Cranfield University

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Cranfield University ierindojas starp TOP 40 labākajām universitātēm pasaulē inženierzinātņu studiju jomā un TOP 55 pēc biznesa studiju reitingiem (QS World University Rankings).
 • Īpaši augstu tiek vērtētas MBA studijas, kas ir 57. vietā labāko šī veida programmu sarakstā (FT Global MBA Rankings, 2016). Tikpat augstu tiek vērtētas aeronautikas, inženierzinātņu, finanšu un vadības zinību studijas.
 • Universitāte ierindojas 4. vietā Lielbritānijas universitāšu vidū pēc profesionālo iemaņu attīstīšanas rādītājiem.
 • Universitātē ir vairāki profesionālās izaugsmes centri, kas sadarbojas ar pasaulē zināmākajiem uzņēmumiem.
 • Šī ir vienīgā universitāte pasaulē, kurai ir sava lidosta un kura var lepoties ar aviosatiksmi!
 • Universitāte saņēmusi daudz apbalvojumu par akadēmiskajiem sasniegumiem gan eksaktajās, gan humanitārajās zinātnēs.
 • Nelielais studentu skaits sniedz iespēju pievērsties katram studentam individuāli – uz vienu universitātes darbinieku ir vidēji 5 studenti

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Cranfield University ir viena no pievilcīgākajām universitātēm Anglijā. Esot viena no vadošajām universitātēm dažādās studiju jomās, šī universitāte izceļas ar savu lietišķumu un individuālo pieeju katram studentam.

Universitātē ir aptuveni pieci tūkstoši studentu no vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Šeit var studēt aizsardzību, vides zinātnes un agrokultūru, aeronautiku, enerģētiku, transporta sistēmas, jūras tehnoloģijas, ķīmiju, inženierzinātnes, ballistiku, datorzinātnes, vadības zinības, inovatīvās tehnoloģijas un maģistrantūras programmas mārketingā.

Universitāte piedāvā kvalitatīvas un pieprasītas studiju programmas, kuru apguve sniedz praktiskas, darba vidē izmantojamas zināšanas. Cranfield University sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā Oxfam, Unilever, BP, Airbus, Williams F1, Water Aid, Deloitte, Rolls Royce, Singapore Airlines, kuras starp studentiem meklē savus potenciālos darbiniekus. Pieminēšanas vērts ir fakts, ka universitātē atrodas viens no trim pasaulē esošajiem FIA (Autosporta federācijas) atzītiem automobiļu izmēģinājuma centriem, kur tiek pārbaudīta arī Formula 1 auto drošība un izturība. Tāpat universitātei ir sava lidosta, tādēļ tā var lepoties pati ar savu aviosatiksmi!

Fakultātes

 • Aeronautikas, transporta un rūpniecības fakultāte (School of Aerospace, Transport and Manufacturing);
 • Ūdens, enerģētikas un vides fakultāte (School of Water, Energy and Environment);
 • Vadības zinību fakultāte (School of Management);
 • Aizsardzības un drošības fakultāte (Cranfield Defence and Security).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitāte atrodas Cranfield pilsētiņā ar septiņiem tūkstošiem iedzīvotāju. Pilsēta atpazīstama ar klasisko britu kultūras vērtību cildināšanu. Universitātei ir kampuss arī Shrivenham pilsētā.

Transports

No Rīgas visērtāk doties uz Lutonas lidostu. Cranfield ir stundas brauciena attālumā no lidostas, braucot ar autobusu caur Milton Keynes vai Bedford pilsētām. Universitāte atrodas Cranfield pilsētas centrā.