BOURNEMOUTH UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Kopš 1983. gada šī augstskola salīdzinājumā ar citām Eiropas augstskolām ir sagatavojusi visvairāk lielisku mūziķu. Bornmutas Universitātes vārds nodrošina atzinību mūzikas tirgū.
 • Universitātes pasniedzēji ir vieni no labākajiem savas jomas speciālistiem.
 • Universitātes pilsētiņās (Talbot un Lansdowne) ieguldīti 138 miljoni mārciņu. Šī nauda paredzēta informācijas tehnoloģiju atjaunināšanai un ēku restaurācijai.
 • Studentiem ir iespēja izmantot universitātes ciešos sakarus ar vairumu ierakstu kompāniju.
 • Universitātē tiek izmantots labāko ražotāju aprīkojums.
 • Bornmutas Universitātes absolventi ir vieni no visveiksmīgāk nodarbinātajiem Lielbritānijā. Pēc statistikas datiem 93,3% šīs universitātes absolventu veiksmīgi atrod darbu vai turpina studijas.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Ir nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Bornmutas Universitāte atrodas Anglijas dienvidos un piedāvā studentiem 782 studiju programmas. Tajā studē 17 000 studentu, no kuriem 1500 ir starptautiskie studenti, kuri pārstāv aptuveni 130 dažādas valstis.

2012. gadā Bornmutas Universitāte saņēmusi Queen’s Anniversary apbalvojumu kā vadošā augstākās izglītības iestāde pasaulē kā arī par inovācijām datoranimācijas jomā.

Saskaņā ar Nacionālā zinātnes, tehnoloģiju un mākslas (National Endowment for Science, Technology and Art (NESTA) labdarības fonda datiem, vairāk kā puse vizuālo efektu jomā strādājošo mācījušies Bornmutas Universitātes Nacionālajā datoranimācijas centrā. Veseli 55 šīs universitātes studenti tika uzaicināti veidot filmas “Avatars” vizuālos efektus. Turklāt 80 universitātes studenti ir piedalījušies vizuālo efektu veidošanā animācijas filmai, kas 2012. gadā ieguvusi Oskara balvu. 2016. gadā Bornmutas Universitātes absolvents ieguva prestižo BAFTA balvu par specefektiem jaunākajā “Zvaigžņu karu” filmā.

Universitātei ir divas pilsētiņas: viena (Talbot) atrodas pie Bornmutas pilsētas robežas, bet otra (Lansdowne) atrodas netālu no pilsētas centra.

Fakultātes

 • Lietišķo zinātņu fakultāte (School of Applied Sciences);
 • Mediju fakultāte (Media School);
 • Dizaina, inženierzinātnes un datorikas fakultāte (School Design, Engineering & Computing);
 • Biznesa fakultāte (Business School);
 • Veselības un sociālās aprūpes fakultāte (School of Health and Social Care);
 • Tūrisma fakultāte (School of Tourism).

Cita noderīga informācija

Vieta

Bornmutas pilsēta atrodas Anglijas dienvidos pie Lamanša. Šajā piejūras kūrortā ir 183,5 tūkstoši iedzīvotāju.

Transports

Lai dotos uz šo universitāti, visērtāk lidot no Rīgas uz Lūtonas vai Stanstedas lidostām. No turienes ar sabiedrisko transportu brauciens līdz Bornmutas kūrortam aizņems 2 stundas.

Brīvais laiks

Šī plaukstošā universitātes pilsēta atrodas Anglijas dienvidu piekrastē, aptuveni 2 studnu brauciena attālumā no Londonas. Tajā valda patīkams klimats, kas ļauj daudz laika pavadīt svaigā gaisā.

Bornmutā ir vienas no labākajām pludmalēm Lielbritānijā, kas sniedzas 15 kilometru garumā. Šīm pludmalēm piešķirti daudzi apbalvojumi, tostarp arī starptautiskais Zilais karogs, ko piešķir par tīrību un sakārtotību. Izklaižu cienītāji šeit atradīs daudz iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku. Bornmutas centrā izšķiramas divas galvenās ielas, kuru vidū slejas liela kafejnīca Obscura Café. Tā ir lieliska vieta, lai atpūstos un izklaidētos.

Universitāte atrodas netālu no iespaidīgās “Juras laikmeta piekrastes”, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, kā arī salīdzinoši netālu no slavenās Stounhendžas.