studies@kalba.lv   |   +371 25638009
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

BIRMINGHAM CITY UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Saskaņā ar 2014. gada League Table reitingiem universitāte Lielbritānijā ierindojas 66. vietā.
  • Šī universitāte piedāvā 350 dažādas studiju programmas.
  • Šo mācību iestādi akreditējušas vairāk kā 40 profesionālas institūcijas. Universitāte cieši sadarbojas ar tūkstošiem uzņēmumu, ieskaitot tādus uzņēmumus kā Apple, Cartier un Rolls-Royce.
  • Universitātē studē aptuveni 25 000 studentu no 80 dažādām valstīm.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Birmingemas pilsētas universitāte var jums piedāvāt 350 dažādas studiju programmas: no sagatavošanas līmeņa (foundation year) līdz studijām doktorantūrā. Visās programmās iespējams studēt izvēlētajā intensitātē. Universitātei ir lieliska reputācija, mākslas, dizaina, plašsaziņas līdzekļu, veselības, humanitāro zinību, mūzikas un vizuālās mākslas jomā. Tai ir 8 pilsētiņas, kurās atrodas 4 fakultātes.

Fakultātes

  • Mākslas, dizaina un mediju fakultāte (Arts, Design and Media);
  • Biznesa, tiesību un sociālo zinātņu fakultāte (Business, Law and Socials Sciences);
  • Veselības, edukoloģijas un medicīnas fakultāte (Health, Education and Life Sciences);
  • Informācijas tehnoloģiju, inženierzinātņu un radītās vides fakultāte (Computing, Engineering and the Built Environment).

Cita noderīga informācija

Vieta

Birmingema ir otra lielākā centrālās Anglijas pilsēta. Labi zināmi ir šīs pilsētas futbola klubi: Birmingham City un Aston Villa. Birmingemā ir izveidota ūdens kanālu sistēma, kas ne ar ko neatpaliek no visiem labi zināmās Venēcijas.

Transports

Birmingemā viegli nokļūt no Rīgas. Var izvēlēties lidsabiedrību un doties turp no Rīgas lidostas.

Brīvais laiks

Universitāte 2009. gadā uzbūvējusi 8,5 miljonu sterliņu mārciņu vērtu sporta kompleksu ar 4 sporta zālēm un lielu fitnesa zāli. To var apmeklēt gan profesionāli sportisti, kas vēlas sasniegt augstus rezultātus, gan tie, kas vienkārši piekopj veselīgu dzīvesveidu un vēlas uzturēt sevi labā fiziskā formā.

Nakts dzīve Birmingemā patiesi mutuļo, jo šeit atrodas veselas 5 universitātes. Birmingemas Universitātē vien studē 25 000 jauniešu.