studies@kalba.lv   |   +371 25638009
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

LILLEBAELT ACADEMY OF PROFESSIONAL HIGHER EDUCATION

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Visas akadēmijas programmas ir veidotas sadarbībā ar uzņēmumiem, ņemot vērā jaunākās tehnoloģijas.
  • Daudz uzmanības tiek veltīts praksei, kā arī tiek izmantotas mūsdienīgas un profesionālās mācību metodes. Jaunieši strādā grupās, tiek izstrādāti projektu darbi, veicināta individuālā plānošana, kā arī apmeklēti starptautiski uzņēmumi.
  • Studentiem dodoties praksē biznesa uzņēmumos ir lieliska iespēja iegūt starptautisku pieredzi.
  • Akadēmijā ir lieliski studiju apstākļi, mācības notiek nelielās klasēs omulīgā atmosfērā.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

IELTS eksāmens nav obligāts, vairums universitāšu atzīst Kalba.lv testu, kuru pie mums varat veikt bez maksas.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Akadēmija atrodas pašā Odenses centrā Tā ir trešā lielākā Dānijas pilsēta. Šī skola piedāvā augsta līmeņa akadēmiskās programmas, kuras veicina labāku izpratni par uzņēmējdarbību, sniedz praktiskās zināšanas un nepieciešamās komunikācijas prasmes. Veidojot programmas tiek ņemtas vērā pasaules biznesa vajadzības. Mācību metodes visvairāk orientētas un studentu profesionālajām un personīgajām spējām. Pēc šīs akadēmijas absolvēšanas studenti viegli atrod vēlamo darbu.

Fakultātes

  • Loģistikas fakultāte (Logistics);
  • Inženierzinātņu fakultāte (Engineering);
  • Informācijas tehnoloģiju fakultāte (Information Technologies);
  • Arhitektūras fakultāte (Architecture);
  • Tehnoloģiju fakultāte (Technology);
  • Pārvaldības fakultāte (Management).

Cita noderīga informācija

Vieta

Odense ir nozīmīgākā pilsēta Fīna salas ziemeļos un trešā lielākā Dānijas pilsēta. Šeit ir attīstītas daudz rūpniecības nozares: tekstila, cukura, tabakas ražošana, dzelzs kausēšana, kuģniecība, gaļas un zivju rūpniecība. Kultūras dzīves cienītāji var apmeklēt teātri vai simfoniskā orķestra koncertu. Odensē atvērti mākslas, arheoloģijas, dzelzceļa un vēstures muzeji. Pilsētā ir arī zooloģiskais dārzs.

Transports

Lai nokļūtu Odensē, jālido uz Kopenhāgenu. No turienes ar vilcienu Odensē nokļūsiet 90 minūtēs.

Brīvais laiks

Katru gadu akadēmijā tiek rīkots bezmaksas koncerts jaunajiem studentiem. Odensā ir daudz dažādu kultūras objektu, atvērti mūzikas centri, muzeji, teātris un kinoteātris. Tāpat kā visā pasaulē, arī šeit nakts dzīve ir neatņemama studentu dzīves sastāvdaļa. Jaunieši var atpūsties un doties izpriecās uz pilsētas kafejnīcām, bāriem, kā arī rīkotajām diskotēkām.