» » BRĪVDABAS UN PIEDZĪVOJUMU SPORTA KURSI

BRĪVDABAS UN PIEDZĪVOJUMU SPORTA KURSI

posted in: Jaunumi | 0

brivdabas-un-piedzivojumu-sporta-kursi

Brīvdabas un piedzīvojumu sports ir industrija kas strauji attīstās, kura ir pievilcīga ar savām iedvesmojošām un sarežģītajām aktivitātēm kas arī palīdz uzlabot dzīves kvalitāti.

Bakstonas (Buxton) filiālē, kura ir pavisam blakus Pik Distrikta nacionālajam parkam (Peak District National Park), jums palīdzēsim saskaņot savu tieksmi pēc brīvdabas apstākļu sporta un karjeras izveides, sniedzot praktiskas iemaņas un teorētiskās zināšanas, kuras būs nepieciešamas lai ieinteresētu ar to arī apkārtējo pasauli.

Tāpat tiek sniegta iespēja saņemt papildus kvalifikāciju, tādu, kā Nacionālās Pārvaldes Institūcijas (National Governing Body) stipendiju par kāpšanu alās, instruēšanu un kajaku airēšanu, kas ļauj palielināt ne tikai jūsu zināšanu bagāžu un pieredzi, bet arī kļūt pievilcīgākiem nākamajiem darba devējiem, pabeidzot kursus.

Vide

Brīvdabas un piedzīvojumu sporta kursi notiek personīgā Brīvdabas vadības centrā, Ouklanda lauku mājās (Oaklands Manor). Šeit, 55 hektāru jaukto mežu teritorijā, atradīsiet 10 metru kāpšanas sienu, augstās un zemās virvju trases, un mākslīgo pazemes alu trasi. Tā ir ideāla vieta nākamās paaudzes brīvdabas aktivitāšu līderiem. Jūs varēsiet pilnveidot savas iemaņas brīvdabas aktivitātēs, un tāpat iegūt pieredzi uzraugot mūsu objektus, kuri ir populāri starp biznesa klientiem, bērnu grupu un brīvdabas aktivitāšu entuziastiem.

Interesantas ekskursijas

Ekskursijas ir viena no visvairāk iedvesmojošām mūsu Brīvdabas un piedzīvojumu sporta kursu daļām. Mūsu studenti dodas ar kalnu velosipēdiem uz Snoudoniju (Snowdonia), kāp jūru alās Goveras (Gover) pussalā, kuri pēta alas Jorkšīras Deils (Yorkshire Dales), peld ar kanoe Skotijā, kāpj ledājos Norvēģijā un peld ar kajakiem Slovēnijā.

summer-hike
outdoor-workout-exercise
outdoor-sport
Ar ko nodarbojas tie, kuri ir pabeiguši Brīvdabas un piedzīvojumu sporta kursus?

Vēlies studēt brīvdabas un ekstrēma sporta vadību University of Derby, Buxton kampusā? Raksti mums!
UZDOT JAUTĀJUMU