Valodu nometnes

Tie, kuri kaut reizi ir bijuši vasaras nometnē, visticamāk neaizmirsīs šo piedzīvojumu vēl ilgus gadus pēc tam. Dažiem šis laiks asociējas ar jautrām aktivitātēm, citiem ar blēņām un nedarbiem, bet varam galvot, ka lielākā daļa šo laiku atcerēsies kā neparastu piedzīvojumu, kurā labprāt atgriezties atkal un atkal!

Nometnēs dalībniekus sagaida aizraujošas angļu valodas nodarbības kopā ar profesionāliem pasniedzējiem, jautras brīvā laika nodarbes (sports, rotaļas, talantu šovi un daudz citu), izzinošas un interesantas ekskursijas, daudz jaunu draugu no dažādām valstīm, kā arī neaizmirstami piedzīvojumi!

Angļu valodas nometne Druskininkos
English Summer Super Camp ir lieliska divu nedēļu ilga jautra angļu valodas nometne Druskininkos (Lietuvā) bērniem un jauniešiem no 10-17 gadiem. Tā ir iespēja ne tikai jautri pavadīt vasaras brīvlaiku vienā no skaistākajiem Lietuvas kūrortiem, bet arī neaizmirst skolā iegūtās angļu valodas zināšanas un iegūt jaunas! Nometne tiek piedāvāta jūnijā un jūlijā.

Lasi vairāk >

Valodu nometnes ārzemēs
Valodu nometnes ārzemēs piedāvā dažādu valodu apmācības, piemēram, angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu vai ķīniešu. Turklāt nometnes pieejamas dažādās valsīs.

Lasi vairāk >