University of Southern Denmark

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Universitāte ierindojas TOP 150 pasaules labāko universitāšu topā pēc ekonomikas un biznesa studijām (QS World University Rankings).
  • Teicami novērtētas inženierijas un tehnoloģiju studijas.
  • Universitāte ierindojas TOP 52 pasaules labākajās “jaunajās” universitātes.
  • Īpaši individuāla pieeja studentiem: uz vienu universitātes darbinieku ir 6 studenti.
  • Universitātei ir 5 filiāles, kurās studē 32 000 studentu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

University of Southern Denmark ir viena no populārākajām izvēlēm Dānijas universitāšu vidū.

Iekarojot spēcīgas pozīcijas mehānikas nozarē, šī universitāte izceļas ar lietišķumu un īpašo attieksmi pret ikvienu studentu. Universitātē studē aptuveni 32 000 jauniešu, no kuriem 20% ieradušies no citām valstīm. Universitātē iespējams apgūt ar tehnoloģijām, inženieriju, sociālām zinībām un biznesu saistītas studiju programmas.

Universitāte piedāvā specifiskas, kvalitatīvas un pieprasītas studiju programmas, kuras studējot, tiek iegūtas reāli praktiskas zināšanas par apgūstamajiem priekšmetiem. Universitāte īpaši aktīvi sadarbojas ar Erasmus un Erasmus+ fondiem, tādēļ studentiem ir iespēja papildināt savas zināšanas arī ārpus Dānijas robežām. Pieminēšanas vērts fakts ir tas, ka šī universitāte sadarbībā ar vietējo domi un HCA lidostu, izveidoja starptautisko bezpilota gaisa kuģu jeb dronu testēšanas centru, kur tiek veikti izmēģinājumi ar droniem, kas spēj gaisā pārvietot pat pieaugušu cilvēku.

Fakultātes

  • Faculty of Engineering;
  • Faculty of Health Sciences;
  • Faculty of Humanities;
  • Faculty of Science;
  • Faculty of Business and Social Sciences.

Cita noderīga informācija

Vieta

Galvenais universitātes kempuss atrodas Odensē – pilsētā, kurā ir aptuveni 200 tūkstoši iedzīvotāju. Universitātei ir filiāles Slāgelsē, Koldingā, Esbjergā un Sonderborgas pilsētā.

Transports

No Rīgas var lidot uz Kopenhāgenas lidostu, no kurienes ar vilcienu var doties uz jebkuru no universitātes filiālēm.

Brīvais laiks

Odense ir trešā lielākā pilsēta Dānijā. Pilsētā plaši apskatāms kultūrvēsturiskais mantojums, kā arī pieejamas izklaides pat izvēlīgākajiem pilsētas iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Pilsētā kompakti izvietoti sporta centri, kafejnīcas, bāri, grāmatnīcas un citi brīvā laika pavadīšanas centri, ko var sasniegt, ejot kājām. Kopenhāgena ir vien pusotras stundas attālumā.