International Business Academy

Kāpēc izvēlēties šo akadēmiju?

  • Akadēmijas studiju programmas ļoti augstu vērtē daudzi uzņēmumi, valdības iestādes un izglītības partneri visā pasaulē.
  • Iespēja studēt trīs dažādās valstīs: pirmais gads Dānijā, otrais Beļģijā un trešais – Anglijā.
  • Universitāte piedāvā bakalaura un maģistra programmas mārketinga, komunikācijas, finanšu, tehnoloģiju, ražošanas un vadības jomās.
  • Universitāte piedāvā arī tādas unikālas studiju programmas kā dubultās bakalaura programmas, piemēram, starptautiskās tirdzniecības un mārketinga vadība.
  • Daudzas starptautiskas iespējas: prakse, apmaiņas programmas.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Lai pieteiktos šai universitātei, nepieciešams Oksfordas tiešsaistes iestāšanās testa (Oxford Online Placement Test) rezultāts (vismaz 75 punkti par katru daļu).

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

International Business Academy (IBA) tiek uzskatīta par augstākās izglītības iestādi, kas nodrošina augstas kvalitātes izglītību gan reģionālā, gan nacionālā, gan pasaules mērogā.

IBA veicina studentu internacionalizāciju un tāpēc tā sadarbojas ar 85 universitātēm no visas pasaules, piemēram, Ķīnas, Brazīlijas vai ASV. IBA pieder arī starptautisko biznesa skolu kopienai. Šīs kopienas dalībnieka statuss ļauj akadēmijas studentiem piedalīties starptautiskos projektos un konferencēs. Tas dod studentiem iespēju izstrādāt projektus un piedalīties apmaiņas programmās.

Fakultātes

  • Informācijas tehnoloģijas (Information Technologies);

  • Bizness (Business);

  • Tūrisms un vadība (Service, Hospitality and Tourism Management)

Cita noderīga informācija

Vieta

Starptautiskā biznesa akadēmija atrodas Koldingā, Dānijas dienvidu ostas pilsētā. Tā ir septītā lielākā Dānijas pilsēta ar aptuveni 60 000 iedzīvotājiem. Šī pilsēta ir slavena ar savu unikālo 13. gs. arhitektūru, interesantiem muzejiem un skaistu ainavu.

Transports

No Rīgas jums vajadzētu lidot uz Orhūsas lidostu, no kuras 1,5 stundas laikā ar autobusu var nokļūt Koldingā.

Brīvais laiks

Starptautiskā biznesa akadēmija piedāvā aktīvu studentu dzīvi: ekskursijas uz 13. gs. Koldingas pili, dažādus sporta klubus, studentu kopmītnēs organizētus studentu sarīkojumus. Tie, kuri vēlas dažādot savu atpūtu, var doties uz tuvējo Orhūsas pilsētu, kas ir otra lielākā Dānijā. Ar vilcienu brauciens aizņems tikai 1 stundu. Dabas cienītājiem patiks Koldingas skaistā daba un āra aktivitātes, piemēram, riteņbraukšana vai kalnu pastaigas, kanoe laivas un makšķerēšana.