COVENTRY UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte piedāvā plašu modernu studiju (pirmā un otrā līmeņa) programmu izvēli biznesa, mākslas un dizaina, inženierzinātņu un skaitļošanas, kā arī veselības un antropoloģijas zinātņu jomās.
  • Koventrijas Universitāte jau trešo reizi pēc kārtas ir ieguvusi prestižo apzīmējumu Modern Univesrity of the Year (balstoties uz The Times and Sunday Times Good University Guide 2016 datiem)!
  • 2002. gadā universitātē atvērta digitālās projektēšanas laboratorija, zināma kā Bugatti Building. Tās galvenās darbības jomas: automobiļu dizains un ierīces.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Koventrijas Universitāte atrodas pašā Koventrijas centrā. Savu darbību šī universitāte uzsākusi 1843. gadā. Tā ir moderna universitāte, kas sniedz augstas kvalitātes izglītību. Koventrijas Universitāte ir viena no lielākajām universitātēm Koventrijā un šai universitātei ir fakultāte pašā Londonas centrā. Universitātē liela uzmanība tiek piešķirta lietišķajiem pētījumiem.

Šobrīd universitāte piedāvā 130 bakalaura studiju programmas un vairāk kā 100 maģistra studiju programmas. Studiju programmas izceļas ar savu praktiskumu. Mācoties studenti pilda uzņēmumu dotus uzdevumus. Universitāte ir viena no vadošajām pētījumu veikšanā dažādās jomās.

Daudz uzmanības tiek veltīts studentu spējai atrast darbu: studenti tiek mācīti, kā piedalīties darba intervijās, kā pareizi rakstīt motivācijas vēstules un sagatavot karjeras plānus. Universitāte īsteno aktīvas palīdzības studentam politiku. Šeit izveidotos centros studenti var saņemt palīdzību, meklējot darbu vai prakses vietu, kā arī meklējot jaunu mājokli utt.

Koventrijas Universitāte jau trešo reizi pēc kārtas ir ieguvusi prestižo apzīmējumu Modern University of the Year (balstoties uz The Times and Sunday Times Good University Guide 2016 datiem)! Šo panākumu paspilgtina universitātes panākums jaunākajā The Times and Sunday Times reitingu tabulā, kurā Koventrijas Universitāte atrodas augstāk nekā jebkura cita modernā universitāte Lielbritānijā!

Universitāte lepojas ar īpašu bibliotēku, kurā kopš 2000. gada ieguldīti 20 miljoni mārciņu. Bibliotēkai piešķirts apbalvojums par īpašu interjeru un dabīgu dienasgaismas apgaismojumu.

Fakultātes

  • Mākslas un dizaina fakultāte (Faculty of Art and Design);
  • Veselības zinātņu fakultāte (Faculty of Health and Life Sciences);
  • Inženierzinātņu un eksakto zinātņu fakultāte (Faculty of Engineering and Computing);
  • Biznesa vides un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Business, Environment and Society).

Cita noderīga informācija

Vieta

Koventrija ir pilsēta Anglijas vidusdaļā, 30 km uz dienvidaustrumiem no Birmingemas. To 1043. gadā izveidojuši benediktieši. Šobrīd pilsētā dzīvo ap 315 000 cilvēku. Lai gan tā ir mašīnu, tekstila un elektronikas rūpniecības pilsētā, tajā ir arī daudz arhitektūras pieminekļu un kultūras centru.

Transports

Visērtāk lidot uz Londonu, jo no turienes Koventrijā viegli nokļūt ar vilcienu. No centrālās stacijas uz universitāti kursē autobuss. Koventrijas Universitātes kopmītnes atrodas pie pašas universitātes, tās ir vien 10 minūšu gājiena attālumā.

Brīvais laiks

Koventrija ir moderna un liela pilsēta (devītā lielākā pilsēta Anglijā). Naktsdzīve šeit patiešām mutuļo un ikviens var atrast sev tīkamāko izklaides vietu.

Studentu pilsētiņas centrā, jaunajā ēkā ar nosaukumu Tha Hub, atrodas studentu apvienība. Pilsētiņā darbojas arī veselības centrs, nodarbinātības un karjeras konsultāciju birojs, frizētava, studentu naktsklubs u. c. Universitāte piedāvā vairāk kā 100 dažādu sporta nodarbību, sākot no tradicionālajiem sporta veidiem (futbols, basketbols, teniss) līdz pat alpīnismam un cīņas mākslām.

Tā kā šī ir viena no valsts lielākajām pilsētām, šeit nebūs grūti atrast darbu.