Anglia Ruskin University

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Pēc statistikas datiem 90% absolventu turpina studijas vai ir veiksmīgi nodarbināti (vidējā alga sasniedz ap 2 3300 mārciņas).
 • Pēc 2013. gada NSS statistikas datiem vairums studenti ir apmierināti ar Anglia RusikinUniversitātē iegūto pieredzi.
 • Katrai fakultātei ir konsultants darba jautājumos, kurš studentiem palīdz attīstīt nodarbinātības prasmes un konsultē nodarbinātības laikā.
 • Dažādās aptaujās noskaidrots, ka universitātes studenti kā labākās atzīmējuši psiholoģijas, sporta zinātnes, vēstures un angļu literatūras, kā arī modes dizaina studijas.
 • Pēc 2014. gada The Guardian reitingu statistikas datiem mākslas un dizaina studijas ierindojas starp 3 labākajām.
 • Universitātē tiek piedāvās 2 gadu kurss starptautiskajā biznesa vadībā.
 • Lielākā daļa kursu sākas ne tikai septembrī, bet arī ziemas semestrī.
 • Vairumam studentu ir iespēja saņemt 400 mārciņu stipendiju katrā studiju gadā. Tāpat saskaņā ar “grāmatas plus” shēmu visiem studentiem tiek piešķirta 1200 mārciņu stipendija.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Tā ir moderna universitāte ar vairāk kā 150 gadu pieredzi.

Pēdējo 5 gadu laikā universitāte vairāk kā 122 miljonu mārciņu ieguldījusi Mākslas fakultātes infrastruktūrā. Tāpat nākamo 5 gadu laikā plānots papildus ieguldīt 98 miljonus mārciņu. Šobrīd tiek atjaunota viena no studentu pilsētiņām Kembridžā (tā tiks renovēta 2015. gada rudenī). Čelmsfordā, otrajā šīs universitāte studentu pilsētiņā, atvērts 6 miljonu mārciņu vērts biznesa centrs, kas piedāvā darba vietas un atbalstu biznesa uzsākšanai. Turklāt šeit izveidotas ar specializētas laboratorijas.

Fakultātes

 • Zinātņu, tiesību un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Arts, Law & Social Sciences);
 • Veselības un sociālās aprūpes fakultāte (Faculty of Health and Social Care);
 • Starptautiskā biznesa skola (Lord Ashcroft International Business School);
 • Zinātnes un tehnoloģijas fakultāte (Faculty of Science &Technology).

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitātei ir divas pilsētiņas – Kembridžas centrā un Čelmsfordā. Kembridža atrodas Anglijas austrumos,un tajā dzīvo ap 130 000 cilvēku. Čelmsforda atrodas Anglijas dienvidrietumos un tajā ir 110 000 iedzīvotāju.

Transports

No Londonas Kembridžā ar vilcienu iespējams nokļūt aptuveni stundas laikā, savukārt Čelmsfordā – pusstundā.

Brīvais laiks

Universitātes studentiem ir lieliskas iespējas nodarboties ar sportu. Šeit darbojas baseini, vieglatlētikas zāles un laukumi, 3 sporta zāles, skvoša korti, kā arī laukumi ar mākslīgās zāles segumu. Kopā abās universitāšu pilsētiņās ir ap 30 sporta klubiem. Šeit ir spēcīgi džudo un kriketa klubi. Šeit studējošajiem ir iespēja ne vien sportot, bet arī izmēģināt spēkus vietējā un nacionālā līmeņa sacensībās. Studentiem, kas nodarbojas ar sportu, ir iespēja saņemt arī sporta stipendiju.