» » Augstākā izglītība ārzemēs

Augstākā izglītība ārzemēs

posted in: Jaunumi | 0

Augstākā izglītība ārzemēs

Vai tev arvien biežāk prātā nāk doma, kā būtu studēt ārzemēs? Bieži uzdod sev jautājumus: kura valsts un universitāte man būtu vispiemērotākā, kādas būtu studiju un dzīvošanas izmaksas, vai es varēšu strādāt paralēli studijām un nodrošināt sevi finansiāli?

Aplūko dažas mūsu infografikas, kas sniegs atbildi uz šiem jautājumiem! Ja vēlies uzzināt precīzāku informāciju par kādu no valstīm, droši zvani vai raksti mums e-pastu – priecāsimies atbildēt.

Uzraksti mums

KALBA palīdz pieteikties studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā. Katra no šīm valstīm ir ar kaut ko īpaša. Viens no KALBA galvenajiem principiem ir būt atklātiem un lauzt mītus par studijām ārzemēs.

lielbritanija

Ja vēlies uzsākt studijas Lielbritānijā, noteikti esi dzirdējis par BREXIT izmaiņām, kas var ietekmēt iestājprocesu. KALBA vēlas informēt un nomierināt tos jauniešus, kas vēlas uzsākt studijas Lielbritānijā 2018. gada rudenī – jūsu studijas BREXIT nekādi neietekmēs! Keep calm and apply for studies!

Studijas Nīderlandē ir pieejamas par ļoti demokrātiskām studiju maksām – 2060 EUR mācību gadā tiem, kas uzsāks studijas 2018.gada rudenī.
Dānija ir skaista, bet dārga valsts un domāta drosmīgajiem, kas gatavi galvu reibinošiem izaicinājumiem.
niderlande
Dānija

Interesē arī citas valstis? Piesakies studijām jebkurā valstī – nāc pie mūsu draugiem egoPERFECTUS un izvēlies studijas jebkurā pasaules malā!

MŪSU PAKALPOJUMI

Bezmaksas individuāla konsultācija

Tikšanās laikā izglītības ārzemēs konsultants palīdzēs piemeklēt tavām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

Palīdzība dokumentu noformēšanā

Mēs palīdzēsim tev noformēt visus ar studiju uzsākšanu saistītos dokumentus, kā arī konsultēsim par veicamajām darbībām, uzsākot studijas.

Tikšanās ar universitātēm

Pie mums regulāri viesojas ārvalstu universitāšu pārstāvji, kuri labprāt satiekas ar studentiem. Seko informācijai un nāc uz pasākumiem!

Izglītības izstāde

Izglītības izstāde “Izglītība un karjera” ir tava iespēja šeit pat Rīgā vienas dienas laikā satikties ar universitātēm no dažādām valstīm.