studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

BUSINESS ACADEMY AARHUS

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Tā ir viena no lielākajām biznesa akadēmijām Skandināvijā.
  • Akadēmijā studē vairāk kā 400 studentu no dažādām pasaules valstīm.
  • Akadēmija sadarbojas ar vairāk kā 300 uzņēmumiem (arī ārpus Dānijas), kuros tiek sniegta iespēja praktizēties. Tas ne tikai bagātina akadēmisko dzīvi, bet arī sniedz iespēju iegūtās zināšanas uzreiz pielietot praksē.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Orhūsas biznesa akadēmija ir augstākās profesionālās izglītības skola. Šeit tiek piedāvātas vairākas akadēmiskās profesionālās izglītības (AP) un bakalaura studiju (BA) programmas. AP mācības ilgst 2 vai 2,5 gadus. Lai iegūtu bakalaura diplomu papildus jāizvēlas izlīdzinošā (top-up) programma, kas ilgst 1,5 gadus. Uzreiz izvēloties bakalaura studiju programmu, studijas aizņem 3,5 gadus.

Visas akadēmijā piedāvātās programmas ir atzinis Dānijas Izglītības ministrijas Inovāciju un augstākās izglītības departaments.

Fakultātes

  • Mārketinga fakultāte;
  • Finanšu fakultāte;
  • Informācijas tehnoloģiju fakultāte;
  • Tehnoloģiju fakultāte;
  • Inženierzinātņu fakultāte.

Cita noderīga informācija

Vieta

Orhūsa pēc izmēra ir otra lielākā Dānijas pilsēta ar 300 000 iedzīvotāju. Tā ir ļoti jauneklīga un dzīvīga pilsēta, jo 16% no visiem iedzīvotājiem ir studenti. Orhūsa atrodas pie jūras, šeit ierīkotas lieliskas pludmales un pavisam netālu atrodas arī skaisti, viegli pieejami meži. Studentiem ir iespēja labi pavadīt brīvo laiku, jo pilsētā norisinās daudz sporta un kultūras pasākumu.

Transports

Nokļūšana no pilsētas centrālās stacijas līdz Orhūsas lidostai aizņem 1 stundu. No šīs lidostas iespējams doties uz jebkuru citu Eiropas pilsētu.Lai aizbrauktu līdz akadēmijai, visērtāk uz Orhūsu doties ar vilcienu, izkāpt Viby vilcienu stacijā, no kuras akadēmija atrodas vien 200 metru attālumā.

Brīvais laiks

Orhūsa ir mūsdienīga pilsēta ar īpaši aktīvu dzīvi: šeit tiek rīkoti daudz koncerti un festivāli. Ik gadu šeit tiek rīkots Skandināvijas lielākais džeza festivāls „Aarhus Festuge”. Orhūsā noteikti jāapmeklē Tivoli Frihedenatrakciju parks ar vairāk kā 40 atrakcijām.