COVENTRY UNIVERSITY, LONDON CAMPUS

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte uztur ciešus sakarus ar ražošanas uzņēmumiem. Šī augstskola izceļas ar novatorisku un dinamisku pieeju mācībām.
  • Koventrijas Universitātes Londonas fakultāte atrodas pašā pilsētas finanšu centrā.
  • Šeit pasniedz pieredzējuši industrijas līderi. Universitāte cenšas, lai studenti iegūtu pēc iespējas vairāk biznesa pieredzes.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Izglītības atestātā vidējai atzīmei jābūt ne mazākai par 7. Angļu valodas eksāmena rezultātam jāsasniedz vismaz 75 % vai arī jāiesniedz IELTS eksāmena sertifikāts (6,00 balles).

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitāte piedāvā bakalaura un maģistra studijas biznesa, finanšu, tiesību un vadības jomās. Mācības šajā universitātē visai atšķiras no parastām studijām. Bieži šīs universitātes studenti jūtas it kā atnākuši uz īstu darbu, jo dotie uzdevumi ne ar ko neatšķiras no reālām situācijām.

 

Fakultātes

  • Uzņēmējdarbības (Business);
  • Finanšu (Finance);
  • Tiesības (Law);
  • Pārvaldības (Management).

Cita noderīga informācija

Transports

Var lidot uz Hītrovas, Lūtonas, Stanstedas vai Getvikas lidostu. No tām ar autobusu, vilcienu vai metro viegli nokļūt universitātē. Brauciens aizņems no vienas līdz trim stundām.

Brīvais laiks

Jauniešiem Londona piedāvā visdažādākās iespējas. Tie, kam patīk kultūras dzīve, var apmeklēt teātrus, muzeju un citas interesantas vietas. Londonas naktsdzīve patīkami pārsteigs izklaižu mīlētājus: šeit netrūkst lielisku naktsklubu, bāru un cilvēkiem pilnu ielu. Sporta cienītājiem Londonā pieejami daudz dažādi sporta un veselības centri, kā arī tie savu laiku var pavadīt kādā no daudzajiem parkiem.