studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

INTERNATIONAL BUSINESS ACADEMY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Iespēja studēt trīs dažādās valstīs: pirmajā kursā Dānijā, otrajā kursā – Beļģijā, bet trešajā kursā Anglijā.
  • Akadēmijas studiju programmas augstu novērtē daudz uzņēmumu, valsts iestāžu, organizāciju un izglītības partneru visā pasaulē;
  • Šobrīd akadēmijā studē ap 6000 studentu no Dānijas un citām valstīm.
  • Starptautiskā biznesa akadēmija saistās ar augstas kvalitātes starptautisku biznesa izglītību gan vietējā, reģionālā un valsts, gan pasaules līmenī.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Laika gaitā Koldingas Biznesa skola no mazas vakarskolas pārtapusi par lielu izglītības iestādi. 2002. gadā šī skola apvienojās ar Fredercijas, bet 2004. gadā ar Obenro biznesa skolu un tika pārdēvēta par Starptautisko biznesa akadēmiju. Šobrīd šeit mācās ap 6000 studentu. Akadēmijā studē ne tikai Dānijas jaunieši – šeit netrūkst arī studentu no ārzemēm. Šeit ir interesanta starptautiska mācību atmosfēra. Visā pasaulē skola ir zināma ar savu augsto studiju kvalitāti.

Fakultātes

  • Biznesa fakultāte;
  • Mārketinga fakultāte;
  • Finanšu fakultāte.

Cita noderīga informācija

Vieta

Starptautiskā biznesa akadēmija atrodas Dānijas dienvidu ostas pilsētā Koldingā. Tā ir septītā lielākā Dānijas pilsēta ar 60 000 iedzīvotāju.

Transports

No Orhūsas lidostai līdz Koldingai ar autobusu brauciens aizņems 1,5 stundas.

Brīvais laiks

Akadēmija piedāvā aktīvu studentu dzīvi: ekskursijas uz Koldingas pili, dažādu sporta veidu klubus, kā arī studentu pasākumus, kas tiek organizēti studentu kopmītnēs. Līdz otrajai lielākajai Dānijas pilsētai Orhūsai ar vilcienu brauciens aizņem tikai 1 stundu, tāpēc interesentiem ir iespēja dažādot savu brīvo laiku.

Hei!
Uzsāc savu veiksmes stāstu arī tu: reģistrējies pirmajai konsultācijai par studijām ārzemēs jau šodien!
REĢISTRĀCIJA