Karalistes universitātēm), teātra un mūzikas tehnoloģiju studijas. Video un mediju studijas reitingos tiek vērtētas augstāk līdzvērtīga programma, ko piedāvā Oxfordas Universitātē.

Universitāte zināma arī ar savām biznesa, grāmatvedības, finanšu un mārketinga studijām.

Jāatzīmē, ka visiem biznesa fakultātes studentiem pēc otrā kursa pabeigšanas tiek piedāvāta viena gada prakse. Iespējams strādāt tādos labi zināmos uzņēmumos kā: HSBC, Siemens, Intel u. c. Ļoti bieži pēc absolvēšanas studenti dodas strādāt uzņēmumā, kurā gājuši praksē.

Tiem studentiem, kuri vēlas uzlabot un attīstīt savas sportiskās iemaņas, Universitāte piedāvā ļoti daudz dažādu sporta veidu: basketbolu, peldēšanu, futbolu, smagatlētiku un tml.

Fakultātes

  • Mākslas un humanitāro zinību fakultāte (Art, Design and Humanities);
  • Biznesa un tiesību fakultāte (Business and Law);
  • Medicīnas fakultāte (Health and Life Sciences);
  • Informācijas tehnoloģiju un inženierzinātņu fakultāte (Technology (comprising Computing Sciences and Engineering).

Cita noderīga informācija

Vieta

Lestera, kurā atrodas universitāte, ir pilsēta Anglijas vidusdaļā. Tajā ir ap 306 000 iedzīvotāju. Tā ir viena no desmit lielākajām Lielbritānijas pilsētām. Lesterā ir daudz tūrisma objektu: „Newwarke Houses“ „The Guildhall“ u. c.. Šeit ierīkots arī viens no lielākajiem Apvienotās Karalistes futbola stadioniem. Šajā pilsētā ir attīstīta trikotāžas un apavu ražošana, kā arī mašīnbūve.

Transports

Lesterā viegli nokļūt no Birmingemas lidostas. Brauciens aizņems vien 50 minūtes. No Lūtonas lidostas Lesterā var nokļūt stundas laikā.

Brīvais laiks

Lestera zināma kā festivālu pilsēta. Šie pasākumi izdaiļo pilsētu un piesaista skatītāju pūļus. Ikviens students šajā pilsētā var viegli atrast savu vietu, nodarbi un interesanti pavadīt brīvo laiku, Lestera lepojas ar savu regbija komandu Leicester Tigers un profesionālo basketbola komandu Leicetser Ridens. Šajā pilsētā Doningtonas parkā ierīkota Formula 1 sacīkšu trase.