„KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ DRUSKININKOS

Izvēlieties jaunus iespaidus, piedzīvojumus, nodarbības un iegūstiet draugus no visas pasaules!

Летний лагерь в Друскининкай

Ko saka mūsu klienti?

 • Egle ir bijusi Druskininku nometnē jau divas reizes. Esmu ievērojusi, ka šogad meita no nometnes atgriezās ar vēl labākām angļu valodas zināšanām. Cita starpā uzlabojās sarunvalodas un rakstīšanas prasmes. Paldies grupas vadītājai Diānai un citiem par to, ka viņi nepakļāvās meitas čīkstēšanai un izmitināja viņu vienā istabā ar citu tautību meitenēm. Nepieciešamība komunicēt angļu valodā bija tikai un vienīgi ieguvums. Tāds ir mans kā mātes viedoklis. Mana meita atgriezās apmierināta ar pilnīgi visu: gan ar angļu valodas nodarbībām, gan ar atpūtu, gan ar izmitināšanas apstākļiem un ēdināšanu. Milzīgs paldies visiem vadītājiem par kvalitatīvu darbu un rūpēm par bērnu drošību.

  RASA, EGLES MAMMA
 • Kristups nometnē jutās labi: lielisks istabas biedrs Mariuss, ar kuru viņš turpināja draudzēties arī pēc nometnes, izdomas un iniciatīvas bagāti vadītāji, lieliska nodarbību programma. Viss ir pārdomāts un izdarīts tā, lai bērni justos labi un vēlētos atbraukt nākamgad.
  Protams, gribētos sasniegt arī akadēmiskus rezultātus, taču šobrīd es priecājos par to, ka Kristupa bažas par angļu valodas nometni ir uzveiktas, un viņš vēlas doties uz šo nometni arī nākamgad.

  JURGITA, KRISTUPA MAMMA
 • Man jāsaka, ka gan manam bērnam, gan mums kā vecākiem nometne ļoti patika. Ja jūsu bērns ir pieradināts pie patstāvības, disciplīnas, prot komunicēt ar vienaudžiem un pieaugušajiem, problēmu nebūs. Vēlos pateikties visiem nometnes darbiniekiem un 4. grupas vadītājiem par lieliski organizētu atpūtu, apmācībām, pasākumiem, kvestiem, ēdināšanu un izmitināšanu.
  Atzinīgākais vērtējums no dēla bija: Gribu vēl uz nometni!

  ALEKSS KUPČANKA
 • Mans dēls dosies uz valodas nometni jau trešo reizi. Viņš saka: neskatoties uz to, ka viņam ir slinkums mācīties, jauni draugu un ārpusklases nodarbības ir svarīgākas, tādēļ nometnē viņam patīk. Tādā veidā mācības apvienojumā ar izklaidēm uzlabo viņa angļu valodas zināšanas.
  Uzskatu, ka “iegremdēšanās” valodas vidē ir ļoti svarīga valodas apgūšanai.

  OLGA
 • Vēlos no sirds pateikties jums par šo vasaras nometni! Atbraucot šogad mājās, meita atveda bezgalīgi daudz iespaidu un lielisku atmiņu. Divu nedēļu nometne atstāja lielisku iespaidu, un laiks paskrēja pilnīgi nemanot.

  LORETA SVEIKATENE

Kas sagaida nometnes dalībniekus?

Dalībnieki ierodas Druskininkos, apmetas viesnīcā  “Dainava” Maironio ielā 22, un piedzīvojumi var sākties!

Pilnvērtīgs uzturs

Ēdināšana 4 reizes dienā, ievērojot nometnes dalībnieka individuālās vajadzības (alerģijas, veģetārā diēta utt.)

Kvalitatīvas nodarbības

Angļu valodas mācību programma, kas izstrādāta izmantojot starptautisko Kembridžas eksāmenu rekomendācijas, 20 akad. stundas nedēļā.

Ekskursijas un braucieni

Pilnas dienas ekskursija (pavadot nometnē 2 nedēļas): mēs apmeklēsim Čepkeļu dabas rezervātu, Panemunes pili. Dosimies arī braucienā ar kajakiem!

Starptautiska vide

Skolēni aktīvi lietos angļu valodu, jo nometnes dalībnieki un vadītāji ieradīsies no dažādām pasaules valstīm, līdz ar to visiem kopēja saziņas valoda būs tieši angļu.

Piemērotas grupas

Nometnes dalībnieki tiks sadalīti vecuma grupās 8-14 gadu (junior) un 15-17 gadu (senior), kā arī atbilstoši angļu valodas zināšanu līmenim. Vienā grupā: 12-16 bērnu.

Pulciņi

Sporta vai mākslas nodarbības. Skolēni varēs izvēlēties to, kas viņiem patīk vairāk, vai arī dažādās dienās apmeklēt dažādas nodarbības.

Kas ir iekļauts nometnes cenā?

 • Dzīvošana viesnīcā "Dainava", Maironio ielā 22
 • Ēdināšana 4 reizes dienā, ievērojot nometnes dalībnieka individuālās vajadzības (alerģijas, veģetārā diēta utt.)
 • Angļu valodas mācību programma, kas izstrādāta izmantojot starptautisko Kembridžas eksāmenu rekomendācijas, 40 akad. stundas* nedēļā.
 • Pilnas dienas ekskursija**
 • Vairāku stundu ilgs brauciens ar kajakiem, izklaides uz ūdens.
 • Sporta un mākslas pulciņi
 • Pieskatīšana 24/7
 • Фотографии с мероприятий лагеря

Skolēni atkārtoti brauc uz mūsu nometni dažādo aktīvo pasākumu dēļ (braucieni, talantu konkursi, prāta vētras, stafetes): nometnē nekad nav garlaicīgi. Vecāki visaugstāk vērtē mūsu atbildīgo pieeju, rūpējoties par bērniem un palīdzot uzlabot viņu angļu valodas zināšanas.

Vairāk fotogrāfiju un informācijas par viesnīcu “Dainava”, kurā dzīvos bērni, variet atrast šeit >>
* 40 akad. stundas divu nedēļu nometnē, 20 akad. stundas vienas nedēļas nometnē
** tikai divu nedēļu nometnē

Datumi un maiņas angļu valodas nometnē “KALBA English Summer Camp”

Nometne ir noslēgusies!